•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
[i][color=maroon]<foch_z_przytupem> ;>
(29-08-2008, 02:45)_Leia_ link napisał(a): fajnie było. poproszę częściej  ;D

najlepsze jest to, że tyle nas dotarło   :-* wieeeelkie dzięki  :-*

Ja też dziękuję, że mogłam sobie "liznąć" wirtualnie Wink
Kobieca :-*
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Tez dziekuje Smile)Zuza ,polecam sie Wink
W zyciu nas tak ładnie nie wypraszano z lokalu  ;D ..i pierwszy raz widzialam tak napalonego kelnera !!
Za którą w końcu pobiegl? Wink
biorąc pod uwagę wszystkie wczorajsze rozmowy to myślę, że za Leią. ;P Ale nie widziałam, więc to tylko tak... domyślnie. ;)

baaaardzo kalorycznie było (dietadieta, zaraz bierzemy się za spalanie wczorajszych "lodzików" o anatomicznych kształtach ;P), bardzo fajnie, wieczorne przedłużenie spowodowało, że właściwie to przed chwilą wstałam. ;)

<lizzz>
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
Ja wlasnie dokawowo dokonczylam te ,co mialam na "wynos". ;D<ale nie wszystkie!!!! ,podzielilam sie z mlodymi>
a pomidorek był? ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
[i][color=maroon]Przeprowadzam się do wawy!
Kto mi pomoże znaleźć pracę? ;>
Oj fajnie było Smile proponuję zloty czarownic raz w miesiącu robić. Nie za często żebyśmy nie przytyły od tych słodkości Wink

(29-08-2008, 12:13)f link napisał(a): biorąc pod uwagę wszystkie wczorajsze rozmowy to myślę, że za Leią. ;P Ale nie widziałam, więc to tylko tak... domyślnie. Wink

ojej... chłopak chciał mi tylko życzyc kolorowych snów  Big Grin


(29-08-2008, 12:51)niegrzeszna_ link napisał(a): Oj fajnie było Smile proponuję zloty czarownic raz w miesiącu robić. Nie za często żebyśmy nie przytyły od tych słodkości Wink

niekoniecznie zawsze musza byc lody. sałatka owocowa też dobra jest  Wink
a pomysł mi się podoba  8)
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
I ja dziękuję za przemiłe spotkanie Smile
Szczególnie za rozmowy o życiu i dobre rady od Eli45 ;> (zapadała cisza i rwały się oddechy jak Ela opowiadała....)  Big Grin
Lody też niczego sobie, tylko że muszę raczej mocno uważać, bo centymetrów w tyłku mi nie brak...a jak jeszcze sobie dołożę, to nie będzie fajnie ;D

a kelner...wyjątkowo "podrywający"....to prawda Tongue



Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości