•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
nie wazne dlaczego, wazne, ze kobieta zainteresowana
Pamiętam Arma jak zaczął przychodzić na erota.Był upierdliwy,zadawał głupie pytania ale nie robił byków(przynajmniej nie tyle co teraz).Później bardzo chciał naśladować juzefka ale mu trochę nie wychodziło.No a teraz struga zwyczajnie wariata i myśli,że komuś tym zaimponuje.
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(22-11-2007, 21:11)monika_ link napisał(a): Pamiętam Arma jak zaczął przychodzić na erota.Był upierdliwy,zadawał głupie pytania ale nie robił byków(przynajmniej nie tyle co teraz).Później bardzo chciał naśladować juzefka ale mu trochę nie wychodziło.No a teraz struga zwyczajnie wariata i myśli,że komuś tym zaimponuje.

Moniś a teraz to on chce się do tego Jasia śmietany z onetu ...upodobnićWink Tylko Arm chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że..na forum onetowe wchodzą niektórzy po raz pierwszy i nie mają pojęcia o tym że Jaś sobie zwyczajnie 'jaja' robi Tongue A tutaj Armuszka wszyscy znamy i wiemy do czego dąży WinkTakże jego prowokacje przynoszą słabe efekty...
(23-11-2007, 11:13)Muschelsucher link napisał(a): Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.
Muszelkowski, nie chce mi sie....strata energii a ja jestem z natury leniwa....
Doskonale pamietam ten nick sprzed kilku miesiecy....upierdliwy zawsze byl...ale bykow nie robil.
I do tego stopnia nigdy wczesniej sie nie osmieszal...
I oczywiscie widmo hansa_czopka...
A jak nie chcesz to trzeba to uszanowac. Nie bede juz Was swatal hehehehe.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(23-11-2007, 12:20)Muschelsucher link napisał(a): A jak nie chcesz to trzeba to uszanowac. Nie bede juz Was swatal hehehehe.
Jej, nie czuje sie na silach sprostac zadaniu...
Wydrapalabym mu oczeta w kilka sekund Tongue kazda obluda napawa mnie wstretem.
(23-11-2007, 12:19)__Jules__ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=69.msg6160#msg6160 date=1195805635]
Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.
Muszelkowski, nie chce mi sie....strata energii a ja jestem z natury leniwa....
Doskonale pamietam ten nick sprzed kilku miesiecy....upierdliwy zawsze byl...ale bykow nie robil.
I do tego stopnia nigdy wczesniej sie nie osmieszal...
I oczywiscie widmo hansa_czopka...
[/quote]
Jula,ja z nich dwojga zdecydowanie wolę juzefka vel hansa_czopka
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Acha Monika. Jak wolisz Juzefka niz mnie to badz z nim szczesliwa  Tongue.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
No wcale nie ukrywam, ze lubie ~juzefka...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości