Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin pokoi głównych
#11
Fekal, czytaj ze zrozumieniem Wink
Jeśli nie zrozumiałeś mojego żartu, to Twój problem.
Drugie zdanie w mojej wypowiedzi jest jak najbardziej w temacie.

edit//
(05-10-2007, 14:50)fekal link napisał(a):Hannibal - nie znam Cię więc ciężko wyczaić żart. Jeżeli tak to wybacz, moja pomyłka :-)
Nic sie nie stało, a czasem żarcik może rozluźnić atmosferę- trochę nie wyszło Wink
Honesta res est laeta paupertas.
#12
Hannibal - nie znam Cię więc ciężko wyczaić żart. Jeżeli tak to wybacz, moja pomyłka :-)

Co do klarownych zasad panujących na pokojach głównych (Twoje drugie zdanie) to one muszą być ustalone, bo przecież kid się na nie powołuje. Może po prostu są owiane tajemnicą?
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#13
Witam,

Owszem na pogawedce zrobilo sie zamieszanie, z reszta przez to wszystko do tej pory nie mozemy wyjasnic kilku spraw. Ja tez wlasnie slyszalam iz reszta opow zostala zdegradowana do halfow by bodajze jeden z nich mogl zrobic porzadek (Frezja). Poniewaz jej nie bylo zaszly zmiany, ktore sa juz tu mniej istotne. W kazdym razie mysle ze jak i w kazdym innym pokoju tak i u nas halfy i opy mozna rozdac od nowa. Tak wiec jak tylko kto zechce moze znow wrocic, takiej mozliwosci nam nie odebrano. Wyjatek stanowi Musiek. Moze nie znam dokladnie sprawy ale czytam forum i slucham innych i nie rozumiem dlaczego tak bardzo to wszystko ma wplyw na to co dzieje sie na pogawedce iz musielismy stracic opa (i to dobrego opa), ktory na samym pokoju nigdy niczym nie szkodzil a wrecz przeciwnie. Tak wiec jak poprzednicy chcialabym sie dowiedziec jaki zwiazek zaistniala sytacja miala z naszym pokojem Smile
Pozdrawiam

Determined znana rowniez jako Niespiaca
#14
mi sie wydaje ze sopy zapomnieli po co sa a ze radio jest inne niz na erocie chyba wolno przeciez pisze ze wrp w zaden sposob nie jest powiazane z polchatem wiec o co to zamieszanie i danie bana muskowi bo czegos nie rozumiem i reguly nie pisane
#15
(05-10-2007, 19:15)gizmo link napisał(a):mi sie wydaje ze sopy zapomnieli po co sa a ze radio jest inne niz na erocie chyba wolno przeciez pisze ze wrp w zaden sposob nie jest powiazane z polchatem wiec o co to zamieszanie i danie bana muskowi bo czegos nie rozumiem i reguly nie pisane

eee? ktoś zrozumiał o co chodzi? I w ogóle, jak to się ma do sytuacji? I co ma wspólnego Wolne Radio Polchat z Muskiem? Gizmo nie ośmieszaj się...
Donald matole - wypierdalaj!
#16
00:49:53] MuSiEk: ej no za co mi opa zabraliscie ?
[00:50:00] kid: ja zabralem.
[00:50:04] kid: za topic.   
[00:50:05] MuSiEk: czemu?
[00:50:13] MuSiEk: to tematu nie moge ustawic?
[00:50:15] ** aktualny temat: Nowe szaty starej strony, zobacz jak sie zmieniamy [zeby] www.p0gawedka.yoyo.pl || www.monsterradio.blo.pl || http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?i...292d5ceb39 buhahahhaha XDDD
[00:50:22] kid: no, teraz nie mozesz.
[00:50:31] kid: a przede wszystkim - za ostatni link w topicu


  nie no chyba zabrali mu opa za schackowanie wlasnego forum i stronki buhahahh borek ty mnie nie rosmieszaj

edit//

wszyscy zrozumieli a ty nie :Smile

Hani: Gizmo, istnieje opcja edycji postów. Nie piszemy jednego pod drugim, tylko edytujemy.
#17
(05-10-2007, 17:42)Determined link napisał(a):Tak wiec jak tylko kto zechce moze znow wrocic, takiej mozliwosci nam nie odebrano. Wyjatek stanowi Musiek.

Czyż to nie brzmi jak dozywotni szlaban?  ;D
Czy oni sie obawiaja że jestem zagrozeniem dla pokoju?  ??? ;D
Założyłbym sie ze jak bym poprosił któregoś z fuli na podze to bez wiekszego problemu odzyskałbym opa, niezrobie tego z jednego powodu mianowicie obawiam sie ze jak by sopy sie o tym dowiedziały to by była kolejna degradacja (jak pisałem juz wczesniej nie bez powodu pozbawili pozostałych fuli praw operatorskich [buhahahaha ] ;D) a tego nie chce ")

Ze sie tak wyraze sopy weszły w zabłoconych buciszach do czystego domu.
Nie owijajac w bawełne, dostałem prawie ze propozycje ponownego stawiania bota na podze, ludzie z pokoi takich jak warszawa, samotnosc czy pogawedka wiedza ze jak ja stawiam bota to on stoi non stop, fakt iz posiadajac neo nie mam wpływu na reconnect co 24h, przyjął bym propozycje bez wachania jednakze nie zrobie tego ze wzgledu na dobro osoby proponujacej mi to, nie chciałbym kolejnego unopa niewinnej osoby z mojej winy.
#18
Hymm sprawa ucichła czy "smutni panowie" zastanawiaja sie nad odpowiedzia? a moze to dlatego ze mamy weekend ? ;>
#19
Czekają aż ludzie zapomną ;-)
Aczkolwiek z tego co słyszę devvil pracuje nad tym Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#20
Nad czym pracuje? nad regulaminem? czy czymś innym ?

Hymm zastanawiałem sie czemu zaden sop sie tu nie wypowiada, zapytałem ich na privach, pierwszy pan smutny Myk...nie raczył mi nawet odpisac, cóż moze go nie było, moze mnie olał nie wnikam, 2 szanowny smutny pan zapytany odpowiedział "moze nie maja czasu?" - cóż każdy człowiek poza czatem ma swoje zycie...nieprawdaz? ;>
Cóż wydaje mi sie ze myslenie obecnych sopów sprowadza sie do kilku punktów mianowicie:
1) wejsc na pokoj
2) znalesc kozła ofiarnego
3) posciemniac mu
4) nagłosnic sprawe
5) zabrac dupe w troki

czyz nie tak to wyglada obecnie?
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości