•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(06-08-2008, 23:22)f link napisał(a): ale ta lustracja to już była dawno temu. Wink tak. powtórzmy. w końcu nic się nie dzieje, pobijmy się, pogryźmy, ah, ta chęć walki! normalnie mhhr.

(to była ironia, gdyby komuś...)
+ wolę iść spać niż kolejny raz wałkować ten temat. jak na razie nie widzę tutaj zarzutu "wprost do mnie", rzecznikiem prasowym nie jestem, żeby odpowiadać za wszystkich. Wink opem też nie jestem, więc kurcze - ciężko się ustosunkować..

kolorowych. miłych, hmhm, rozmów.

Wow coz za agresja Smile normalnie wychodzi na to ze atakuje?? no prosze a ja sie tylko pytam  ??? no i tak nie jestes opem wkoncu server op to nie op ... wiec skad ta agresja pod plaszczykem zażenowania a moze tak wyglada
II. Admini (Operatorzy, Opy):
. Są zobowiązani do bezstronności i służenia Użytkownikom radą i pomocą w zakresie spraw dotyczących pokoju "Erotyczny" - w miarę ich możliwości, wiedzy i czasu. Prosimy Użytkowników o cierpliwość i wyrozumiałość - Operator bywa często zapracowany i odpowiada kilku użytkownikom jednocześnie - stąd też być może trzeba będzie poczekać na jego pomoc.
2. Winni być bezstronni i zapewnić przestrzeganie postanowień niniejszego regulaminu przy użyciu dostępnych środków przymusu - tj. czasowego lub trwałego usunięcia Użytkownika z pokoju.
??
hmmm ... o nawet wrzucone przez twoja osobe :Smile

tylko jak op moze byc bezstronny kiedy chodzi o osobe innego opa

a i nie piszcie mi o mailu na ktory moge wysłać skarge - wysyłałem ... nic sie nie zmieniło  :Smile
Ty: wiec skad ta agresja pod plaszczykem zażenowania a moze tak wyglada

Ja wcześniej: (to była ironia, gdyby komuś...)


Cytat:hmmm ... o nawet wrzucone przez twoja osobe

No. wrzucone. Wink I? poszukaj jeszcze i przytocz wszystkie! ;D


Naprawdę nie mam czasu na takie rzeczy, pitupitupitupitu.
[Obrazek: troll.jpg] mówi Wam <papa> Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(06-08-2008, 23:30)f link napisał(a): Ty: wiec skad ta agresja pod plaszczykem zażenowania a moze tak wyglada

Ja wcześniej: (to była ironia, gdyby komuś...)

no tak moj błąd cytując Ciebie pod płaszczykem ironii żeby być dokładnym
Op od Usera może różnić się..płcią,kolorem oczu ,włosów.wagą,wzrostem,wykształceniem,stanem cywilnym,charakterem.Czy to wystarczy Iski?:>
(06-08-2008, 23:55)lullaby link napisał(a): Op od Usera może różnić się..płcią,kolorem oczu ,włosów.wagą,wzrostem,wykształceniem,stanem cywilnym,charakterem.Czy to wystarczy Iski?:>

czyli ze co opy to klony? stad jednomyslność i inne takie i jaką płcią to jakaś trzecia jest??

i nadal nie rozumiem toku rozumowania opow (ta wiem lulka juz nie jest bo znow costam) ja nie atakuje opow przeciez ja nawet powiedzmy ze lubie niektorych zeby to jakos po ludzku zabrzmialo ... a ironnia twoja lulka jest powalajaca ... ale zaczyna mnie nudzic ta monotematycznosc twa
[i][color=maroon]Kurde!
Jestem na erocie od 5 lat <szok> i od zawsze obowiązywały tu pewne zasady, ogólnodostępne zresztą. Decydując się "wejść" w jakąś społeczność trzeba się dostosować, fajnie jak mamy prawo wyboru czy chcemy być w tej społeczności czy nie. Tu akurat mamy. Więc ki diabeł skoro komuś nie odpowiadają przyjęte zasady tu siedzi? Ileż można czytać, że ten mnie zbanował, a tamten coś powiedział nie halo?  Droga wolna ;>
Możecie się na mnie obrażać, wymyślać TWA i inne twory, w nosie to mam.
Wkurza mnie chamstwo na czacie i tyle.

A odnośnie tematu... Op Opowi jak i User Userowi nierówny.
Mnie wkurza to że żaden op jakoś się nie ustosunkował do tego co napisał Iskandir, tylko wierni obrońcy non-stop piszą te swoje regułki które każdy już czytał po 220 razy.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 00:01)Iskandir link napisał(a): a ironnia twoja lulka jest powalajaca ... ale zaczyna mnie nudzic ta monotematycznosc twa

No..ja nie wiem kto tu monotematyczny się staje.
Op jest takim samym userem jak Ty.Tylko że musi jeszcze dodatkowo ..jeśli zajdzie potrzeba ,prosić o spokój,upominać,ostrzegać...ewentulanie wypraszać z pokoju.I nie dla własnej satysfakcji ..tylko dla zaprowadzenia porządku i spokoju na czacie.Czy jeszcze trzeba tłumaczyć?
(07-08-2008, 00:19)Marcin link napisał(a): Mnie wkurza to że żaden op jakoś się nie ustosunkował do tego co napisał Iskandir, tylko wierni obrońcy non-stop piszą te swoje regułki które każdy już czytał po 220 razy.

Regułki srułki.Nikogo nie bronię.A swoją drogą to chyba jesteś sam operatorem..czy dobrym?:-> Co możesz napisać o swoim operowaniu na czacie polchat? Hmm? Wink Ciekawam.
Oczywiście że mogę, ale pozwolisz że napisze to na priv, bo to jest dział pokoju Erotyczny nie POLCHAT, czy jestem dobrym opem?nie mi to oceniać, podejrzewam że nie byłbym obiektywny co do swojej oceny.  Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości