•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Cytat:to zostalo zdjęte. przykro mi, nie jestem alfą i omegą w kwestii botów. Wink brother dobrze napisał, ze technikalia niektórych przerosły. niektórych = mnie.

z tego też powodu - zapraszam państwa do pożegnania się z botem. życzę miłych floodzików i reklam i dzieci neo. howgh!

o to będziemy się też witać ze sponsorami ... a nie z nimi sie juz witamy też jakoś nie trafiaja w oczy opom ;/ i to nie jest sugestia jak zaraz bedzie okrzyknięte
i tak bot w skrypcie nie miał wpisane żeby tolerował sponsorów jako bluzgi np. więc Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
ja tam nie muszę się witać ze sponsorami. ;P zarabiam w inny sposób. ;>

ale jak Wam to potrzebne - to proszę bardzo, miłych zabaw. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(07-08-2008, 11:59)Iskandir link napisał(a): _Leia_ no ja już stosuję tą metodykę pisząc ze to nie atak na opy ... mimo to nie dociera.
Żartobliwie czy nie ... ciagle tu czytam o spiskach twa etc. moze warto zaznaczac jednak w końcu to nie dział humor.

I tak po co mam ją ciągnąc skoro to nic nie zmieni?? Bezsens zwracania się do opów odkryłem dosyć dawno Smile ... zaraz zaraz jak dostałem bana od ... no tak bez nicków ... za bronienie się przed ... po texcie opa że mamy skończyć i moim texscie kontynuującym w tej samej sekundzie ale pod textem opa. Coż dostałem bo inny op niechciał wywalić strony przeciwnej dyskusji klnacej jak szewc ... zerszta wyszedł prosząc o pomoc osobę banującą Smile ale to akurat nie o ta sprawę chodzi ... to wyjaśniłem bezpośrednio i na priv. Ja tam nie jestem świety żeby nie było Smile ale jakoś słów niecenzuralnych nie używam by dowalić komukolwiek Smile nie musze.

Co do tego bana ... cóż to jak się odniesiesz jako master op do:
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=91.15
oraz
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=294.0

bo tam ogólne tłumaczenia to było zmienne IP co nie występuje w przypadku BFM ... a ja obrywam odłamkiem. Pozatym ... tak na marginesie ... ty się bronicie ze zmieniają a niewierzycie ze nasi znajomii umieja?? chociażby przejśc się do cafejki??
Nie no Gdzie wasza wiara w ludzka inteligencje?? czyżby jakiś dobór naturalny??

Iskandir,

Nie odbieram Twoich wypowiedzi jako atak na opy, siebie itp. to jest oddusznik, nie dział humor - choc faktycznie miejscami mozna odnieść takie wrażenie.

Sens czy bezsens zwracania się do opów.. Trudno mi polemizowac z tym stwierdzeniem. Sama przez wiele lat byłam userem i jakoś nie miewałam problemów, które wymagałyby interwencji opów. Może dlatego, ze chat był dla mnie miejscem, w którym chciałam z kimś pogadać albo się pośmiać i nie rajcuje mnie robienie zadymy z kimkolwiek.

Napisałes bardzo oględnie o sytuacji, która Ciebie byc może dotyczyła, bądź byłes jej świadkiem - wciąz jednak nie zrobiłes tego o co kilkakrotnie juz prosiłam. Czy to takie trudne?

Wkleiłes dwa wątki i prosisz o to bym się do nich odniosła. Odnosiłam się do tych sytuacji na bieżąco na forum Administratorów, poniewaz jednak userzy nie maja do niego wstępu, a Ty wyraźnie pytasz mnie o moją opinię, napiszę, że jestem z gruntu przeciwna tworzeniu wątków stanowiących coś w rodzaju rozprawy inkwizycyjnej nad konkretną osobą. Niezależnie od tego kto jest podmiotem danego wątku - czy user czy op.
Tyle w temacie odpowiedzi.
A wiara w inteligencję ludzi? - poczytaj posty BrotherFromMars - tam odnajdziesz wiarę w inteligencję z całą pewnością.

Pozdrawiam i życzę miłego czatowania.
A.

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(07-08-2008, 11:28)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=ups link=topic=106.msg12390#msg12390 date=1218097377]
[quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg12384#msg12384 date=1218090382]
boshhhhhh zenada, leia blagam, jakbym sluchal starej zdartej zacinajacej sie plyty i to jeszcze z marna muzyka (jakas mandaryna czy inne gowno)
Kolejny dowod na to gdzie sie zaczyna i konczy inteligencja blondynek
ctrl+C ctrl+V

eot
baniczka poprosze ;P

A to kolejny dowod na to gdzie zaczynaja i koncza sie dobre maniery.

[/quote]
dobre maniery stosuje tylko wobec osob inteligentnych, ktore na to zasluguja i maja cos do powiedzenia posiadajac wlasne zdanie

to tak k woli wyjasnienia szanowny czlonku twa

[/quote]

No coż, może powinieneś najpierw spojrzec w lustro, swoje pieniactwo uważasz za przejaw inteligencji ?
A może to, że brak argumentów nadrabiasz obrażaniem innych ?
Mars, klasy ci brakuje, o inteligencji już nie wspomne.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
(07-08-2008, 12:27)f link napisał(a): ja tam nie muszę się witać ze sponsorami. ;P zarabiam w inny sposób. ;>

ale jak Wam to potrzebne - to proszę bardzo, miłych zabaw. Wink

nie sugeruj mi że muszę płacić za seks  Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 12:30)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12395#msg12395 date=1218099555]
_Leia_ no ja już stosuję tą metodykę pisząc ze to nie atak na opy ... mimo to nie dociera.
Żartobliwie czy nie ... ciagle tu czytam o spiskach twa etc. moze warto zaznaczac jednak w końcu to nie dział humor.

I tak po co mam ją ciągnąc skoro to nic nie zmieni?? Bezsens zwracania się do opów odkryłem dosyć dawno Smile ... zaraz zaraz jak dostałem bana od ... no tak bez nicków ... za bronienie się przed ... po texcie opa że mamy skończyć i moim texscie kontynuującym w tej samej sekundzie ale pod textem opa. Coż dostałem bo inny op niechciał wywalić strony przeciwnej dyskusji klnacej jak szewc ... zerszta wyszedł prosząc o pomoc osobę banującą Smile ale to akurat nie o ta sprawę chodzi ... to wyjaśniłem bezpośrednio i na priv. Ja tam nie jestem świety żeby nie było Smile ale jakoś słów niecenzuralnych nie używam by dowalić komukolwiek Smile nie musze.

Co do tego bana ... cóż to jak się odniesiesz jako master op do:
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=91.15
oraz
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=294.0

bo tam ogólne tłumaczenia to było zmienne IP co nie występuje w przypadku BFM ... a ja obrywam odłamkiem. Pozatym ... tak na marginesie ... ty się bronicie ze zmieniają a niewierzycie ze nasi znajomii umieja?? chociażby przejśc się do cafejki??
Nie no Gdzie wasza wiara w ludzka inteligencje?? czyżby jakiś dobór naturalny??

Iskandir,

Nie odbieram Twoich wypowiedzi jako atak na opy, siebie itp. to jest oddusznik, nie dział humor - choc faktycznie miejscami mozna odnieść takie wrażenie.

Sens czy bezsens zwracania się do opów.. Trudno mi polemizowac z tym stwierdzeniem. Sama przez wiele lat byłam userem i jakoś nie miewałam problemów, które wymagałyby interwencji opów. Może dlatego, ze chat był dla mnie miejscem, w którym chciałam z kimś pogadać albo się pośmiać i nie rajcuje mnie robienie zadymy z kimkolwiek.

Napisałes bardzo oględnie o sytuacji, która Ciebie byc może dotyczyła, bądź byłes jej świadkiem - wciąz jednak nie zrobiłes tego o co kilkakrotnie juz prosiłam. Czy to takie trudne?

Wkleiłes dwa wątki i prosisz o to bym się do nich odniosła. Odnosiłam się do tych sytuacji na bieżąco na forum Administratorów, poniewaz jednak userzy nie maja do niego wstępu, a Ty wyraźnie pytasz mnie o moją opinię, napiszę, że jestem z gruntu przeciwna tworzeniu wątków stanowiących coś w rodzaju rozprawy inkwizycyjnej nad konkretną osobą. Niezależnie od tego kto jest podmiotem danego wątku - czy user czy op.
Tyle w temacie odpowiedzi.
A wiara w inteligencję ludzi? - poczytaj posty BrotherFromMars - tam odnajdziesz wiarę w inteligencję z całą pewnością.

Pozdrawiam i życzę miłego czatowania.
A.


[/quote]
wiara czyni cuda, moze dlatego jestem ateista i nie ogladalem harrego pottera
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 12:30)_Leia_ link napisał(a): Sens czy bezsens zwracania się do opów.. Trudno mi polemizowac z tym stwierdzeniem. Sama przez wiele lat byłam userem i jakoś nie miewałam problemów, które wymagałyby interwencji opów. Może dlatego, ze chat był dla mnie miejscem, w którym chciałam z kimś pogadać albo się pośmiać i nie rajcuje mnie robienie zadymy z kimkolwiek.

Napisałes bardzo oględnie o sytuacji, która Ciebie byc może dotyczyła, bądź byłes jej świadkiem - wciąz jednak nie zrobiłes tego o co kilkakrotnie juz prosiłam. Czy to takie trudne?

_Leia_: przepraszam ... czasami pracuję ... a pocztę prywatna mam w domu więc pozwól mnie do niego wrócić bym mógł sprawdzić czy posiadam "materiał"

(07-08-2008, 12:30)_Leia_ link napisał(a): Wkleiłes dwa wątki i prosisz o to bym się do nich odniosła. Odnosiłam się do tych sytuacji na bieżąco na forum Administratorów, poniewaz jednak userzy nie maja do niego wstępu, a Ty wyraźnie pytasz mnie o moją opinię, napiszę, że jestem z gruntu przeciwna tworzeniu wątków stanowiących coś w rodzaju rozprawy inkwizycyjnej nad konkretną osobą. Niezależnie od tego kto jest podmiotem danego wątku - czy user czy op.
Tyle w temacie odpowiedzi.

No tak pewnie źle zadałem pytanie ba jestem pewien że napewno ale myślałem, że skoro zaczęło się rozmawianie o banie to te samo kryterium zostanie przyjęte.
Dobrze zadam jeszcze raz pytanie dokładnie: Czy wg. ciebie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach można było zbanować wskazane osoby i czy słuszne były reakcje opów w tym master opa polegające na nic nierobieniu? a przynajmniej nicnierobienie tak wyglądało od strony userów
(07-08-2008, 12:33)ups link napisał(a): No coż, może powinieneś najpierw spojrzec w lustro, swoje pieniactwo uważasz za przejaw inteligencji ?
A może to, że brak argumentów nadrabiasz obrażaniem innych ?
Mars, klasy ci brakuje, o inteligencji już nie wspomne.
klase to ja mialem w szkole, iq swoje znam, to mi w zupelnosci wystarczy zeby moc ocenic kto jest kretynem, a kto nie zasluguje na to miano.
A swoja droga czytaj uwazniej, wspomnialem o inteligencji pozostalych, A NIE WLASNEJ

z pozdrowieniami dla twa
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 12:41)Iskandir link napisał(a): No tak pewnie źle zadałem pytanie ba jestem pewien że napewno ale myślałem, że skoro zaczęło się rozmawianie o banie to te samo kryterium zostanie przyjęte.
Dobrze zadam jeszcze raz pytanie dokładnie: Czy wg. ciebie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach można było zbanować wskazane osoby i czy słuszne były reakcje opów w tym master opa polegające na nic nierobieniu? a przynajmniej nicnierobienie tak wyglądało od strony userów

Iskandir... napisałes, ze wiesz od kiedy jestem masterem - czemu więc odnosisz się do mnie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach? Jesli myslisz, ze będę krytykowała osoby sprawujące tę funkcję przede mną to jestes w błędzie. W moim przekonaniu kazda z tych osób starała się według siebie podjąć najbardziej słuszne decyzje w danych sytuacjach.
Powiem więcej, decyzje podjęte w wymienionych przypadkach zostały podjęte w sposób demokratyczny - poprzez głosowanie na forum opów. Zadecydowała większość. Mój głos, który wówczas przedstawiłam, nie ma obecnie znaczenia. ZadecydowaliśMY większością głosów.

Tworzymy zespół. I tego zamierzam się trzymać.

Pozdrawiam,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości