Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do wynajecia.
#21
(05-10-2007, 17:11)m link napisał(a): [quote author=monika_ link=topic=101.msg2550#msg2550 date=1191592309]
Tak na jeden(calutki) miesiąc wynająć domek w górach albo jakiejś głuszy i żeby tam był kominek i ON(M,Ty wiesz,że o Tobie piszę).Zaszyć się tam i nie myśleć o trudach codzienności(czytaj oddać się uciechom cielesnym ;D)
Niezla_sztuka Ty gołębie a ja z chęcią mewy i też mogę je oddać na zawsze Tongue

oj wiem wiem :-) pzdr
[/quote]

A ja myślałam że to do mnie ..  ;D
#22
(05-10-2007, 17:11)m link napisał(a): [quote author=monika_ link=topic=101.msg2550#msg2550 date=1191592309]
Tak na jeden(calutki) miesiąc wynająć domek w górach albo jakiejś głuszy i żeby tam był kominek i ON(M,Ty wiesz,że o Tobie piszę).Zaszyć się tam i nie myśleć o trudach codzienności(czytaj oddać się uciechom cielesnym ;D)
Niezla_sztuka Ty gołębie a ja z chęcią mewy i też mogę je oddać na zawsze Tongue

oj wiem wiem :-) pzdr
[/quote]

dla Moniki i Pana M. Wink
http://pl.youtube.com/watch?v=t1-ZicnIpw8
prawde mowiac , tez bym tak chciala...
#23
No ja przepraszam ,ale od czasu do czasu to nawet wypada tak od tematu odskoczyć.żeby nudno nie było.Poza tym jaka to adoracja?Czyste żarty.
#24
ja.... ja tam nie wynajmuje lepiej nic....
Inne mam marzenia .
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#25
Ojej,to się porobiło :o jedna literka,a tyle zamieszania Tongue
m-to nie o Tobie było(chyba,bo w sumie to nie wiem ktoś Ty Tongue)
Aniu no wiesz...te lizu lizu ;D
No dobra srubeczko,już więcej nie będę(chyba) Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#26
Zapomniałabym...
Cindy,dziękuję :-*
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#27
ja bym se wynajęła helikoptera... bym se latała i latała.... bo miotła na razie w naprawie i nie wiem jak długo jeszcze  8)
plum...
#28

Profesjonalnego masażystę.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#29
księżyc w pełni (no wiem, że nierealne, żeby przez miesiąc była pełnia... ale co mi tam... chcieć można zawsze Wink )....
domek nad wydmami.....
powiew wiatru o świcie i o zmierzchu....

8)
plum...
#30
odkurzacza juz nie wynajme.

teraz zastanawiam sie nad zelazkiem
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości