•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktos pisze sie na paintball ?
#21
ja bardzo chetnieSmile bawilem sie juz w to, i wiem jaka adrenalinka wtedy sie pojawiaSmile juz sie cieszeSmile czekam na konkretny termin MIKESmile)))
#22
Witam.
Mike, jeśli mogę pomóc, to proponuję Ci walnąć dwa różne, konkretne terminy, wtedy będzie łatwiej w ogóle coś zorganizować, bo jak będzie na zasadzie demokracji, to nie ma szans.
No i co.. nam też będzie łatwiej coś zaplanować jak będą jakieś zaproponowane terminy.
Innymi słowy, bardzo chętnie Wink

];>
#23
i ja tez i ja tez <zeby>
#24
20X lub 10XI - od godziny 15:00. Ew. rabatow jeszcze nie znam, bo nie znam ilosci chetnych Wink
#25
Big Grin już się cieszę :O) Mam nadzieję, że tym co nigdy w to się nie bawili/nie strzelali (czyt. JA!) dacie jakieś fory Wink nie chciałabym skończyć zabawy, zanim ją tak naprawdę zacznę Tongue

i ew. jeśli nie będzie mi szło strzelanie....czy mogę gryźć ??  ;D


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#26
Paintball jest swietny, kiedys nawet grywalem w zawodach ... Dzika uwazaj, bo to troche boli Tongue

Szkoda ze jestem z takiego zadupia i nie moge pograc z Wami, zycze udanej gry: )
#27
(30-09-2007, 21:44)Dziegiel link napisał(a): Szkoda ze jestem z takiego zadupia i nie moge pograc z Wami, zycze udanej gry: )
ee Dziegiel, postaraj się - uda Ci się !! ;D
no przecież chcesz, noooo Big Grin

Ps. słyszałam że boli a nawet że można nabawić się sińców...jak znam swoje ciało to będę fioletowa ...ale co tam Wink

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#28
Ale w czolo w sumie nie boli Wink Najbardziej w uda itp. miekkie miejsca...

Dziak - gryzc to mozesz tylko jednego ludzia !
#29
(30-09-2007, 21:58)yes2mike link napisał(a): Ale w czolo w sumie nie boli Wink Najbardziej w uda itp. miekkie miejsca...

Dziak - gryzc to mozesz tylko jednego ludzia !

o i tu sie z mikem zgadzam

mnie prosze niegrysc mnie mozna calowac  ;D
#30
Dzika, no coz nic nie obiecuje, nie dosc ze daleko mam do Was to i z pieniedzmi teraz zastuj.. na 90% nie dam rade, ale jesli... jednak mimo wszystko by sie udalo, to bardzo chetnie sie dolacze do WasSmile .....

BTW: nie tylko siniaki... mi to czasami nawet krew leciala.... Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości