•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 65
  • 66
  • 67(current)
  • 68
  • 69
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(18-08-2008, 16:30)WrednyMars link napisał(a): Pogratulowac cfaniactwa i pseudointeligencji prze panstwa "adminow" z bozej laski

Ubawilem sie poraz kolejny po pachy  ;D
(18-08-2008, 16:31)Marcin link napisał(a): Liczę na to że będziesz bardziej sprawiedliwy, bardziej obiektywny, niż Twoje koleżanki.Pozdrawiam, idę dalej.

Aby uniknąć niedomówień i pomówień - moderatorzy nie mają możliwości dania bana na Forum.
Tym samym, zalecam większą powściągliwość w kreowaniu opinii i osądów.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
O Jezu!!!!!!!! Kiedy wy ludzie dorosniecie?? jeden zadaje pytanie, drugi ni stad ni z owad wyskakuje ze za duzo siedzi na czacie. :-\ co to ma do rzeczy??niech se siedzi ile chce , nie twoja sprawa.
(18-08-2008, 17:14)zuzanka link napisał(a): [quote author=WrednyMars link=topic=106.msg12721#msg12721 date=1219066203]
Pogratulowac cfaniactwa i pseudointeligencji prze panstwa "adminow" z bozej laski

Ubawilem sie poraz kolejny po pachy  ;D
(18-08-2008, 16:31)Marcin link napisał(a): Liczę na to że będziesz bardziej sprawiedliwy, bardziej obiektywny, niż Twoje koleżanki.Pozdrawiam, idę dalej.

Aby uniknąć niedomówień i pomówień - moderatorzy nie mają możliwości dania bana na Forum.
Tym samym, zalecam większą powściągliwość w kreowaniu opinii i osądów.
[/quote]

nie chodziło o moderatorów.  ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
zuzka: co nie zmienia faktu że admini z braku argumentow używają rozwiązań siłowych nie oglądając się ani na moderatorów, ani na innych użytkowników

i tyle w tym temacie

ps. wie ktoś ile jest w wawie dostępnych hotspotów i innych apków Wink życze adminom powodzenia w banowaniu wiadomo kogo  :Smile szkoda tylko że naprawde sami łamią zasady oddusznika i tego jakoś niedostrzegaja

hvkj: ja nigdy pozostane wiecznie mlody Smile ... a powazniej ... no coz przeciez pytanie o blad admina to wykroczenie za ktore nalezy ukarac  :Smile i zniewazyc
Full op erota/mod forum poprosił o założenie bana na forum. Założyliśmy. Jako że ban się jeszcze nie skończył - efektem jest kolejny na inne ip. Jak się komuś chce jeździć do kafejek i wydawać kasę, żeby wejść sobie na forum - proszę bardzo. Jak się komuś chce latać po kawiarniach z hs - proszę bardzo. To samo ip? Life's brutal.

Nie mój problem.

Tyle wyjaśnień. Wracam do realnych zajęć, czego również i Państwu życzę.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
mialem sie cie spytac f czy wiesz co to spoofing ale sie mnie przypomialo, że ty nietechniczna.

I jestem ciekaw czy życie by było brutalne jak by marsik i powiedzmy Kathi mieli to samo ip - to ma ladna nazwe hipokryzja ... no ale juz przywyklem - mowi sie o czyms co jest wygodne dla opow

i dziwne ze _leia_ poprosiła będąc na "urlopie" bo chyba nie mowisz ze inni mieli w tym czasie jednoczesnie full i moda  :Smile chyba ze mowimy o wtracaniu sie global modow ... nie szanujacych dzieki temu czegos co okreslil mod tworzac ten temat. ps powtorki dzisiejszego bana bo byl zdjety Big Grin juz nie prosil jednoczesnie full i mod raczej

hmmm ... a co do latania to cię może jednak lekko technicznie uswiadomie ... żeby mieć inne IP nie musze latac po kafejkach ani wogole wychodzic z domu ... no w sumie teraz musze Big Grin bo zmienilem ades zamieszkania ale zapewniam cie, że w odległości 10 minut pieszo od domu mam ok. 30 różnych AP

chcesz wiecej ciekawostek? kolo twojego mieszkania jest ich ok 15
to troche smutne ze moderatorzy[operatorzy] nie potrafia dac sobie rady ze starymi uzytkownikami , ktorzy nie sa od paru dni na chacie. Nie lepiej pogadac na luzie i wszystko sobie wyjasnic????
(18-08-2008, 21:30)hvkj link napisał(a): to troche smutne ze moderatorzy[operatorzy] nie potrafia dac sobie rady ze starymi uzytkownikami , ktorzy nie sa od paru dni na chacie. Nie lepiej pogadac na luzie i wszystko sobie wyjasnic????

ze odpowiem ci tak jak slyszalem juz odpowiedzi opow: A po co z nimi sie nie da rozmawiac lepiej ich banem to sie uspokoja a jak nie to sie cos na nich znajdzie i dalej ban  :Smile no przynajmniej ja tak odbieram odpowiedzi opow zero konkretow same zarzuty Smile co ciekawe na mnie skoczyli chociaz zadalem niewinne pytanie Smile NA KTORE NADAL NIE OTRZYMALEM ODPOWIEDZI od obecnych operatorow Smile
(18-08-2008, 21:41)Iskandir link napisał(a): [quote author=hvkj link=topic=106.msg12731#msg12731 date=1219084236]
to troche smutne ze moderatorzy[operatorzy] nie potrafia dac sobie rady ze starymi uzytkownikami , ktorzy nie sa od paru dni na chacie. Nie lepiej pogadac na luzie i wszystko sobie wyjasnic????

ze odpowiem ci tak jak slyszalem juz odpowiedzi opow: A po co z nimi sie nie da rozmawiac lepiej ich banem to sie uspokoja a jak nie to sie cos na nich znajdzie i dalej ban  :Smile no przynajmniej ja tak odbieram odpowiedzi opow zero konkretow same zarzuty Smile co ciekawe na mnie skoczyli chociaz zadalem niewinne pytanie Smile NA KTORE NADAL NIE OTRZYMALEM ODPOWIEDZI od obecnych operatorow Smile
[/quote]

jezeli tam tak sie traktuje uzytkownikow , to bede ten chat omijal zdaleka. Nie mam zamiaru rozmawiac z ludzmi , dla ktorych jedynym argumentem jest wladza
Iskandir-KONKRETNIE - jakie niewinne pytanie zadales ,a nie uzyskales na nie odpowiedzi ?
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 65
  • 66
  • 67(current)
  • 68
  • 69
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
75 gości