•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 54
  • 55
  • 56(current)
  • 57
  • 58
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 21:09)HETERO link napisał(a): No sorry, ale wy akurat jestescie w tych innych pieciu %  Tongue
A to sa kretyni!  ;D
Normalnie  Wink

(07-08-2008, 21:18)BrotherFromMars link napisał(a): ot i powiatowy inteligent sie wypowiedzial

Mimo wszystko, proszę o nienadużywanie obrażającego słownictwa.
Nawet w żartach.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...



    jestem z miasta  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
(07-08-2008, 21:23)HETERO link napisał(a):      jestem z miasta  ;D
[b]ale nie grzeszysz inteligencja, skoro nie jestes swiadomy, ze miasto to powiat
no ubawiles mnie do reszty[b]
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
bez zbędnego spinania się ludzie. Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 21:28)Marcin link napisał(a): bez zbędnego spinania się ludzie. Wink
Mlody, ja sie nie spinam, ja tylko zaczynam sie zastanawiac co robie w tym cyrku
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
jak dojdziesz do jakiegoś wniosku, daj znać Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 21:31)Marcin link napisał(a): jak dojdziesz do jakiegoś wniosku, daj znać Tongue
Tego mozesz byc pewien Wink
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 21:33)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12486#msg12486 date=1218133907]
jak dojdziesz do jakiegoś wniosku, daj znać Tongue
Tego mozesz byc pewien Wink
[/quote]

pewien to tylko policjant Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 21:30)BrotherFromMars link napisał(a): Mlody, ja sie nie spinam, ja tylko zaczynam sie zastanawiac co robie w tym cyrku

Pora opuścić arenę...bo już nudno,prawda? ;-)


Btw. Hetero..niesmaczne to było...
(07-08-2008, 21:35)lullaby link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg12485#msg12485 date=1218133827]

Mlody, ja sie nie spinam, ja tylko zaczynam sie zastanawiac co robie w tym cyrku

Pora opuścić arenę...bo już nudno,prawda? ;-)


Btw. Hetero..niesmaczne to było...
[/quote]
moze nie nudno, tylko raczej glupawo, ze tak to ujme
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 54
  • 55
  • 56(current)
  • 57
  • 58
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
17 gości