•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
LOL.  Big Grin


sie oddusilo.




Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Swój oddusznikowy post dedykuję ~AaronowiHallam.

Cierpliwość moja osiągnęła pewną nieprzekraczalną granicę i choć sprawy związane z fizjologią załatwiam w wc to tym razem zrobię wyjątek.
Zastanawiam się jak mocno musi frustrować Cię fakt, że masz zakaz wstępu na czat? Gdzie odrobina dumy i honoru by nie wchodzić tam gdzie Cię po prostu nikt nie chce? Ale żeby coś stracić najpierw trzeba coś posiadać, prawda?

Zastanawiam się jakim facetem trzeba być żeby pisać o tym, że
Cytat:[16:50:23] *~AaronHallam* jak narazie humor mi poprawia wdeptywanie cie w ziemie przez innych ku mojej niepohamowanej radosci  nie musze wtedy nic mowic, tylko czytac i relaksowac sie


Często pod taką agresją kryje się po prostu niedojrzały i zakompleksiony facet. Pora dorosnąć Piotrusiu-Panie albo jak kto woli Marcinie.


Cytat:16:49:22] *~AaronHallam* bys popatrzyla co inni pisza po spotkaniach tych zwanych zlotach w pokoju gdzie nie ma ciebie i twoich kolezkow to bys nigdy na chat juz nie weszla 
16:49:40] *~AaronHallam* Kiedys Ci moze przesle logi ale tylko wtedy gdy bede mial zly dzien




Czekam na obiecane logi:-) bo gorszy dzień już Ci chyba zapewniłam.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
cos ty mu Monia zrobiła ;-) ... wdeptywanie w ziemie? co to za koles? ...skad on sie urwał? z jakiegos psychiatryka? :-) ... spokojnie wczesniej czy pozniej tam wroci ... podobno takie indywidua tak maja ... 
Daj spokój Monia, przecież jemu tylko o to chodzi, żeby się o nim mówiło/pisało...
Nie masz się czym przejmować, tylko jakimś dzieciakiem?
Oj psujecie mi zabawę:-)))
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
to so oddusze , nie bendem so rzałowałem ! Wink)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
11 gości