•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska
#21
POLSKA....kraj na południe i zachód od mojej krainy...całkiem niedaleki ale mentalnie....masakra...nietolerancja, kłótliwość...
Pewien ich poeta..znaczy sie Polski poeta..Norwid powiedział:

Polacy to wspaniały naród...
ale beznadziejne społeczeństwo..

a ponoć kraj to ludzie..

Ten kraj..Polska..próbował dwakroć zniszczyć kulturę mojego narodu...
udało sie ją ochronić...

ot...

co jak co...ale i tak życzę Owemu Krajowi jak najlepiej...

Kaszuba

A kto umarł..ten..nie żyje..
#22
Rozpi**rzymy wszystko,co na drodze stanie
Zapewnimy Polsce wieczne panowanie

Polska to nasz kraj
Polska,Polska naj

Wszyscy z nami pójdą,nikt nas nie zatrzyma
Wszystko to by Polska zawsze tutaj była. Wink

Tongue
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#23
Oryginalnością to nie zabłysnę.... Wink

Kocham Polskę za to, że jest Moja. To w Niej się urodziłam, dorastałam...trwam w Niej/z Nią na różnych życiowych zakrętach - i moich i Jej... moje porażki, jej komunizm, stan wojenny, żywność na kartki...

Jedyne czego się brzydzę i czego niecierpię, to nasz obecny rząd, śmieszność na jaką narażamy Polskę na świecie...ale to nie Jej wina, tylko nasza... polaków  :-[

Jedyne miejsce, gdzie mogłabym mieszkać poza Polską, to tropikalna dzicz ;D i koniecznie musiały by być tygrysy !! i jaszczury!! jakby jakieś pająki były to też nie pogardziłabym  8) ( RPA, Australia, Indie, Nowa Zelandia, Kenia - jak ktoś chce mi sprawić frajdę, to na urodziny bądź inne święto poproszę mnie tam wysłać Tongue)

Pozdrawiam.


"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#24
(02-10-2007, 21:43)Mafia link napisał(a): Rozpi**rzymy wszystko,co na drodze stanie
Zapewnimy Polsce wieczne panowanie

Polska to nasz kraj
Polska,Polska naj

Wszyscy z nami pójdą,nikt nas nie zatrzyma
Wszystko to by Polska zawsze tutaj była. Wink

Tongue
Treść piosenki zespołu Honor.
Cytat:Honor - polska grupa muzyczna z Gliwic, identyfikowana ze sceną RAC. Utwory zespołu nawiązują do ideologii narodowo-socjalistycznej, neopogaństwa i ruchu skinheadowskiego.

W styczniu 2002 roku wokalista grupy Mariusz Szczerski, został aresztowany za propagowanie treści neonazistowskich i antysemickich.
Na przyszłość może napiszesz coś od siebie, a nie powielasz chorą ideologię?
Dla mnie prawdziwa Polska umarła dawno.
Honesta res est laeta paupertas.
#25
hmm... od siebie to jedynie mogę potwierdzić te słowa które napisałem wyżej. chore? może dla ciebie, dla mnie jest to jak najbardziej zdrowe... ekhm . Wink

pozro 14 . Smile
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#26
Polska to przede wszystkim

niepowtarzalne jedzenie
miasta
krajobrazy
dworce
piwo





#27
A ja się zgodzę z tym co napisała  niezła sztuka (a niech się złościTongue )
Nieważne gdzie jestem..Polska zawsze będzie moją ojczyzną  i w sercu ją noszę.
#28
Polska to.... jesien, snieg, ten zapach, pociagi... ulice, uliczki, ludzie, bigos, ser, chleb... i ten placz.... i slowa : "nigdzie nie jade, ja tu zostaje" kiedy musze wylatywac do siebie.


Izul.
#29
akurat mi tu pasuje
Polska
polityka
rząd
syf


jak ogladam te wszystkie debaty/bitwy/rozmowy to mi sie rzygac chce
debata Kwasniewski vs Kaczynski - zamiast konkretów i wniosków "po", to dyskusje marketingowcow politycznych, ktory zegarek byl drozszy, kto ma jak zawiazany krawat i kto kogo poklepał po plecach i jakie to ma znaczenie dla kraju
bitwa Senyszyn vs Korwin Mikke - jadący sobie od polinteligentów i koryto w prezencie dla Mikke
pyskówka Pitera vs jakiś kretyn z PiS - zagłuszający sie nawzajem i przekrzykujący,więc w zasadzie to nie wiem o co chodziło, bo nawet redaktor mial problem z dopchaniem sie do głosu

ogólnie to syf, kiła i mogiła
a najgorsze jest to, że musze to ogladac, jak chce byc dalej "w zawodzie"
wiec jestem skazana na słuchanie bandy debili, ktorzy sami nie wiedza co chca, a juz na pewno nie umieja o tym jasno powiedziec

ahh i zapomnialam jeszze o teatralnym odejsciu Rokity, bo zona mu afront zrobila
to tez bylo bardzo komediowe

bosz.
wszystko mi opada.



edit:
heheehehehehe no nie moge
wlasnie Pan Korwin Mikke zapytał Pani Senyszyn, czy gdyby zrobil parade ludzi lubiacych seks oralny, to czy by przyszla Smile)))))))))))))))))))))))))))
(temat dotyczyl organizacji parady rownosci)
oraz dodał, ze ona nie moze sie wypowiadac o aborcji, bo sama nie ma dzieci i nic w lozku nie robi

no litosci. poziom dyskusji pierwsza klasa. jak urywki tego tlumacza w innych krajach, to przeciez leją pod siebie ze smiechu.



Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#30
Polska, czym jest dla mnie?
hmmm.. na pewno krajem, gdzie się urodziłam, nie wiem czy chciałabym tu umrzeć (jakoś nie myślę o tym jeszcze).
Wiele osób narzeka na to co się dzieje w Polsce, bo politycy są bee i w ogóle. Najgorsze jest to, że Ci co najwięcej krzyczą to są CI co do wyborów nie poszli i tak szczerze powiedziawszy nie mają totalnie żadnego powodu na psioczenie. Nie przyłożyli ręki do tego, żeby było inaczej.
Polska w chwili obecnej jest chora, może uda się ją uzdrowić. Ja bym chciała.

Polska jest dla mnie miejscem, gdzie mieszka moja rodzina, gdzie są moi rodzice których kocham. Może nie powoduje to że ja JĄ też kocham, ale na pewno coś czuję.

żarcie - mlask
wódka - bleee nie piję
kultura - czasami jej brak
muzyka - no niestety nie lubię za bardzo
krajobrazy - piękne
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości