•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
(20-04-2008, 22:18)vectra link napisał(a): Srodek to murzynek przełożony masą karpatkową [...]
Cudne!
...i ja tego nie jadłam! ehhh co za życie  Sad

Z drugiej strony, jak można było pokroić TAKIEGO konia?! ...bezduszne istoty Wink

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
no dobra, dosyc tego!
Robimy zrzute na cukiernie dla Veci.. chociaz z drugiej strony.. ona tez swietnie gotuje.. no ok: cukiernia i restauracja - co wy na to?

Nazwe juz mam: Pod Erotem, ewentualnie - dla wtajemniczonych: Pod Blaszakiem
Big Grin

Vecia - ten koniowaty murzynek - cuuudooo Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
vectra prosze sie chwalic do bolu, bo ja mozliwosc podziwiania (niestety tylko wzrokowego) mam tylko na forum Smile

tort jest oszalamiajacy Smile
Gotuje, gotuje ta Młoda dama, i jak jeszcze! Big Grin Nie tylko smakuje ale jak wygląda ;D
Robimy zrzutę, w kuchni mamy dyżury w charakterze podkuchennych, ale na żarcie poproszę znizkę ;D
A zjeść, wbrew pozorom, potrafię mnóstwooooooo (postaram sie nie puścić Cię z torbami)Tongue
Prowadziłam dwie restauracje, otwieraj, na pomoc merytoryczną możesz tyż liczyć ;D
Kat`ko, Pod Erotem?? Na zmianę na rurze bedziem fikac?Tongue Czy rzucanie tortem w trójkąciki bikini? ;D
(21-04-2008, 11:37)Kathi link napisał(a): no dobra, dosyc tego!
Robimy zrzute na cukiernie dla Veci.. chociaz z drugiej strony.. ona tez swietnie gotuje.. no ok: cukiernia i restauracja - co wy na to?

Nazwe juz mam: Pod Erotem, ewentualnie - dla wtajemniczonych: Pod Blaszakiem
Big Grin

pozdrawiam
Kat

Nazwa piękna, ale myślę, ze ponieważ po knajpach to się włóczą znudzeni i sfrustrowani faceci, to proponuję ją nazwać "pod lalą" - będzie przyciągała więcej klientów Tongue

Torty są po prostu ba-je-czne!

Cos czuje ,że Vecia ma jeszcze pare  archiwalnych zdjec w zanadrzu Big Grin
Vecia plisss...
Pomyślałam, że przyda nam się nowa kanapa ... wakacje się kończą... może w babskim gronie wspólna kawka z lodami i cos?



[Obrazek: 3e567456yerer.jpg]
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Myślę że ta kanapa powinna być zachowana dla niegrzecznych facetów ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
ja sie pisze na babskie z lodami !
(23-08-2008, 08:26)monika_ link napisał(a): Myślę że ta kanapa powinna być zachowana dla niegrzecznych facetów ;D

niegrzecznych to ja chętnie przygarnę. ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości