Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokój nastolatek
#21
Dzięki, Boro, za status pokoi głównych (nie regulamin, nie zasady, a status). Nie ma w nim jasno napisane, na co pozwolić sobie może mop pokoju głównego. Zatem nastolatek mógł być blokowany, a ja także mogłem blokować wejścia tyld. Na miarę zdrowego rozsądku, byleby nie występować przeciw interesom PolChatu.
Pisząc o blokadzie nastolatka byłem zwyczajnie ciekawy, dlaczego została założona.
Jeżeli spotkam się teraz z blokadą innych pokoi głównych, to uznam to za przejaw normalności i będę wiedział, że administracja PolChatu toleruje to, popiera i trzyma rękę na pulsie.

A tak na marginesie, Boro, ten temat to dałoby się przenieść do forum Pokoje główne? Pasuje tam.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#22
MajorMajorMajorMajor przesadzasz , czemu maja cierpiec niewinne "~" skoro tylko jedna jest upierdliwa?mówisz że nie wchodzisz do tego pokoju to nie wiem czemu tak zażarcie protestujesz...Wchodzi koles na nicku ~NASTOLATEK_SMIERDZI_GOWNEM itd. i twoim zdaniem zablokowanie wszystkim tyldom wejścia do pokoju jest rozsądne?Bzdura...A teraz tak nawiasem mówiąc napisaliście "nie karmcie trolla" , wszystko wporządku ale nie zauważyliście że to będzie zniechęcać innych mniej "obeznanych" czatowiczów?pokój funkcjonuje głownie ze strony nastolatek.pl , normalny szary user który wchodzi na czat sobie porozmawiać nie będzie siedział na czacie gdzie wchodzi jakiś "troll" i bombarduje czat spamem.Pozdrawiam
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#23
Marcin, dziękuję za głos w sprawie, powoli się ona rozmywa na wątki poboczne, ale nie doczytałeś dokładnie. Nie blokuję wejścia tyld, chociaż takie nicki i podobne, o jakich pisałeś, są bardzo częste. I zazwyczaj upierdliwe w swoim zachowaniu. Adekwatnie do tego, co sobą reprezentują.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#24
Wiesz uważam że ciężko rozwiązać ten problem , ponieważ dzisiaj znów wchodził upierdliwy user z tej maski , i znowu popisywał sie głupotą bo inaczej tego nazwać nie można...Wchodził , nagminnie prosił o opa , nie otrzymał go zaczął spamować , dawałem bana raz , drugi , trzeci i wkońcu musiałem znów zbanować maske tym razem tylko na 45min. Zobaczymy co będzie jutro.Pozdrawiam
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#25
Co za problem go banować od razu gdy wejdzie na czat ? po co robić zbędne dyskusje? W końcu mu sie znudzi. Nie takie natręty widziałem ;-)
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#26
Uhh.. dzięki Wam za te wszystkie rady i sugestie dotyczące walki z natrętem.. Z pewnością skorzystałbym z którejś, ale żadna nie jest mi obca.. ; )

Nie rozumiem w ogóle waszej paplaniny - Major zadał pytanie, na które uzyskał odpowiedź.. Temat uważam za wyczerpany.

Powtórzę jeszcze raz - 'blokada tego adresu była konieczna'; 'Nie było innego sposobu, by temu zaradzić..' to chyba mówi samo za siebie.
Jeżeli byłyby jakieś cechy charakterystyczne tego osobnika, które pomogłyby rozwiązać problem w inny sposób, to chyba oczywiste, że nie dawałbym wtedy shita..

Z polczatem nie mam do czynienia od dziś, jakiś czas już na nim spędziłem i wiem przeciw komu, jakich metod używać.. Nie zdecydowałbym się na założenie shita, gdybym wiedział, że z tego adresu wchodzi sporo osób - tak nie jest.. Nim się na to zdecydowałem, obserwowałem przez kilka dni czat po to, by wyłapać te 65534 hostów.. I co się okazało? Osób z tym początkiem wchodzi naprawdę mało do nastolatka..

Gdyby ktoś z tym początkiem adresu miał coś przeciwko tej blokadzie, to wiedziałby co zrobić i gdzie się odezwać. Jest adres do forum czatu w temacie, jest adres strony w opisie pokoju, jest przecież strona nastolatka, przez którą ludzie odwiedzają czat - wystarczy ruszyć głową ; )
Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy.
#27
Temat uważam za wyczerpany i zamykam go.
Jeśli ktoś ma jakieś dalsze pytania dotyczące pokoju Nastolatek, jest na forum dział: Główne pokoje Polchatu i tam ewentualnie proszę kierować dalsze swoje uwagi.
Honesta res est laeta paupertas.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości