•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
moja wina! :-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Dort, nie wiem czego dotyczył Twój post tutaj umieszczony, a jak nazwa działu wskazuje jest on TYLKo dla kobiet, dlatego pozowliłam sobie Twoj post usunąć.

Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Ale jak to, tak z dnia na dzień?
Jaja sobie robicie? Będzie ktoś?
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
Był był:-)

Po konsultacji z ekspertka (dla niewtajemniczonych Ela45wawa) miejsce sie nadaje na spotkania karaoke:-)

Piwnica jest otwarta po godzinie 20.00 natomiast samo karaoke rozpoczyna sie od godziny 21.00. Nastepne spotkanie wstepnie jest wyznaczone na 28.X <za dwa tygodnie> lub 4.XI<trzy tygodnie>. Klepac sobie prosze termin!

Natomiast chce wysunac kolejna opcje na babskie spotkanie w Nalesnikarni oczywiscie na pyszne nalesniki! Wada jest tylko miejsce ... daleko od Tarcho:-) Na pewno nalezaloby wczesniej zarezerwowac tam miejsce gdyz cieszy sie ono popularnoscia i zakladanie, ze bedzie wolny stolik na 10 osob byloby dosc ryzykowne. To akurat z przyjemnoscia biore na siebie. Jesli pomysl na Nalesnikarnie w Al K.E.N. zostanie zaakceptowany to podam wiecej szczegolow. Niestety nie maja swojej strony internetowej.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Wczoraj bylam wolna dopiero od 21.00,niestety.
CS-jesli rekomendujesz tę nalesnikarnie -biore w ciemno.
Kiedy?

podoba mi się takie wyprzedzenie czasowe  ;D niestety (albo stetyWink ) od 28go do co najmniej 13go się urlopuję - nie dam rady przyłączyć się do karaoke. Naleśnikarnia i to tak blisko mnie?  ;D
z rozkoszą  Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Przez ten brak doinformowania mam dzisiaj kaca! I to jest Wasza wina! No dobra trochę też mojego sąsiada ;-)
Btw. od naleśników dupa rośnie, przecież to węglowodany...  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
To Ci najwyżej beda oczy puchly od patrzenia  Big Grin
Dam Ci popatrzec jak wylizuje talerzyk  Tongue
Niech puchną... byleby wódkę mieli  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
(15-10-2008, 15:43)_KOTKA link napisał(a): Niech puchną... byleby wódkę mieli  ;D

a to od wodki dupa nie rośnie?  :Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości