•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!

Wam? czyli, ze komu ?  :Smile

jakby co to w czwartek jakoś tak późnym popołudniem powinno mi się udać urwać myslę... O ile w tym "wam" się mieszczę  Tongue
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Wam w tym przypadku = kobietki:-) A poza tym Leia jestes tak zgrabna, że ze zmieszczeniem nie bedzie problemu:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
PasujeSmile Jakies wytyczne?

no właśnie że przytyłam  Tongue . co gorsza (może być gorzej?!) wychodzi na to że jednak jak już to będę musiała z przyległością się pojawić...huh... przyległość jak wiadomo kobietką nie jest  :Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
No to go umalujemy  ;D

ps - Tez przytylam, ze 2 kilo!

Wiecie ,ze juz wrzosy kwitną w najlepsze?....jesień w mordę mać.
Tydzien temu bylam juz na grzybach<efekt duszone kurki w śmietanie>
A wrzosy własnie wstawilam i podziwiam w wazonie.


Proponuje Migawke, bo w centrum i ja znamySmile Chyba, ze beda inne propozycje to chetnie sie dostosuje.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(26-08-2008, 17:37)kk link napisał(a): No to go umalujemy  ;D

ps - Tez przytylam, ze 2 kilo!

Wiecie ,ze juz wrzosy kwitną w najlepsze?....jesień w mordę mać.
Tydzien temu bylam juz na grzybach<efekt duszone kurki w śmietanie>
A wrzosy własnie wstawilam i podziwiam w wazonie.

Ty Ty Ty @ko!!!
Jechała na grzyby (jak widać były) i nie zabrała ze sobą! żeby mi to było ostatni raz!!!  ;D

a to nie miały być lody?? bo w migawce to że tak powiem... niespecjalne.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Leia, znasz jakies fajne miejsce na lodzika? Moglabym sie wybrac w jakies nowe miejsce .. chetnieSmile
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(26-08-2008, 20:49)CzerwonaSukienka link napisał(a): Leia, znasz jakies fajne miejsce na lodzika? Moglabym sie wybrac w jakies nowe miejsce .. chetnieSmile

fajne miejsce na lodzika? Miałabym pewne pomysły Big Grin tylko jakby ten no... nieładnie samotną koleżankę na pokuszenie zwodzić  Tongue

a serio to moze jakaś galeria? najchętniej, gdzie mają taka przechowywalnię dla dzieci  Wink

podobno też dobre lody sa w "Malinovej" czy jakoś tak na Niepodległości. Nie byłam, ale obiło mi się o uszy.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
[i][color=maroon]Wiecie co Laski? Coś mnie ukłuło w doopę na tej kanapie Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości