•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(05-11-2007, 14:14)CzerwonaSukienka link napisał(a): [quote author=kacper link=topic=106.msg5364#msg5364 date=1194249756]
Ależ skąd? W stosunku do moich bliskich nigdy nie wyraziłem się i nie wyrażę podobnie.

A do nieznajomych mozna? Rozumiem, ze skoro sie nie poznalismy to do mnie tez mozesz rzucac wulgaryzmami, "bez owijania w bawelne"?
[/quote]

Czerwona Sukienko, nie przypominam sobie abym kierował jakiekolwiek wulgaryzmy w Twoim kierunku.
Zadałaś mi pytanie, otrzymałaś odpowiedź.

EOT.
używanie wulgaryzmów w sumie nie świadczy o człowieku ... jedynie o ubogości słownictwa tegoż czlowieka a to już należy wybaczać chociaż niekoniecznie akceptować. "Wulgaryzmów" Kacpra nie widziałem wiec się do nich nie odnosze tylko jakoś tak ogolnie.

i osobiście powiem ze na czacie znam takich co im sloma bedzie wylatywac z butów jeszcze przez kilka pokoleń <mod on> no bez osobistych wycieczek to robie <zeby> <mode off> ... i nie klna ... ba zachowują się w sposób akceptowalny ... a że są chamami to już inna bajka

Kto to jest dyplomata???

- to ktoś kto ci powie spier.... w taki sposób że będziesz się cieszyć na czekająca cię podróż Big Grin

cóż nie wszyscy są dyplomatami
(05-11-2007, 18:56)Iskandir link napisał(a): i osobiście powiem ze na czacie znam takich co im sloma bedzie wylatywac z butów jeszcze przez kilka pokoleń <mod on> no bez osobistych wycieczek to robie <zeby> <mode off> ... i nie klna ... ba zachowują się w sposób akceptowalny ... a że są chamami to już inna bajka
Kurczę.. o kim piszesz?Smile Ciekawe czy bym się z Tobą zgodziła ...
pewnie nie eski  ;D
Ktoś kiedyś napisał mądre słowa.. że pewność niepewna jest..Smile
CS....a czy stwierdzenie "zamknąć ryj", bądź "pieprzysz" jest aż takim wulgaryzmem?
że potrzeba rycerza na białym koniu,który przyjedzie i obroni?

wolałabym usłyszeć, że mam zamknąć ryj, a nie że jestem głupią blondynką.
i na to jakoś nikt nie zareagował! i Ty jako "strażnik wszystkich dam", też nie!

tylko wiesz co? nie mam żalu, że żaden Pan na to nie zareagował.
Bo to było użyte, jak już argumentów tej osobie zabrakło.
olałam.
oni też.
i ok.
poza tym ..blondynką jestem. ale na pewno nie głupią. znam swoją wartość
i żaden wytwór internetu, zagubiony w rzeczywistości, mi jej nie zaburzy.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Zamknij ryj.( przepraszam Cię za głupią blondynkę ,nie wiedziałam że tak zabolało)



Ps. I sobie za wiele nie pozwalaj
(05-11-2007, 22:45)_divinity_ link napisał(a): znam swoją wartość
i żaden wytwór internetu, zagubiony w rzeczywistości, mi jej nie zaburzy.
To że jesteś znana w realu przez niektóre osoby nie daje Ci prawa by pisać tak o osobach których nie widziałaś.Ja tak samo mogłabym napisać o Tobie.

emocje jak na rybach
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
lulla & divi spokoj  ;D
juz lepiej mnie nawrzucajcie bo ja jestem ten zly Tongue

ps. co wam te przekomarzanie daje jestem ciekaw w sumie znam jako tako obydwie w tym divi w realu i dwie inteligentne kobiety (i prosze sie nie przyzwyczajac ze mowie pozytywnie o kobietach to jest przedostatni raz) sobie wrzucaja bo siebie zniesc nie moga?? moze wrocicie do korzeni jedna drugiej jasno powie o so chodzi i zakonczycie sobie wrzucac bo juz mi zaczyna byc zal tego czytac
(05-11-2007, 23:09)lullaby link napisał(a): przepraszam Cię za głupią blondynkę ,nie wiedziałam że tak zabolało

ubawiło  ;D ;D ;D ;D ;D
nie zabolało. nic, a nic.
nie biorę na poważnie niczego, z tego co piszesz.
po prostu mam ubaw po pachy.


Leia
SmileSmileSmileSmileSmile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości