•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
e to ja pojde spac jak im sie niepodoba i na bezsennosc cierpia
Patrzcie jak szybko posnęli Big Grin  ^^ trzeba zachować pozory Big Grin
...
Po lekturze wcześniejszych wypowiedzi zrozumienia nawet prostych komunikatów oczekiwać nie sposób. Panowie-nie zawiedliście mnie. Przywracacie mi, mocno już nadwątloną, wiarę w człowieka-na Was naprawdę można liczyć! Mistrz Krasicki popełnił kiedyś fraszkę, której nie sposób nie zacytować jako ilustracji dyskusji toczącej się w tym temacie od wielu stron:

Mądry i głupi
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny".

Panowie, gdy tylko otwieracie usta(czy też raczej wpisujecie swe słowa) wokoło rozlega się pięknie brzmiące i echem niosące się w dal "dzyń dzyń dzyń...."

P.S.
(19-08-2008, 01:03)Marcin link napisał(a): (...) naprawdę podbudowałaś moje ego.

Większe już chyba być nie może, ale i tak określenie "egocentryzm" zaczyna dla mnie nabierać nowego znaczenia...
(19-08-2008, 01:33)jedyna link napisał(a): Po lekturze wcześniejszych wypowiedzi zrozumienia nawet prostych komunikatów oczekiwać nie sposób. Panowie-nie zawiedliście mnie. Przywracacie mi, mocno już nadwątloną, wiarę w człowieka-na Was naprawdę można liczyć! Mistrz Krasicki popełnił kiedyś fraszkę, której nie sposób nie zacytować jako ilustracji dyskusji toczącej się w tym temacie od wielu stron:

Mądry i głupi
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny".

Panowie, gdy tylko otwieracie usta(czy też raczej wpisujecie swe słowa) wokoło rozlega się pięknie brzmiące i echem niosące się w dal "dzyń dzyń dzyń...."

P.S.
[quote author=Marcin link=topic=106.msg12752#msg12752 date=1219097027](...) naprawdę podbudowałaś moje ego.

Większe już chyba być nie może, ale i tak określenie "egocentryzm" zaczyna dla mnie nabierać nowego znaczenia...
[/quote]

Śmieszy mnie trochę ton tej wypowiedzi, patrząc na wcześniejsze strony Oddusznika, i kłótnie w których brałaś czynny udział, patrząc również na ten temat "jedyna vs Dom Samotnej Matki w Legionowie" można wyciągnąć wnioski co do Twojej osoby, nie chcesz pomóc, bo boisz się że każdy Cie okradnie?to jakaś obsesja? Poczytałem Twoje posty, więcej mi nie trzeba, rozmowę z Tobą uważam za zakończoną.Żegnam

Oj uwierz że może być większe, i to znacznie większe.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcinie, pamiętasz Shreka? I jego radę dla wieśniaków którzy przyszli go ukatrupić w początkowych scenach filmu? Ja też zagram rolę suflera. To jest dokładnie ten moment, w którym powinieneś zacząć tupać, krzyczeć "jesteś głupia!" i pociągnąć mnie za warkoczyk. Albo i za oba. Dla wzmocnienia efektu możesz się rzucić na ziemię ze szlochem, choć akurat tego scenarzysta w swoim zamyśle nie przewidział. Ale to nie przeszkoda, w końcu jesteś kreatywny i takie niedopatrzenie Cię nie powstrzyma.

(19-08-2008, 01:39)Marcin link napisał(a): Oj uwierz że może być większe, i to znacznie większe.

Od kiedy pan doktor zapisał niebieskie tabletki pewnie jest to w części prawdą(matrixowe skojarzenia są w tym przypadku złym tropem).
(19-08-2008, 01:49)jedyna link napisał(a): Marcinie, pamiętasz Shreka? I jego radę dla wieśniaków którzy przyszli go ukatrupić w początkowych scenach filmu? Ja też zagram rolę suflera. To jest dokładnie ten moment, w którym powinieneś zacząć tupać, krzyczeć "jesteś głupia!" i pociągnąć mnie za warkoczyk. Albo i za oba. Dla wzmocnienia efektu możesz się rzucić na ziemię ze szlochem, choć akurat tego scenarzysta w swoim zamyśle nie przewidział. Ale to nie przeszkoda, w końcu jesteś kreatywny i takie niedopatrzenie Cię nie powstrzyma.

[quote author=Marcin link=topic=106.msg12758#msg12758 date=1219099160]
Oj uwierz że może być większe, i to znacznie większe.

Od kiedy pan doktor zapisał niebieskie tabletki pewnie jest to w części prawdą(matrixowe skojarzenia są w tym przypadku złym tropem).
[/quote]

i tu dajesz popis że jesteś już tak bezsilna, tak słaba, że zaczynasz mnie obrażać?dotknęło prawda?Smile
uważaj bo Tobie Pan doktor przez przypadek może wcisnąć....Niebieską pigułkę.  ;D

Tak jak pisałem, rozmowę z Tobą, uważam za zakończoną, ale wiesz co?pasowałabyś na opa, mogłabyś obrażać ludzi do woli, a jak coś by poszło nie po Twojej myśli, użyłabyś opcji "BAN", bo w końcu jesteś kimś, trzeba się z Tobą liczyć prawda?Smile daruj sobie, pisanie kolejnych wypocin, odpowiedzi, ripost na ten post, będą one ignorowane.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[i][color=maroon]Dziękuję Smile zaczynam pracę z uśmiechem na ustach Smile A tak mi się nie chciało dziś Smile
Czasami słowa potrafią rozbawić Smile

Miłego dnia, oby tym pracującym w pocie czoła zleciał szybko i miło.
Aga.
Ja mam pomysł, skasujmy pokój wtedy zniknie problem "nieodpowiednich ludzi u władzy" :]
Bo to chyba tylko o to chodzi czy o co ? Smile))
(Przeczytałem ostatnie 10 stron tematu i nie da się jednoznacznie stwierdzić o co chodzi) Smile)
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
F. Smile

No właśnie chodzi o to żeby się coś działo, bo jak się nie dzieje to niektórzy się nudzą.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
(19-08-2008, 14:30)ups link napisał(a): ... jak się nie dzieje to niektórzy się nudzą.

I wtedy się dzieje .... Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości