•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 66
  • 67
  • 68(current)
  • 69
  • 70
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(18-08-2008, 23:51)kk link napisał(a): Iskandir-KONKRETNIE - jakie niewinne pytanie zadales ,a nie uzyskales na nie odpowiedzi ?

Konkretnie ... nie bede sie powtrzał - zapraszam do przebicia sie przez ten temat wlacznie z ublizaniem nam ... a nie przepraszam wg. paru slownikow odzywaniem sie do nas niemalze pieszczotliwie.

Wlasnie KK pisze o tych efektach dokładnie to miedzyinnymi zrobilas wlaczylas sie do rozmowy nie majac pojecia o czym sie pisze i pokazałaś władzę. A myślę, że odrobina lektury nie zaszkodzi .... a na sam poczatek proponuje zapoznanie się z pierwszym postem oddusznika w ktorym to blinker opisał zasady panujące w tym temacie będąc jak by nie patrzył wtedy modem.
...to w takim razie miłego wieczoru zycze Smile
...nawzajem Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
ano dobrej nocy Smile
Co niezmienia faktu, że pytanie straciło na istotności ... poskładałem sobie sam odpowiedz widząc zachowanie coniektórych tutaj ... i to w zdecydowanie nie userów włącznie z tymi banowanymi
walka z wiatrakami, traci sens....
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(19-08-2008, 00:40)Marcin link napisał(a): walka z wiatrakami, traci sens....
a jestes pewien ze slowo "wiatrakami" w jakis sposob nie uraza opow?? posprawdzales po slownikach??  ;D
Cytat:#wiatrak
1. «budowla ze skrzydłami poruszanymi siłą wiatru, napędzającymi wał, na którym są osadzone urządzenia do mielenia ziarna, pompowania wody lub wytwarzania energii elektrycznej»
2. «wentylator zaopatrzony w obracające się skrzydła»
#
wiatrak holenderski «wiatrak mający murowany, nieruchomy korpus i ruchomą, obracaną przy nastawianiu na kierunek wiatru głowicę ze skrzydłami»

myślę że nie, chociaż dla chcącego, nic trudnego. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(19-08-2008, 00:43)Marcin link napisał(a):
Cytat:#wiatrak
1. «budowla ze skrzydłami poruszanymi siłą wiatru, napędzającymi wał, na którym są osadzone urządzenia do mielenia ziarna, pompowania wody lub wytwarzania energii elektrycznej»
2. «wentylator zaopatrzony w obracające się skrzydła»
#
wiatrak holenderski «wiatrak mający murowany, nieruchomy korpus i ruchomą, obracaną przy nastawianiu na kierunek wiatru głowicę ze skrzydłami»

myślę że nie, chociaż dla chcącego, nic trudnego. Tongue

no wiesz ... moga sie czepnac ze jak kurki na wietrze skad wiatr wieje tam sie obracaja  ;D
z drugiej strony to i userzy sie moga poczuc teraz porownani do ziarna mielonego w banach  ;D

bo ja to dzis sie poczulem jak wiór ... marsik dostał bana ja polecialem ... czyli wychodzi gdzie drwa rabia tam wiory leca
ja to kiedyś wydam w formie książkowej i zbiję cholerną kasę Big Grin (Tylko kto to będzie chciał czytać... ??? )
(19-08-2008, 00:46)zofija link napisał(a): ja to kiedyś wydam w formie książkowej i zbiję cholerną kasę Big Grin (Tylko kto to będzie chciał czytać... ??? )

a chcesz mój autograf, na początku książki?Podpisuje dziś na Ochocie. Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 66
  • 67
  • 68(current)
  • 69
  • 70
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości