•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytaty....mądre słowa.....aforyzymy...
#31
"Zeby mi sie tak chcialo, jak mi sie nie chce"


Izzzzz.


#32
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani - śmierć nie jest złem, a jedynie prawem obowiązującym cały rodzaj ludzki. Seneka.
Honesta res est laeta paupertas.
#33

Próżnością nie zasłoni się wewnętrznej pustki.

Wiesław Trzaskalski


If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#34
"W tej chwili jest 6 miliardow... 470 milionów... 818 tysięcy... 671 ludzi na świecie.
Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, by przetrwać dzień.
Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem.
A niektórzy dobrzy, walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz.
A czasami... Wszystkim czego potrzebujesz jest ta jedna. A ta jedna jest najważniejsza i najtrudniej ją spotkać...
Jednak kiedy już jesteś pewna, że jest, odsuwa się od Ciebie. A Ty musisz żyć dalej..."
#35
Aniu  niedokladnie podalas liczbe ludzi na swiecie  .Policz jeszcze raz  ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#36
*
"Wolność to nie odrzucenie kompromisów lecz świadomy wybór i zgoda na wszystkie konsekwencje tego wyboru"

*
"Każdego dnia w moim życiu zmuszona jestem dodać kogoś do listy tych ludzi, którzy mogą mnie po prostu POCAŁOWAĆ W DUPĘ!"

*
"Najciekawszą powierzchnią świata jest powierzchnia twarzy ludzkiej"
Georg Lichtenberg


8)
plum...
#37
(09-10-2007, 00:16)tene link napisał(a): *
"Wolność to nie odrzucenie kompromisów lecz świadomy wybór i zgoda na wszystkie konsekwencje tego wyboru"

*
"Każdego dnia w moim życiu zmuszona jestem dodać kogoś do listy tych ludzi, którzy mogą mnie po prostu POCAŁOWAĆ W DUPĘ!"

*
"Najciekawszą powierzchnią świata jest powierzchnia twarzy ludzkiej"
Georg Lichtenberg


8)
tene  ;D  ;D  ;D  ;D Teneryfa nie ma nic wspolnego z archipelagiem samotnosci, to zapchana turystami wyspa .Prawdziwy mlyn nakrecany przez agencje tutystyczne .Sorry , ale musialem to z siebie wyrzucic  Wink
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#38
(09-10-2007, 00:21)dortmund link napisał(a): [quote author=tene link=topic=82.msg2816#msg2816 date=1191878213]
*
"Wolność to nie odrzucenie kompromisów lecz świadomy wybór i zgoda na wszystkie konsekwencje tego wyboru"

*
"Każdego dnia w moim życiu zmuszona jestem dodać kogoś do listy tych ludzi, którzy mogą mnie po prostu POCAŁOWAĆ W DUPĘ!"

*
"Najciekawszą powierzchnią świata jest powierzchnia twarzy ludzkiej"
Georg Lichtenberg


8)
tene  ;D  ;D  ;D  ;D Teneryfa nie ma nic wspolnego z archipelagiem samotnosci, to zapchana turystami wyspa .Prawdziwy mlyn nakrecany przez agencje tutystyczne .Sorry , ale musialem to z siebie wyrzucic  Wink
[/quote]


Ale to INNA Teneryfa  Tongue Tongue Tongue
(czyt. to ja Tongue )

a tak on topic:

"Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się"
H. Jackson Brown


8)
plum...
#39
(09-10-2007, 00:14)dortmund link napisał(a): Aniu  niedokladnie podalas liczbe ludzi na swiecie  .Policz jeszcze raz  ;D

Zaraz policzę ale bez Ciebie TonguePP cmok

I żeby nie było że jestem off topic..

"Serce kobiety to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

Carlos Ruíz Zafón
#40
jak to beze mnie? Toz sie nie bedzie zgadzalo znowu  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości