•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytaty....mądre słowa.....aforyzymy...
#81
Dążenie do doskonałości potrafi czasami pokazać, jak bardzo jesteśmy niedoskonali.
Janusz Leon Wiśniewski.


Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.
Harlan Coben

Kiedy jem, nie zajmuje mnie nic poza jedzeniem. Kiedy idę, to idę i tyle. A jeśli przyjdzie mi walczyć, jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego, by umrzeć. Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem (...) I wtedy twoje życie stanie się świętem, wielkim widowiskiem, ponieważ będzie tą chwilą, którą właśnie żyjesz, żadną inną.
P.Coelho.
#82
„Internet sprzyja relatywistycznemu sposobowi myślenia i czasami służy ucieczce od odpowiedzialności i osobistego zaangażowania” 
Jan Paweł II
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#83
"...Ksawery przytulil mnie i oswiadczyl,
ze jednak nie moze bezemnie zyc, mimo
ze jestem potworem.
I ze nie potrafi sie na mnie dlugo gniewac ,
chocby chcial.
Odpowiedzialam , ze ja tez mam jak wyzej,
z ta roznica , ze potrafie sie dlugo gniewac ,
tylko nie chce."

Nie wiem kto jest autorem tych slow.
Znalazlam to w necie i utkwilo mi w pamieci..
Smile
#84
"To co prawdziwe w nas jest milczące; to co nabyte gadatliwym jest."

"Sprzeczka może być drogą na skróty pomiędzy dwoma umysłami."

"Mądrość mądrością być przestaje, gdy staje się zbyt dumna, aby płakać, zbyt ponura, by smiać się, i nazbyt sobą zajęta, aby czegoś innego niż samej siebie szukać."

Gibran Khalil
#85
(…) wszystko, co zdarza się raz, może już nie przydarzyć się nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.


'Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.'

Paulo Coelho.


"Z twoimi wadami nie ma pośpiechu. Lekkomyślnie ich nie naprawiaj. Bo co wstawisz na ich miejsce?´

"Kto ukrywa własne szaleństwo, umiera niemy."

Henri Michaux.
#86
'Strona zewnetrzna czlowieka , jest strona tytulowa jego wnetrza .'
Przyslowie perskie.

'Dusza nie znalaby teczy , gdyby oczy nie znaly lez'
John V . Cheney.


#87
Bądźmy dobrej myśli pamiętając, że najgorsze nieszczęścia nigdy nie przychodzą. James Russel Lowell.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#88
[color=purple][move] ??? ???   dlaczego ja tak ciagle pedze, gnam ??Nie wiem sam: Przeskakuje z nogi na noge i zatrzymac sie nie moge  Tongue ;D Tongue ;D Tongue[/move]
madrosci dortmundzkie )))
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#89
uwaga dzieci !!! mistrz mowi !!!

co mam napisac w tym temacie ?
#90
(13-11-2007, 18:21)Armstrong link napisał(a): uwaga dzieci !!! mistrz mowi !!!

co mam napisac w tym temacie ?
Napisz: "Obiecuje powstrzymac sie przed pisaniem bzdur na forum. Zegnam na wieki: podpisano Armstrong - fantasta"
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 17
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości