•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktos pisze sie na paintball ?
#81
Leia mam nadzieje ze się da Wink
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#82
toz sie da i tak mam go zastrzelic zaraz po tym jak bedzie do mnie rzucał beretem  ;D ;D ;D ;D
#83
a pozniej bedzie sie tlumaczyl, ze nie byl w formieSmile)))

jak mu kuper przestrzelimy markeramiSmile)))))

Oj Bajek Bajek <nu nu nu>
#84
No panowie nie spodziewałem się po panach tego ech Big Grin.  Iskadir twoje niedoczekanie tym razem to tyłek przestrzelę tobie, ale ze śrutu hihi Wink. Głodek <terefere>, ale przynajmniej będę miał wymówkę jakaś Wink. 8)
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#85
hmm.. to moze ja sie takze bym pisala?
Lecz nie do odstrzalu - moj tluszczyk niestety nie nadaje sie: po primo, siem zatchne, ale to jeszcze pol biedy, ale po secundo: siniaki mam natychmiast od tego. W zwiazku z tym w charakterze dopingu i podrecznej apteczki - jak najbardziej

Big Grin

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#86
TO JAK????
termin sie zbliza........gramy??????
#87
Pewnie tak. Tylko czy taka gra będzie fajna w ok. 10 osób ? Nie za mało?  :Smile ja nie wiem, się nie znam...tylko pytam.
Pogonię Majka, żeby sam wpisał tu co i jak.


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#88
z powodów rodzinnych zmuszona jestem odwołać jakiekolwiek imprezy listopadowe (przynajmniej na tę chwilę i na weekend 10-11).

Przepraszam i pozdrawiam.
#89
hejkum ))

jak chętnie chętnie termin 10.listopad ?
#90
kuźwa czy wy musicie mieszkać tak daleko? Sad pisałbym się bardzo chętnie ale jeśli uda mi się wyrwać weekend na katarzynki to napewno nie da rady drugiego na paintball... kurcze znów mnie coś ominie....
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości