•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
A swoja droga jedno wielkie ble ble ble, ktore i tak do niczego nie prowadzi, szanowni panstwo na erocie maja wlasna polityke z ktora sie nie zgadzam, zatem przepraszam za kolokwializm wali mnie to i nie zamierzam dalej w tym cyrku uczestniczyc.

Pozostalo mi jedynie zyczyc panstwu nowych kretynow posrod grona opow, jeszcze wiecej chetnych bywajacych na tym kanale i wogole ach i ech

Szczesc niedajborze ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(08-08-2008, 18:30)kk link napisał(a): Panowie ,prosze mi napisać z jakiego konkretnego powodu sie "odduszacie" .
Nie widze konkretów...

ps <ta sama sekunda Wink>

(08-08-2008, 18:40)Marcin link napisał(a): Oj kk, konkrety były dawane nie raz, nie chce mi się ich powielać w kółko, chcę zrozumieć wasz tok myślenia, czemu skargi innych są bardziej wartościowe od naszych?czemu dostałem bana za rzekomą "groźbę"? która była defacto "bardzo ukryta" w ogóle nie wiem czy "niemiłą" rozmowę można nazwać groźbą ale ok. Czemu techni za "pojechanie", po moim ojcu, po moich kolegach, nie dostał nawet głupiego upomnienia, czemu techni wchodzi do mojego pokoju, i próbuje robić w nim burdel? i na końcu czemu Leia nie pokazała całego loga, tylko jakieś wyrwane z kontekstu fragmenty?czekam na odpowiedź.

chciałaś konkretów-to masz, i co w związku z tym?Nie otrzymałem odpowiedzi na żadne z zadanych pytań.Wniosek?sami sobie wymyślcie.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
za co ban? :

"W związku z wydarzeniami ostatnich dni, kiedy to nie było zbyt wielu operatorów na czacie a i Erotyczna również nie mogła być i po zapoznaniu się z logami i nagonką na operatorów/obrażaniem/wyzwiskami itp., decyzją fullopów został założony ban dla trzech osób:
gajowy, BrotherFromMars oraz _SQN_"

To gdzie /kiedy/ po co- chodzi techni po opuszczeniu pokoju Erotyczny -nie interesuje mnie .

Techni- dostal upomnienie.

Leia nie dala calego loga ,bo 6-ciu stron nikt nie bedzie wstawiać, wystarczy meritum - i koniec.

Wszelkie podobne przypadki ,braku kultury i robienie chlewu, bede wywalac z miejsca ,bez mrugniecia okiem.
Wole rozmowy na czacie ,niż judzenie...
Jaśniej i prosciej chyba przekazać tego nie mozna ,prawda?





prawda .
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
.
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
.?
kk
No dobra to ja zrobie tak

Cytuj: CS ... Gówiarze ...

proszę o zbanowanie Pani CS za chamstwo i co tam jeszcze chcecie

CS bez urazy to poprostu przykład ...
... przedstawiłem "meritum" z mojego punktu widzenia ... bo z tego co juz sie doczytałem to techni obraża - dostaje upomienie / sqn obraża? z logu pokazanego to nie wynika wprost ... dostaje bana. popracujcie nad socjotechnika.  :Smile
iskandir, oczywiście nie obraziłam się ... specjalnie dla Ciebie

http://pl.youtube.com/watch?v=A0sYLdioT5w
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
nie no normalnie oddalas moje odczucia w tej "dyskusji" ... może to i racja że nie ma co ... ale ja nie lubie plynac z fala

wiec nie będę mówił, że ban na BFM za obrażanie w tym temacie (lekko?) narusza przyzwolenia dane przez "moderatora założyciela" z którymi być może warto, żeby inni modowie się zapoznali
Ohh. Faktycznie słowo gówniarze jest tak mocne jak prostytutki.Się narobiło...
Poza tym byłam opem i nie życzę sobie by ktoś o mnie tak pisał,kiedy ja nawet z tą osobą nie dyskutuję.
(10-08-2008, 00:48)lullaby link napisał(a): Ohh. Faktycznie słowo gówniarze jest tak mocne jak prostytutki.Się narobiło...
Poza tym byłam opem i nie życzę sobie by ktoś o mnie tak pisał,kiedy ja nawet z tą osobą nie dyskutuję.

Widzisz i nie grzmisz ... dwa rozne posty dotyczące dwóch różnych spraw mam Ci tłumaczyć? a co mi tam tłumaczenie dla Ciebie specjalnie - pitu pitu
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
15 gości