•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(10-08-2008, 17:13)Marcin link napisał(a): Ale faktycznie, teraz zrobiło się coś w stylu "nie lubię Cię, to teraz mam okazje wylać swoje żale", więc naprawdę jeżeli nie macie nic do powiedzenia, nie mówcie(to samo tyczy się pisania).Obrażanie zarówno mnie, jak i Marsa czy Iskandir'a też możecie sobie darować. Z tym że każdy ma coś na sumieniu, owszem zgadzam się, ale druga strona medalu jest taka, że niektórzy chcą uchodzić za niemal "świętych", i "przykładnych" ja nigdy taki nie byłem, nigdy nie pisałem że taki jestem.Następna sprawa, nie wiem czemu każdy traktuje to jako jakiś "atak" ktoś prowadzi wojnę?Wojnę to mamy w Gruzji, nie na czacie.Czat ma służyć wymianie poglądów, w której nie zawsze zgadzasz się z rozmówcą. Więc niech teraz wypowiedzą się osoby które naprawdę mają coś do powiedzenia w tej kwestii.

Proszę nie oskarżaj wszystkich o obrażanie Was.Moje zdanie znasz Marcin.

(10-08-2008, 17:54)SAI link napisał(a): a przypomniec ci jak ty siedziales na erocie 24/24? Odkad miales bana to sie zmienilo i przede wszystkim teraz na pokoju polchat jestes, wiec nie truj ze to ktos inny od rana do wieczora siedzi - spojrz na siebie  ;D

Heh teraz zacznijcie wytykać sobie kto ile na czacie siedzi.. Smile
"Pluć sobie w kaszę,to takie Polskie to takie NASZE."
Mafia daruj sobie, na pierwszych stronach Oddusznika już swój popis dałeś, Panu już podziękujemy.Masz odwagę - napisz ze swojego normalnego nicka.

Ania - Owszem znam Twoje zdanie.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
a czy ja kiedykolwiek sie ukrywalem? Wink przeciez wielokrotnie wchodzilem juz na tym nicku na erota Wink wiec nie sap chlopcze nie sap ;P


PS - okazalem sie zachowywac jak "och*jeniec" buehehehehehe

niezle tylko co to jest och*jeniec?
już skończyłeś czy coś jeszcze? Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
I kto udusil oddusznik?? ???

Znow nie ma co czytac Tongue
Tak, tak(to znowu ja) może któryś z modów wie za co Iskandir dostał bana?

http://img170.imageshack.us/img170/5935/polfanmj1.jpg ;]
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcin,
wrocilem po urlopie i wiesz co mysle ?

Przesadzasz, zagalopowales sie w tym witrualnym swiecie. Nie jestes w stanie tego teraz zrozumiec, ale kiedys dojdziesz do pewnych wnioskow jak ja.
Sam tez kiedys sie zapedzilem w to samo miejsce, w ktorym Ty teraz jestes.
Posluchaj starszego i bardziej doswiadczonego kolegi.
Daruj sobie te nadgorliwosc, do niczego ona nie prowadzi.

A slonce swieci i dziewczyny opalone w krotkich spodniczkach...

(dostanie  mi sie po nosie za te spodniczki Tongue)

Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
ups: a ja myślę że chyba nie załapałeś, że ja poprosiłem Marcina o wklejenie tego pytania bo idiotyczne wycinanie sieci zawierającej X kompów kiedy jest możliwość blokowania po nicku to idiotyzm - szczególnie na obrone można usłyszeć "bo może wejśc z innego nicka" i owszem może tak sama jak może wejść jeszcze z kilkuset kawiarenek internetowych sąsiadów rodziców etc. może czas uwierzyć że ludzie są na tyle inteligentni że są w stanie omijać takie bany?
ps. a chcesz podyskutować to wróć do skarżenia się na Mafie bo to akurat dosyć logiczne było a teraz może jako full przy następnej jego akcji dasz rade zrobić porządek

ps2. w szczególności dużo wcześniej informowałem, że z Marsem wchodzę często z jednego IP
Pogratulowac cfaniactwa i pseudointeligencji prze panstwa "adminow" z bozej laski

Ubawilem sie poraz kolejny po pachy  ;D
Maćku,
wróciłem z piwa, i myślę że nie masz racji, forum, czat traktuje jako zabawę, Iskandir poprosił mnie na czacie, abym się zapytał za co ma ban'a, ponieważ sam nie mógł(wiadomo z jakiej racji).Banowanie adresów IP z których może korzystać parę osób, co to ma być?odpowiedzialność zbiorowa?za co?To pozostawiam już wam do oceny.

Liczę na to że będziesz bardziej sprawiedliwy, bardziej obiektywny, niż Twoje koleżanki.Pozdrawiam, idę dalej.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości