•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
#11
(04-10-2007, 20:46)lullaby link napisał(a): O kk Big Grin jeszcze lepiej... to ja się przesiadam na tę w podobnie kuchenki.. ciekawe czy czy jak się tymi gałkami pokręci to coś się dzieje? Jakieś wibracje? podgrzewanie .. ;P

no proszę a jednak jest zwolenniczka palników  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#12
[i][color=maroon]Zuza, a gdzieś Ty dorwała mój fotel, he? I to jeszcze go przemalowałaś z czerwonego na biały Tongue
Hmmm, a powiem Wam w sekrecie, że nazwa fotela to Lov cośtam.. Hehe i jest doskonały do ...<zeby> Smile
#13
(04-10-2007, 20:47)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]
Hmmm, a powiem Wam w sekrecie, że nazwa fotela to Lov cośtam.. Hehe i jest doskonały do ...<zeby> Smile

Aż jestem ciekawa do czego jest taki ... doskonały? Wink Napisz, Atka, napisz  8)
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#14
Jak tu przytulnie Big Grin Jeżeli mogę to wybiorę sobie niebieski fotel w granatowe kropki.
Tak jak moje przedmówczynie uważam,że to nie wielkość penisa się liczy ale umiejętności kochanka Big Grin Ale kształt to już chyba tak,bo jakbym zobaczyła na żywo penisa takiego jak te dwa ostatnie,to chyba umarłabym ze śmiechu ;D
Chciałam Was dziewczyny poczęstować ciastem ale nie potrafię tu wkleić obrazka(a taki apetyczny tort był) :-[
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#15
(04-10-2007, 21:18)srubencja link napisał(a): prosze sie czestowac. Smile

Muffinsy mniaam mniam...  to ja przyniosłam moje ulubione czekoladki

[Obrazek: after8.jpg]
#16
pozwolicie, że zasiade z boczku, z laptopem na kolanach..
musze popracowac nad prezentacja, a nie chce zeby mnie cos ominęlo

srub...ten muffffffinekkkk....jezaaaaa
nie powinnam o tej porze,
ale co mi tam
poprosze... Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#17
Przyniosłam kilka świeczek. Będzie nam milej wieczorami, zwłaszcza tymi jesienno - zimowymi.

[Obrazek: nadzieja.jpg]
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#18
No to może jeszcze jakiś wyciskacz łez? Proponuję klasykę, "Casablanca". Romans wszech czasów, może być?

[Obrazek: 20536.jpg]
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#19
ok, ale obiecajcie, że to też obejrzymy

[Obrazek: hair-dvd.jpg]


p.s. ostrzegam, że mogę (na pewno) zacznę tańczyć  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#20
(04-10-2007, 22:44)srubencja link napisał(a): jak puscicie hair, to ja sie zdrzemne Tongue

mi się już zdarzyło zdrzemnąć na Hair... tylko nie jestem pewna czy to ten film czy to to wino  ???
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości