Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do wynajecia.
#11
911 bym wynajął na weekend
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
#12
no skoro w drugą stronę to..

wypożyczyłabym chętnie taką Karmę na miesiąc, co by się sprawdzić w robieniu kawy (nie tylko dla znajomych) i całym tym zarządzaniu kawiarnią.

no.
#13
[i][color=brown] Jedno takie słodkie P....
#14
wynajmę penisa, pierwszy właściciel, Nie bity!! Mały przebieg , wielopunktowy "w(y)trysk" ekhm.. paliwa... dwie poduszki powietrzne, tapicerka ze skory w dotyku delikatna jak dupcia niemowlęcia, wymiary 23.6cm. chętne panie które chcą skorzystać z wynajęcia penisa na okres nie przekraczający jednego roku proszę o wysłanie swojego CV wraz z nagim zdjęciem na moja skrzynke dostepna tutaj:

Kliknij Tutaj
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#15
Niech mi ktos <chociaz na miesiac Tongue. wypozyczy kotka.
Pereferowany rudzielec , wygladajacy jak ten w avatrze Kamenki.

Ktos tam wczesniej pisal o mieszkaniu nad jeziorem . Mam takie mieszkanko do wynajecia i pilnie poszukuje lokatorowTongue
#16
(05-10-2007, 15:45)Mafia link napisał(a): , wymiary 23.6cm.

:o
taki baseball na kiboli?
blah.
za duzy.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#17
(05-10-2007, 15:45)Cindy_ link napisał(a): Niech mi ktos <chociaz na miesiac Tongue. wypozyczy kotka.
Pereferowany rudzielec , wygladajacy jak ten w avatrze Kamenki.

Ktos tam wczesniej pisal o mieszkaniu nad jeziorem . Mam takie mieszkanko do wynajecia i pilnie poszukuje lokatorowTongue

Moze ja sie nadam Big Grin
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#18
Tak na jeden(calutki) miesiąc wynająć domek w górach albo jakiejś głuszy i żeby tam był kominek i ON(M,Ty wiesz,że o Tobie piszę).Zaszyć się tam i nie myśleć o trudach codzienności(czytaj oddać się uciechom cielesnym ;D)
Niezla_sztuka Ty gołębie a ja z chęcią mewy i też mogę je oddać na zawsze Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#19
(05-10-2007, 16:37)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=Cindy_ link=topic=101.msg2538#msg2538 date=1191588352]
Niech mi ktos <chociaz na miesiac Tongue. wypozyczy kotka.
Pereferowany rudzielec , wygladajacy jak ten w avatrze Kamenki.

Ktos tam wczesniej pisal o mieszkaniu nad jeziorem . Mam takie mieszkanko do wynajecia i pilnie poszukuje lokatorowTongue

Moze ja sie nadam Big Grin
[/quote]
Ale chodzi  Ci o kotka , czy lokatora?
Jezeli chcesz byc moim kotkiem Big Grin to musisz uwazac , bo ja bardzo wymagajaca jestem...

Ps.
Sruba Ty nie podsuwaj takich pomyslow blinkowi , bo on jeszcze sobie krzywde jakas zrobi...
Big Grin


#20
(05-10-2007, 16:51)monika_ link napisał(a): Tak na jeden(calutki) miesiąc wynająć domek w górach albo jakiejś głuszy i żeby tam był kominek i ON(M,Ty wiesz,że o Tobie piszę).Zaszyć się tam i nie myśleć o trudach codzienności(czytaj oddać się uciechom cielesnym ;D)
Niezla_sztuka Ty gołębie a ja z chęcią mewy i też mogę je oddać na zawsze Tongue

oj wiem wiem :-) pzdr
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości