•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Hmmm pomyślmy… Kathi… Jules… Atka… Divinity... ja … chyba o nikim nie zapomniałem, kto ma wrażenie że to znana osoba. No naprawdę.. Układ wzajemnej adoracji jakich mało.

Eski.. weź Ty wstąp do PiS, i tamże trop i walcz z układami które widzisz, wszędzie tam gdzie ich nie ma.
Tak. Przyznaję. Jest dokładnie tak jak piszesz. Można się pośmiać, zwłaszcza ostatnio. I chciałbym Ci w tym miejscu za to podziękować Wink

Pozdrawiam

];>
(06-11-2007, 17:51)lullaby link napisał(a): [quote author=KROR link=topic=106.msg5459#msg5459 date=1194350086]
Jeśli jedna osoba ma coś na myśli, może się mylić, jeśli dwie, to może już coś znaczy, ale jeśli więcej, to trzeba nad tym pomyśleć.

Myślenie nie boli.

Pozdrawiam
];>
Kilka osób z kółka wzajemnej adoracji? Jednak co kilka much to nie milion..


[/quote]

[i][color=maroon]Daj na luz z tył kółkiem, co?
Jedyne typowe kółko na tym forum jakie mi do głowy przychodzi to sruba, Ty, nu i mafia.... Co by się nie działo, jedno za drugim pójdzie w ogień Tongue
A tak dla Tojej wiadomości eski, nie wiem czy zauważyłaś, że nie rozmawiam z Krorem, ani On ze mną, co jednak nie przeszkadza mam funkcjonować obok siebie i nie drzeć kotów Smile)
Pozdrawiam wieczornie...
(06-11-2007, 18:31)KROR link napisał(a): Eski.. weź Ty wstąp do PiS, i tamże trop i walcz z układami które widzisz, wszędzie tam gdzie ich nie ma.
Tak. Przyznaję. Jest dokładnie tak jak piszesz. Można się pośmiać, zwłaszcza ostatnio. I chciałbym Ci w tym miejscu za to podziękować Wink

Pozdrawiam

];>
Może już jestem do PIS'u  zapisana?Tongue
A co do śmiechu..NA ZDROWIE ,choć w jednym jestem użyteczna.Wink

Również pozdrawiam..
[i][color=maroon]Daj na luz z tył kółkiem, co?
Jedyne typowe kółko na tym forum jakie mi do głowy przychodzi to sruba, Ty, nu i mafia.... Co by się nie działo, jedno za drugim pójdzie w ogień Tongue
A tak dla Tojej wiadomości eski, nie wiem czy zauważyłaś, że nie rozmawiam z Krorem, ani On ze mną, co jednak nie przeszkadza mam funkcjonować obok siebie i nie drzeć kotów Smile)
Pozdrawiam wieczornie...

[/quote]

I w taki to oto sposób można się wiele dziwnych rzeczy dowiedziećSmile
Swoją drogą...gdyby tak przyszło sądzić..to kto jest winien? Ten co sprowokował czy ten co się dał sprowokować?Wink
[i][color=maroon]Winien? Sprowokować?
Floreski, boszzzz błagam, daj na luz dziewczyno, co?
hmmm...
naprawdę miałam ochotę i wielki zamiar udać się wreszcie na erota, celem odwiedzin i jakoś tak w ogóle....ale jak patrzę na to co się dzieje w "odduszniku" to mi się odechciało  :Smile szczególne podziękowania dla co najmniej 2 osób za zniechęcenie Smile aż mnie zadziwiają, bom w swej 'głupocie' myślała że są mądrzejsze  :Smile
Oddusznik to miejsce, gdzie można się "oddusić" ale to tutaj, to "lekka" przesada (ofc to moje subiektywne zdanie...)
i gdyby to, co się tu od jakiegoś czasu dzieje, tak bardzo mnie nie zniesmaczyło w końcu - może było by nawet śmieszne..

a z tymi co będę chciała, spotkam się face to face, ot i tyle Smile bo nawet nad Katarzynkami zaczynam się zastanawiać  :Smile

dobra - to się 'oddusiłam'

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
Pasuje mi ta fotka jak ulal.
Zamierzam wypiac sie na ten watek i przestac go czytac.
W zwiazku z czym uprzejmie upraszam osoby majace do mnie pretensje o zalatwienie pyskowek na chacie.
Koniec Tongue

[Obrazek: i61081_Nachbarliebe.jpg]


mniej odwazni moga wyslac mi te liste mniej eleganckich wyrazow mailem (na wypadek, gdyby byli zbyt niesmiali na afiszowanie wlasnego zdania a mainie)
(07-11-2007, 23:49)elvien link napisał(a): Dzikusia, nie wchodź na forum- wchodź na czata Smile
więcej propozycji nie mam Wink

Ehh na czacie też bywają kłótnie..  i ostre wymiany zdań.Wink
Ja nie jestem klotliwy  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(09-11-2007, 10:04)elvien link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg5621#msg5621 date=1194584241]
Ja nie jestem klotliwy  ;D
Bro na mnie nie licz, nie podejme tematu  Tongue
;D
[/quote]
Buahahahahahahahahahahahahahahhahaha, a wlasnie na Ciebie liczylem slifff ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
11 gości