•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 23:22)Iskandir link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12500#msg12500 date=1218140199]
[quote author=Iskandir link=topic=106.msg12499#msg12499 date=1218138817]
e i pojechac sobie na masaz i saune to popsuja taki fajny oddusznik  :o

naprawiaj Tongue
[/quote]
oj tam pewnie niedlugo stworze nowy temat ... i napewno sie znow komus nie spodoba wiec spoko przecież ja tylko chce żeby "forum żyło"
[/quote]

nie no, miałeś jakieś logi dać, więc chyba czekają?Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 23:23)Marcin link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12502#msg12502 date=1218140560]
[quote author=Marcin link=topic=106.msg12500#msg12500 date=1218140199]
[quote author=Iskandir link=topic=106.msg12499#msg12499 date=1218138817]
e i pojechac sobie na masaz i saune to popsuja taki fajny oddusznik  :o

naprawiaj Tongue
[/quote]
oj tam pewnie niedlugo stworze nowy temat ... i napewno sie znow komus nie spodoba wiec spoko przecież ja tylko chce żeby "forum żyło"
[/quote]
nie no, miałeś jakieś logi dać, więc chyba czekają?Tongue
[/quote]
a co będe dawać poczty nie znalazłem sie mi logów niechce przegladac do tego bym musiał drugi dysk podłączyć ... sie mi zapomiało, że miałem pad systemu i wiekszość mam na innym dysku ... który nie wiem gdzie wrzuciłem

o jaka szkoda, a ja sobie już colę i chipsy naszykowałam  Big Grin ;D
(08-08-2008, 00:03)puszysta_wawa link napisał(a): o jaka szkoda, a ja sobie już colę i chipsy naszykowałam  Big Grin ;D
oj nie martw się napewno będzie następny raz ... ze mna zawsze  ;D Tongue pozatym
Cytat:Z kolei _Leia_ idzie na krótki urlop chatowo-forumowy
to co mam jej w urlopie przeszkadzac ... w końcu jestem czlowiekiem nieuzależnionym
(07-08-2008, 22:05)lullaby link napisał(a): Ja tak z innej beczki.
Justyś ten na avatarze to pijany królik? TonguePP

Esiu,czy Ty nie widzisz,że ten królik nie jest pijany tylko medytuje? Wink A może to Savcia po wesołym miasteczku Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
''W każdym przypadku WYŁĄCZNOŚĆ oceny treści i materiałów prezentowanych na Forum przysługuje Administratorom i Moderatorom. Należy pamiętać, ze Administratorzy i Moderatorzy mogą zastosować nadane im prawa również BEZ podania przyczyny. '' Otoz to taka nasza mentalnosc drobnych cwaniaczków ... w parlamencie, w regulaminach i instrukcjach obsługi. Trzeba byc w układzie bo gdy sie nie jest to kop z buta ... w majestacie prawa ...od rozbiorow polski duzo czasu upłynelo a my nadal nic sie nie nauczylismy ... prawo ma słuzyc ludziom a nie ludzie tym co prawa ustalaja... niestety jest odwrotnie ... z reszta ciekawe jak interpretowac to bez? tzn ze jak ma zły dzien to ot tak przywali sobie komus:-) a rozwiazanie jest proste ... nie musi podawac przyczyny ale gdy ktos udowodni ze dzialanie takiego moda najzwyczajniej było nieetycznie i pozabawione jakiegokolwiek uzasadnienia wtedy mod ma obowiazek sie z tego wytłumaczyc ...  to wbrew pozorom dośc łatwe do stwierdzenia ... chamstwo prezentowane przez niektorych tutaj jest oczywiscie naganne ale wodą na młyn tego chamstwa jest arogancja innych ... ot brak po prostu takiego normalnego zywkego podejscia do człowieka... zabawne ale naprawde w znakomitej wiekszosci osoby otrzymujace jakiekowiek funkcje zaczynaja sie zachowywac jak panowie stroze z filmow barei ... kotek ty jestes poza ta znakomita wiekszoscia:-)
Cytat:III. W pokoju "Erotyczny" zabronione jest:
...
8. publiczne (na mainie) krytykowanie decyzji podjętych przez Operatora,
(cytat z regulaminu czatu "Erotyczny")

Ten punkt dla mnie jest co najmniej dziwny.Tak jakby "Nie wspominaj o błędzie operatora, bo jeszcze ktoś zauważy, i przyzna Ci racje", ale interpretacja dowolna.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(08-08-2008, 12:42)m link napisał(a): ... kotek ty jestes poza ta znakomita wiekszoscia:-)

Chcesz coś?  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
(08-08-2008, 13:54)Marcin link napisał(a):
Cytat:III. W pokoju "Erotyczny" zabronione jest:
...
8. publiczne (na mainie) krytykowanie decyzji podjętych przez Operatora,
(cytat z regulaminu czatu "Erotyczny")

Ten punkt dla mnie jest co najmniej dziwny.Tak jakby "Nie wspominaj o błędzie operatora, bo jeszcze ktoś zauważy, i przyzna Ci racje", ale interpretacja dowolna.
Mlody ten punkt mozna jeszcze bardziej uproscic w stylu
1. Op ma zawsze racje
2. Jezeli op nie ma racji patrz pkt. 1.
To zdaje sie nazywa kwadratura kola
Najzabawniejsze jest dla mnie zaslanianie sie opow tym gniotem ("regulaminem"), ktory jest czyms co przypomina prawo bialoruskie. W zupelnosci zgadzam sie z m. Wszelkie przepisy, kodeksy, regulaminy etc etc. powinny byc dla ludzi, nie dla "rzadzacych". Czasy kiedy szaraczek nie mial nic do powiedzenia juz dawno minely, na erocie jednak dalej jestesmy w sredniowieczu. Pogratulowac autorom przemyslen przy pisaniu regulaminu. Chcialbym wiedziec co brali i w jakiej ilosci produkujac taki bubel, a moze to powstalo podczas wieczornego spedzania czasu przy piwku? Jak widac zaszkodzilo
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(08-08-2008, 15:28)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12518#msg12518 date=1218192870]
Cytat:III. W pokoju "Erotyczny" zabronione jest:
...
8. publiczne (na mainie) krytykowanie decyzji podjętych przez Operatora,
(cytat z regulaminu czatu "Erotyczny")

Ten punkt dla mnie jest co najmniej dziwny.Tak jakby "Nie wspominaj o błędzie operatora, bo jeszcze ktoś zauważy, i przyzna Ci racje", ale interpretacja dowolna.
Mlody ten punkt mozna jeszcze bardziej uproscic w stylu
1. Op ma zawsze racje
2. Jezeli op nie ma racji patrz pkt. 1.
To zdaje sie nazywa kwadratura kola
Najzabawniejsze jest dla mnie zaslanianie sie opow tym gniotem ("regulaminem"), ktory jest czyms co przypomina prawo bialoruskie. W zupelnosci zgadzam sie z m. Wszelkie przepisy, kodeksy, regulaminy etc etc. powinny byc dla ludzi, nie dla "rzadzacych". Czasy kiedy szaraczek nie mial nic do powiedzenia juz dawno minely, na erocie jednak dalej jestesmy w sredniowieczu. Pogratulowac autorom przemyslen przy pisaniu regulaminu. Chcialbym wiedziec co brali i w jakiej ilosci produkujac taki bubel, a moze to powstalo podczas wieczornego spedzania czasu przy piwku? Jak widac zaszkodzilo

[/quote]

dla mnie najzabawniejsze jest podanie przez opów maila, na który można wysyłać skargi  Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości