•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(19-11-2007, 20:36)kk link napisał(a): ...że Wam sie chce na to jeszcze reagowac Wink

a to nie na tym polega ta zabawa?  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
hahymmm... starałam się dowiedzieć o co cały ten raban się zaczął ale chyba zabrakło mi cierpliwości...
podsumowując - złośliwość fajna rzecz... jeśli jest z kim tym szafować to fajnie, jak nie... to po co tracić czas? (szafowanie złośliwościami to nie wyzywanie się czy obrzucanie się błotem - to tak gwoli formalności) Smile
(19-11-2007, 15:22)m link napisał(a): 3 ostanie ''że'' to o mnie:-)... jak mogłas:-)

:-)
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
 
  Doskonale rozumiem, że atak na Wasze duchowe i intelektualne "guru" jest tutaj niemile widziany, a myśl, że ów "guru" jest tylko nikczemnym, doskonale znającym kombinacje klawiszy ctrl c, ctrl v pospolitym plagiatorem, wydaje się nie do przyjęcia. Toż to od lat cenione "guru", część zarówno tego wirtualnego, jak i rzeczywistego świata pod nazwą "erot".
  Przejrzenie na oczy musiałoby być bolesne, nasz "guru" jako egzaltowane, intelektualne zero, złodziejskie nasienie kradnące cudze myśli i słowa? Myśl odrzucana już na wstępie, a osoba, która odważyła się obnażyć proceder stosowany przez "guru", gdyby można było, zostałaby spalona na stosie za herezję.
  Zastanawiam się, jak bardzo trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie widzieć oczywistych rzeczy. Prawdą jest, że Zuzanka wplata cudze zdania w swoje wypowiedzi, w dodatku bez cudzysłowia. Nie widzimy? To widać jesteśmy ślepi. Ciekaw jestem w jakim celu popełniana jest ta intelektualna kradzież, jakiej dopuszcza się ta pseudoobrończyni kultury słowa? Pewnie po to, żeby dorównać temu wyidealizowanemu obrazowi jej osoby.

Cytat:Jakże bardzo się tym razem pomyliłaś. Treść życzeń zaczerpnęłam ze strony http://sms.free.plock.pl/?id=26

  A cóż to za argument? Problem nie tkwi w tym, że jedyna pomyliła się co do strony, z której to zostało przekopiowane, meritum leży w samym fakcie, że zostało. To tak trudno zrozumieć?

   
Cytat:Dlatego sądzę, że właśnie po to jest ta strona, by korzystać takowych gotowych życzeń

  Gdyby tu chodziło o samo przekopiowanie życzeń, to przeszedłbym koło tego wątku obojętnie, aczkolwiek proceder dotyczy i innych spraw: wplatania słów (żeby nie było nieporozumień - całych, długich zdań) z artykułów zamieszczonych w necie do swoich wypowiedzi. Doskonale rozumiem, że jesteś niewystarczająco lotną osoba, żeby stworzyć własne myśli, teraz okazałaś się w dodatku za głupia na wyartykułowanie cudzych myśli, a bezmyślnie kopiując oszukujesz swoich "przyjaciół", zaś Twoje argumenty, jak i argumenty Twoich "przyjaciół" na słowa krytyki, jeszcze bardziej Cię i ich ośmieszają.
 

ok. po mojemu
nieeleganckie jest, przeplatanie własnych zdań, zdaniami znalezionymi w necie,
ale, do diaska, jeszcze bardziej niehonorowo jest zakładać nowego nicka, tylko po to, żeby komuś dojebać.
żenujące.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Pudło divinity.
Jest to mój pierwszy i jedyny nick tutaj. 
Zuzanko,

Intelektualna hochsztaplerka, udawana szczerość, polot na kredyt a do tego całkowity brak wyrzutów sumienia gdy się "wpadnie" na kłamstwie. Czy to jest właśnie credo współczesnego polskiego inteligenta?Czy tak zachowują się osoby aspirujące do społecznej elity?

"Jestem dumna z tego, że potrafię w odpowiednim czasie słuchać, mówić, wybaczać i czekać. Jestem dumna z tego, że wierzę w Boga."

Zuzanko z pewnością więc znasz ten cytat:

„Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie.” (Łk 16,10)

Mając powyższe na uwadze, tłumaczenie iż "...po to jest ta strona, by korzystać takowych gotowych życzeń, bądź czerapać z nich inspirację. Mało tego, nie zauważyłam tam podpisu autora tego tekstu." to chyba policzek wymierzony inteligencji i dobrej woli czytających...Drobne przekręty to według Ciebie nic takiego i dopiero skopiowanie dysertacji zasługuje na naganę?

Poza tym jako ofiara inwigilacji wypadasz nader mało przekonująco,gdyż to, co niby zostało podejrzane i wyśledzone, sama wystawiasz na widok publiczny... Czy, gdy złapie Cię policja też wysuwasz argument,że jesteś ofiarą polowania ze strony opresyjnego systemu kontorli?   

Leiu, zastanów się raz jeszcze, czy na pewno popierasz wszystko, to, w czego obronie stanęłaś?
(20-11-2007, 00:16)niedlaidiotek link napisał(a):  
  Prawdą jest, że Zuzanka wplata cudze zdania w swoje wypowiedzi, w dodatku bez cudzysłowia. Nie widzimy? To widać jesteśmy ślepi. Ciekaw jestem w jakim celu popełniana jest ta intelektualna kradzież, jakiej dopuszcza się ta pseudoobrończyni kultury słowa? Pewnie po to, żeby dorównać temu wyidealizowanemu obrazowi jej osoby.

Cytat:Jakże bardzo się tym razem pomyliłaś. Treść życzeń zaczerpnęłam ze strony http://sms.free.plock.pl/?id=26

   A cóż to za argument? Problem nie tkwi w tym, że jedyna pomyliła się co do strony, z której to zostało przekopiowane, meritum leży w samym fakcie, że zostało. To tak trudno zrozumieć?

   
Cytat:Dlatego sądzę, że właśnie po to jest ta strona, by korzystać takowych gotowych życzeń

   Gdyby tu chodziło o samo przekopiowanie życzeń, to przeszedłbym koło tego wątku obojętnie, aczkolwiek proceder dotyczy i innych spraw: wplatania słów (żeby nie było nieporozumień - całych, długich zdań) z artykułów zamieszczonych w necie do swoich wypowiedzi. Doskonale rozumiem, że jesteś niewystarczająco lotną osoba, żeby stworzyć własne myśli, teraz okazałaś się w dodatku za głupia na wyartykułowanie cudzych myśli, a bezmyślnie kopiując oszukujesz swoich "przyjaciół", zaś Twoje argumenty, jak i argumenty Twoich "przyjaciół" na słowa krytyki, jeszcze bardziej Cię i ich ośmieszają.
   

Nie znam cie nie kojarze nie wiem o co tobie chodzi ... o kurde bez cudzysłowa użylem czyichś słow jako swoich ... straszne ... w sumie ciekawe ile z napisanych przez ciebie "mysli" jest idealna kopia słow kogoś innego ... może o innym szyku odnoszące się do innej osoby ale ciągle pozostających tymi samymi ... może będziesz "twórczy" inaczej ... wymyślając inne słowa ... myśli bez użycia słów i przekazów które były już wypowiedziane przez innych

Co do twojego "wyartykuowanego" posta nie wnosi on nic ciekawego a tym bardziej twórczego ... no chyba, że to szczyty nowoczesnego chamstwa Big Grin ... zalecam spotkania z chirurgiem ... może dla nóg jeszcze da się coś zrobic ... bo szans na samodzielne myślenie - nie mylić z obrzucaniem błotem - jak widać za późno. ... i cytatem ... jest już za późno ... a skąd ten cytat to się domyśl lub go znajdz ... podpowiem, że to słowa piosenki Big Grin
(20-11-2007, 01:52)jedyna link napisał(a): Zuzanko,

Intelektualna hochsztaplerka, udawana szczerość, polot na kredyt a do tego całkowity brak wyrzutów sumienia gdy się "wpadnie" na kłamstwie. Czy to jest właśnie credo współczesnego polskiego inteligenta?Czy tak zachowują się osoby aspirujące do społecznej elity?


Leiu, zastanów się raz jeszcze, czy na pewno popierasz wszystko, to, w czego obronie stanęłaś?

po pierwsze dlaczego udawana etc....
a po drugie ... na kogo ty się kreujesz na kogoś z PiS co to widzi "wyksztalcuchów" etc???

co do tego co popiera Leia nie tobie sądzić ... bo jadąc cytatami "nie ujży belki w oku swym a zobaczy słomkie w oku bliźniego" czy jakoś tak i do twojego przypadku też pasuje to parafrazując "Prędzej wielbłąd przejdzie przez oko igielne niż Jedyna oceniać obiektywnie będzie" Big Grin
A ja jestem ciekawa, jedyna, kiedy wreszcie odpowiesz na moj post, ktory tu napisalam - wlasnymi slowami, zeby nie bylo Tongue

Niedlaidiotek, mysle, ze raczej chodzi o to, ze na czacie znamy Cie pod innym nickiem..

Sliff.. uogolnienia sa niebezpieczne, pamietaj o tym.

Katarzynki sa dobrowolne, milo mi bedzie widziec Was wszystkich, lecz przymusu nie ma Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(20-11-2007, 01:18)elvien link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=106.msg5959#msg5959 date=1195507781]
ok. po mojemu
nieeleganckie jest, przeplatanie własnych zdań, zdaniami znalezionymi w necie,
ale, do diaska, jeszcze bardziej niehonorowo jest zakładać nowego nicka, tylko po to, żeby komuś dojebać.
żenujące.
(...)
ale jesteście wszyscy tak zafascynowani swoją pozycją opa lub przynależnością do TWA,  (...)

[/quote]

o kurde, pierwszy raz nie o mnie. ja ani op, ani twa, czy tam inna "organizacja".
no niezle. dzieki.
tylko czemu mnie zacytowalas? ja tylko napisalam co sadze. ba! jesli sie wczytasz, to zauwazysz, ze takze zganilam fakt kopiowania czyichs "mysli", reszta wyszla "z serca".

i sie nie spinaj elv. nic nie pomoze.
co wiecej...robisz blad nie chcac sie z nami spotkac. uwierz, ze ludzie forum, to nie ludzie erota Smile
nie buduj opinii, na podstawie kilku jednostek.


ide spać.
d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
67 gości