Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile jeszcze bedziemy tolerowali armstronga ?
#11
(29-09-2007, 18:44)_KOTKA link napisał(a): ... Ponadto jest fajny przycisk - ignor...  :-\

Niestety nie mamy takiej mocy twórczej, by przebywać na czacie z takimi ludźmi, którzy nam odpowiadają w 100%. Wchodząc na czat wpisujemy się niejako w ryzyko spotkania - bez urazy - "idioty". Tak samo jak w życiu. Tu jest jednak pozornie łatwiej - to, to o czym pisała Kotka, ignoruj. A miarą naszej kultury zawsze była i będzie - między innymi - tolerancja, oczywiście ograniczona, bo nie wszystko i wszystkich musimy lubić.

I może zanim użyjemy ignora - przypomnimy sobie cytat z "Idioty" Dostojewskiego : Moje słowa nie odpowiadają moim myślom, a to poniża moje myśli.  Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#12
Siemaneczkoooo
jestem nowy na forum dopiero co sie zarejestrowałem xD
ej ale ten kto napisal ten temat to burz, ktory wszystkich robi w bambuko i donosi na wszystkich : /

ej moze ktoras z dziewczyn chce sie przejechac moja nowa Audica Q7 ?
ale uwaga!!! zabieram tylko najladniejsze panie !!!

#13
Arm nie zmyslaj ... przeciez Ty nie masz audicy Q7...
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#14
jak nie mam? jak mam xD
dortmund ale i tak zabieram tylko dziewczyny xD
#15
Arm jak masz to  pokaz... Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#16
(30-09-2007, 15:31)dortmund link napisał(a): Arm jak masz to  pokaz... Tongue
dort nie podpuszczaj go bo wklei jakieś zdjęcie z netu  ;D Big Grin
#17
Hm, witam, witam... moj pierwszy post u WasSmile

Armstrong: co do niego szczerze mowiac, praktycznie nic nie mam. Chociaz czasami jak go czytam robi mi sie az slabo. Takie glupoty jakie wypisuje, to nawet w snach mi sie nie snia: ) ... Wg mnie jest dzieckiem i sadze ze mozna by ustawic w scrypcie bota taka fajna linijeczke "Armstrong /kick %nick% wróc jak dorosniesz ". Niestety odemnie to nie zalezySmile

Delfina: ta osoba czesto mnie dobijala, gdy przychodzilem na Randke, czepia sie o byle co, prowadzac bezsensowne rozmowy i wtracajac sie w to co nie powinna. Pozatym tez nic nie mam do niej

Juzefek vel Hans...: No coz, to juz zupelnie inna sprawa... za kazdym razem gdy mnie widzi, rzuca we mnie miesem, robi to nawet przy operatorach po mimo ze nic do niego nie pisze. A najgorsze jest to, ze na ogol nikt sobie nic z tego nie robi.

Tak wiec dodalem kilka swioch groszy.. nastepnym razem bede robic screeny i wysylac pod adres Tongue

Pozdrawiam
#18
Arm, jeśli wypowiadasz się w jakimś temacie, to pisz z sensem, albo nie pisz wcale.
Obiecałem sobie, że nie będę ingerował w moderacje Erota, jednakowoż jeśli Twoje ekscesy się powtórzą bez jakiejkolwiek ingerencji zaoszczędzę wszystkim czytania Twoich wypocin.
Honesta res est laeta paupertas.
#19
Armstrong - w calej rozciaglosci popieram powyzsza wypowiedz Hanniego!
Rozumialabym, gdybys sie odniosl do zarzutow, a tak.. no coz.. potwierdzasz to, ze jestes kompletnie niedojrzaly - jak na czacie  >Sad

I tym koncze moje wypowiedzi w tym temacie.
Powtarzam: jest mail, w ktorym mozna zglaszac tego typu uwagi.

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#20
Szefowa powiedziala koniec, to koniec.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości