•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69(current)
  • 70
  • 71
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(19-08-2008, 00:46)zofija link napisał(a): ja to kiedyś wydam w formie książkowej i zbiję cholerną kasę Big Grin (Tylko kto to będzie chciał czytać... ??? )
no nie wiem nie wiem ... w sumie jak bys sie cofnela do poczatku oddusznika to wg. Setha slowa tu wpisywane sa nasza wlasnoscia ... i w sumie coniektorzy potwierdzili ... banujac marsika bo ponosi konsekwencje swoich slow (ale 10% dla mnie i nie bede sie klocil)
Mam wrażenie deja vu ... Smile
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
podobno takie efekty to nadmiar alkoholu lub co gorsza choroba .....

ps. Marcin nie grzeb w matrixie bo sie ludziom wydaje ....
(19-08-2008, 00:52)Iskandir link napisał(a): ps. Marcin nie grzeb w matrixie bo sie ludziom wydaje ....

wiesz, ciągle sobie obiecuje że to ostatni raz...Ale nie wychodzi Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(19-08-2008, 00:55)Marcin link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12747#msg12747 date=1219096346]
ps. Marcin nie grzeb w matrixie bo sie ludziom wydaje ....

wiesz, ciągle sobie obiecuje że to ostatni raz...Ale nie wychodzi Tongue
[/quote]

w sumie niewazne i tak bedzie na nas  ;D
(19-08-2008, 00:50)CzerwonaSukienka link napisał(a): Mam wrażenie deja vu ... Smile

10 stron deja vu. Może więcej oryginalności wielce obrażeni, niezrozumieni, źle oceniani i stereotypowo zaszufladkowani Panowie? Nie w każdym szaleństwie jest metoda. W Waszym jest metoda. Na bezsenność.
(19-08-2008, 00:59)jedyna link napisał(a): [quote author=CzerwonaSukienka link=topic=106.msg12746#msg12746 date=1219096252]
Mam wrażenie deja vu ... Smile

10 stron deja vu. Może więcej oryginalności wielce obrażeni, niezrozumieni, źle oceniani i stereotypowo zaszufladkowani Panowie? Nie w każdym szaleństwie jest metoda. W Waszym jest metoda. Na bezsenność.
[/quote]

Jedyna tylko 10?? .... nie no Marcin ... ile mozna ... nastepne 10 az zobaczymu ludzka twarz? chociaz watpie czy sie to uda tak predko
(19-08-2008, 00:59)jedyna link napisał(a): [quote author=CzerwonaSukienka link=topic=106.msg12746#msg12746 date=1219096252]
Mam wrażenie deja vu ... Smile

10 stron deja vu. Może więcej oryginalności wielce obrażeni, niezrozumieni, źle oceniani i stereotypowo zaszufladkowani Panowie? Nie w każdym szaleństwie jest metoda. W Waszym jest metoda. Na bezsenność.
[/quote]

Jedyna:
My obrażeni?nie wydaje mi się, obserwując reakcje ludzi na chacie można wyczuć kto jest obrażony(a co za tym idzie, poczuł się dotknięty).Ciesze się że dzięki naszym postom nie możesz spać, naprawdę podbudowałaś moje ego. I pamiętaj że najgorzej jest dać sie zaszufladkować, bo później będziesz tkwiła w tej swojej szufladzie(to taki morał).
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Oh... widzicie Big Grin Skoro są tacy nudni.... i ciągle się powtarzają.. to dlaczego jeszcze nie śpicie? ;D


...
(19-08-2008, 01:10)SaveMySoul link napisał(a): Oh... widzicie Big Grin Skoro są tacy nudni.... i ciągle się powtarzają.. to dlaczego jeszcze nie śpicie? ;D

czemu?bo wbrew pozorom, im się to podoba. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69(current)
  • 70
  • 71
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości