•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
A ja se zalegam na wyrQ i będę oglądać Pearl Harbor (po raz chyba trzeci ;D)
Muszę się wyluzować, jutro większość dnia spędzę w szkole, porwana prawem administracyjnym i cywilnym Big Grin
Wam też życzę słodkiego luzu, niektórym szczególnie ;>

Buzi, bądźcie grzeczni Tongue


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
ktoś podawał ten link  http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=s...&size=oryg - pytanie kto praktykował grę i z jakim skutkiem
Nam się nie udało dojśc do mety , pierwsza flaszka po 2 okrazeniach kostka poszła
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
oczy mnie bolą
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
uwaga dzieci !!! mistrz przemawia !!!
Co wy macie z tym peerelem?? dawnymi czasy kiedy jeszcze uczenszczalem do szkol panstwowych uczono mnie isz za czasow peerelu rodzili sie najwienksi geniusze tego swiatla!!! sondze jednak isz od malego w takich szkolach fpaja sie uczniom do ich biednych glow same klamswa!!! jak mogli sie za tamtych czasuw rodzic geniusze skoro ja sie wtedy nie urodzilem a jestem chodzoncym geniuszem w dzisiejszych czasach!!!
a wy co o tym sondzicie???
uwaga !!! u wiskacza chodzi mrowka po monitorze !!!
wlasnie dostrzeglem isz zawsze we wiadomosciach u wiskacza chodzi mrowka po monitorze!!! dziwne co nie???
arm, Ty pouczeNszczaj jeszcze na lekcje polskiego, bo soNdze, ze masz pewne braki
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
czesc diwiniti!!!
ale po co ja mam chodzic na takom lekcje gdzie nauczycielka zamiast muwic uczniom rzeczy prawdziwe z prawdom mowi im o jakis bez sesownych ksionzkach czy tam lekturach!!! wedlug mnie jest to bez sesu zwlaszcza gdy na sali som obecni jacys geniusze tacy jak ja !!!
oczywista oczywistość
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
nie
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
czesc diwiniti !!!
diwiniti a jak sondzisz??? czy jak przyjadee na zlot mojom najlepszom audica i nazeluje wlosy na zel to od razu wszystkie dziewczyny na mnie polecom i skonczy sie ten zlot ???
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości