•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktos pisze sie na paintball ?
#31
Ło matko :o dobrze,że mam do was daleko,bo jeszcze by mnie podkusiło i bym się krwią zalała :o....A tak na serio to już mi żal,że się z wami nie pobawię :'(fajnie macie Smile...bawcie się dobrze i wracajcie z tego boju cali Tongue
Ps.może jakiś nadworny fotograf będzie,to ja chętnie zobaczę jak się bawiliście.
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#32
(30-09-2007, 21:25)yes2mike link napisał(a): 20X lub 10XI - od godziny 15:00. Ew. rabatow jeszcze nie znam, bo nie znam ilosci chetnych Wink

20 X odpadam. 10 XI chętnie Smile

Duża buźka,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#33
oba terminy mi pasujaSmile (chyba ze cos sie zmieni) musze tylko znac konkrety.......ale na dzisSmile moze rzeczywiscie umowimy sie na termin listopadowy? i zbierzemy ekipe z calego kraju?????
#34
Cała ta idea zaczyna mi się podobać, tylko jakoś chyba mało chętnych:> radzę zmodernizować ździebko sposób rekrutacji;p

a opom w tyłek strzelać można będzie;>?


mała sugestia co do terminu:
weźcie pod uwagę opady sniegu;p no chyba, że to kryty obiekt jest ;p

ps2. w grodzisku maz. jest taka fajna opuszczona fabryka, idealne miejsce na paintball'a ;p .kulek tam pełno:] - czyli nie tylko ja tak uwazam ;p

ps3. Boję się o Leię - ona taka kruchaBig Grin malutka... :'(
#35
(01-10-2007, 17:02)Cieply_Krowi_Placek link napisał(a): a opom w tyłek strzelać można będzie;>?
[...]

mała sugestia co do terminu:
weźcie pod uwagę opady sniegu;p no chyba, że to kryty obiekt jest ;p

[...]

ps3. Boję się o Leię - ona taka kruchaBig Grin malutka... :'(


a op to ma jakiś inny tyłek niż user???

zrozumiałam z pierwszego postu Mike'a w tym wątku, że to jest hala więc... pod dachem jak mi się wydaje

P.S. 3  normalnie mnie wzruszyłeś  ;D. Spooooko dam radę. Najwyżej ktoś mi potem będzie siniaki smarował arniką..  Wink

Pozdr.,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#36
Cytat:P.S. 3  normalnie mnie wzruszyłeś  ;D. Spooooko dam radę. Najwyżej ktoś mi potem będzie siniaki smarował arniką.. Wink

jaka szybka reakcjaBig Grin z Takim czasem responsu to zaczynam bać się czy nie oceniłem ksiażki po okładce;>

jak to propozycja to ja sie piszę:p Wezmę Dt. Żel'a i Altacet w maści ze sobą ;p
Mogę również osłaniać tyły ;D

A w ogóle jest jakaś nagroda przewidziana, np dla najbardziej posiniaczonego ;D ?

wywala mnie w końcu za offtopa;p
#37
Skoro o zabezpieczaniu tyłów to... ja i div jesteśmy świeżo po kursie pierwszej pomocy jakby co  Wink

książki nie należy oceniać po okładce zdecydowanie  Tongue

Pozostaję z nadzieją, że większości będzie pasował listopad jako termin na paintball...

Pozdr.,

A.

PS. 1
(01-10-2007, 17:30)Cieply_Krowi_Placek link napisał(a):
Cytat:P.S. 3  normalnie mnie wzruszyłeś  ;D. Spooooko dam radę. Najwyżej ktoś mi potem będzie siniaki smarował arniką.. Wink

jak to propozycja to ja sie piszę:p

nie była to propozycja.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#38
(01-10-2007, 16:53)Wyglodzony link napisał(a): moze rzeczywiscie umowimy sie na termin listopadowy? i zbierzemy ekipe z calego kraju?????

Bartuś, pamiętaj, że w listopadzie mają też być Katarzynki, więc nie wiem, czy "my przyjezdni" damy radę się "rozdwoić", a wybór między obiema imprezami jest dość trudny. Przynajmniej dla mnie.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#39
to polaczmy PAINTBALL z katarzynkamiSmile)))
do poludnia strzelamy sie, a popoludniu i wieczorem i w nocy bawimy sieSmile i pokazujemy sobie siniaki i trafieniaWink)))))
#40
(01-10-2007, 19:29)Wyglodzony link napisał(a): to polaczmy PAINTBALL z katarzynkamiSmile)))
do poludnia strzelamy sie, a popoludniu i wieczorem i w nocy bawimy sieSmile i pokazujemy sobie siniaki i trafieniaWink)))))

Tę decyzję pozostawmy organizatorom, zarówno Katarzynek, jak Paintball'a.
8)
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości