•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytaty....mądre słowa.....aforyzymy...
#91
witam !!!
na poczontek dziekuje za mile slowa uznania!!! sondze isz w przyszlosci moglbym robic wiele dobrego i nauczac innych co majom robic aby czynic dobro!!!
#92
(13-11-2007, 19:58)Armstrong link napisał(a): witam !!!
na poczontek dziekuje za mile slowa uznania!!! sondze isz w przyszlosci moglbym robic wiele dobrego i nauczac innych co majom robic aby czynic dobro!!!

Jasia śmietany z Ciebie nie będzie...
#93
(13-11-2007, 19:58)Armstrong link napisał(a): witam !!!
na poczontek dziekuje za mile slowa uznania!!! sondze isz w przyszlosci moglbym robic wiele dobrego i nauczac innych co majom robic aby czynic dobro!!!
Armstrong czy Ty nie zauwazyles tematu???
Cytaty....mądre słowa.....aforyzymy...
Badz uprzejmy przeniesc sie z Twoimi odkrywczymi myslami do watka "Temat o pier*olach (...)
wzglednie "Oddusznik".
I sprobuj sprawdzic pisownie w slowniku ortograficznym, oszczedz nam czytania tego okaleczonego jezyka ojczystego.
Przynajmniej tyle uprzejmosci moglbys z siebie wykrzesac.
#94
Sex bez milosci to jak zupa bez soli. Czlowiek sie najesc moze ale to nie ten smak.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#95
(15-11-2007, 10:15)Muschelsucher link napisał(a): Sex bez milosci to jak zupa bez soli. Czlowiek sie najesc moze ale to nie ten smak.

"kwasne" zupki  sa pycha  wiec  bez soli  sie obejdzie  Smile)
#96
"Świat jest komedią dla tych co myślą,tragedią,dla tych co czują."
#97
"Są rzeczy znane i nieznane a pomiędzy nimi drzwi.."

"Tylko rozbitek, który uniknął śmierci na tonącym okręcie, może pojąc psychikę człowieka, który śmieje się wyłącznie dlatego, że może oddychać."

""Nikt nikogo nie może uwolnić z klatki, nawet lwa. Najważniejsze, aby nie patrzeć na kraty, a tylko między kratami. Bo jeżeli będziesz patrzył na kraty, to nigdy niczego nie dokonasz i nigdy nie będziesz szczęśliwy."

"O tym, że jest wiele zła, wiemy wszyscy. Często robimy rachunek sumienia światu. Sczególnej uwagi i dojrzałości potrzeba jednak do tego by w ogromnej rzece zła wykryć mały strumyk, którego początki są we mnie(...) Jestem początkiem, częścią rzeki, zgrzytem w harmonii. Odkrycie takie jest początkiem osobistego rachunku sumienia. Przestajemy rozliczać świat, a zaczynamy rozliczać siebie."


""Minuta pojednania, więcej znaczy niż całe życie przyjaźni......"













#98
Prawo Bell'a:

"Gdy zanurzymy cialo w wodzie - dzwoni telefon"
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#99
Wsiech dup nie pierejebiosz no nada staratsja. ;D
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
Kiedy przestaje się kochać, to się nie płacze.
Płacze się, kiedy ktoś nas przestaje kochać.
Carla Lane
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości