•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 90
  • 91
  • 92(current)
  • 93
  • 94
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Tak czytam..czytam..i dochodzę do wniosku że z igły wiszły widły. Wink
[i][color=maroon]maniek, to Ty??? Raju, zakochałam się  :o
(19-11-2008, 21:32)napoleonka link napisał(a): noooooooooooooooooooooo ;-))) moze powinnam go czasem wpuscic na erota Tongue dzieki ;-)


tak wracając do wątku Amadeusza.... bo nie mogiem tego dłużej dusić w sobie ;D
z ciocią tene już na gg gadał... więc.................. sialalalala  ;D ;D

;D
plum...
(20-11-2008, 22:34)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]maniek, to Ty??? Raju, zakochałam się  :o

znowu? Wink
[i][color=maroon]Wiesz... kobieta zmienną jest  ;D
zieeeeeeew. Dobranoc
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(21-11-2008, 03:51)tene link napisał(a): [quote author=napoleonka link=topic=106.msg14460#msg14460 date=1227119542]
noooooooooooooooooooooo ;-))) moze powinnam go czasem wpuscic na erota Tongue dzieki ;-)


tak wracając do wątku Amadeusza.... bo nie mogiem tego dłużej dusić w sobie ;D
z ciocią tene już na gg gadał... więc.................. sialalalala  ;D ;D

;D

[/quote]


taaaaaaaaa.... a Pani Matka, czyli mła, jak podeszla do kompa i otwarla okienko, to w pierwszej chwili sie zastanawiala, co chciala Pani Cioci , czyli Tene powiedziec tymi dziwnymi ciagami znakow Big Grin Big Grin
To mogła być jakaś zaszyfrowana wiadomość. Tajne łamane przez nie wiem. :-P
przeczytalam swoj poprzedni post, zeby "wejsc" w watek i doszlam do wniosku, ze syn szyfrowanie ma po mnie Big Grin
obsmialem sie straszliwie z tych "katadozynek".
I dzieki bogu i partii ze wrescie narescie sa zamkniete trzy razy bylem i dwoch razy zaluje ze bylem bo raz byl krzys (i nie tylko) i bylo spoko. pozostale dwa mnie porazily Big Grin na szczescie dla Siebie dlugo nie posiedzialem Big Grin

No a ze do 25 jeszcze chwila to z zyczeniami sie wstrzymam ... na zawsze Big Grin

Tak jeszcze w ramach tych katarzynek .... to temat o pierdolach gdzies tam istnieje jak zauwarzyl to Marcin Big Grin
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 90
  • 91
  • 92(current)
  • 93
  • 94
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości