•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 70
  • 71
  • 72(current)
  • 73
  • 74
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
1. To wszystko juz bylo.
2. Im dluzej walkujesz temat Marcinie tym banalniejszy jestes w argumentacji i tym bardziej "po lebkach" sie Ciebie czyta (z wyrozumialym usmieszkiem w kacikach ust).
3. Jeszcze do Ciebie nie dotralo, ze pisanie tych Twoich "poematow" trafia w proznie?
4. Milego odpoczynku Syzyfie, w trawalosc abstynencji netowej osmielam sie watpic.

(27-08-2008, 12:17)Marcin link napisał(a): nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D

szybko zmieniasz zdanie:-)
(28-08-2008, 18:13)m link napisał(a): szybko zmieniasz zdanie:-)

Dla kobiety można zrobić wiele. Nawet tak szybko zmienić zdanie.  Wink

Ps. Wolałam pisać o kobiecie, niż o krowie, co poglądów .... itd  Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
(28-08-2008, 18:13)m link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12933#msg12933 date=1219828678]
nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D

szybko zmieniasz zdanie:-)
[/quote]

a powiedz mi gdzie napisałem że na forum nie będę zaglądał?bo chyba pisałem o czacie?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcin tlumaczylem nie licz na czytanie ze zrozumieniem  ;D
widać wymagamy za wiele. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
e zawsze mozna przedstawic to w postaci obrazkow  ;D ;D ;D
(28-08-2008, 21:15)Marcin link napisał(a): [quote author=m link=topic=106.msg12969#msg12969 date=1219936418]
[quote author=Marcin link=topic=106.msg12933#msg12933 date=1219828678]
nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D

szybko zmieniasz zdanie:-)
[/quote]

a powiedz mi gdzie napisałem że na forum nie będę zaglądał?bo chyba pisałem o czacie?
[/quote]

nie ale o forum tez nie (mowie o twym załobnym/załosnym poscie ...a nie o ironicznej odpowiedzi dla kk) :-) z reszta niewazne faktycznie macie jakis problem ... tzn ty i iskandir
dobrze że Twoje posty nie są żałosne, daruj sobie pisanie w moim kierunku, tyle.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 70
  • 71
  • 72(current)
  • 73
  • 74
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
38 gości