•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
#31

a może ktoś ma pomysł gdzie i chęć wybrać się na grzyby jakoś w najbliższy weekend??

autem dysponuję (z Wawy)
orientacji nie mam

tak więc osoba z orientacją bardzo mile widziana Big Grin

w przypadku braku pogody coś się wymyśli  Wink

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#32
moge robic za "orientatora" w tym lesie, w sensie "prowadzic"
ale na grzybach sie nie znam totalnie i nie jestem przekonana czy lubie je zbierac  Wink
natomiast wycieczka - jak najbardziej
się piszę
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#33
hehe
czyzby sezon na boooooring nurkownictwo sie skonczyl ?

ale fakt, sam bym na grzyby pojechal, to na pewno ciekawsze !!! Smile
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#34
[i][color=brown]Dobra dziewczyny, pakować się i przyjeżdżać na weekend do mnie, poprowadzam po lesie i nauczę zbierać grzyby... A lasy mam odpowiednie Smile)

grzybiara atka_
#35
(03-10-2007, 13:35)ups link napisał(a): hehe
czyzby sezon na boooooring nurkownictwo sie skonczyl ?
Ty jednak oberwiesz w dupsko, na tym paintballu Tongue

nie, nie skonczył, nie konczy sie w ogole
ale dopoki Leia sie dobrze nurac nie nauczy, to jesli chcę z Nia spedzic weekend, to musze do lasu, a nie pod wode Tongue
ale spoko spoko, w przyszlym roku, nie bedzie juz namawiala na grzyby  ;D

(03-10-2007, 13:35)ups link napisał(a): ale fakt, sam bym na grzyby pojechal, to na pewno ciekawsze !!! Smile
nie bardzo,
pod woda jest ...ciszej Smile
jedno jest pewne...jest bardziej sucho Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#36
(03-10-2007, 13:27)_divinity_ link napisał(a): moge robic za "orientatora" w tym lesie, w sensie "prowadzic"
ale na grzybach sie nie znam totalnie i nie jestem przekonana czy lubie je zbierac  Wink
natomiast wycieczka - jak najbardziej
się piszę

Spoko ja się znam na grzybach :>

(03-10-2007, 13:35)ups link napisał(a): hehe
czyzby sezon na boooooring nurkownictwo sie skonczyl ?

ale fakt, sam bym na grzyby pojechal, to na pewno ciekawsze !!! Smile

Sezon na nurkowanie się nie kończy, ale jak słusznie zauważyła Div ja jestem początkujący leszczyk więc hmmm....dopiero za dwa tygodnie kontynuacja mojej przygody z nurkowaniem.

Div, nie masz racji co do tego że za rok na grzyby nie będzie mnie ciągnęło. Mam szersze spektrum zainteresowań  Tongue

No to co jedziemy gdzieś za miasto? W sensie że do lasu? No i pytanie czy odpowiada Wam sobota godz. 9 (nasze grzyby na nas zaczekają ;-))? aaaa i czy w razie czego upsss zgodzisz się na jazdę skodą (zawsze to nie Twoja strzała Wink) No chyba że wolisz strzałą. Ofc - o ile ten termin "pasi".. ???

Atkaaaa świetna propozycja, ale trochę daleeeeko :/

Buź,
A.

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#37
(03-10-2007, 14:02)_Leia_ link napisał(a): Div, nie masz racji co do tego że za rok na grzyby nie będzie mnie ciągnęło. Mam szersze spektrum zainteresowań  Tongue
tez tak mowilam, zanim sie nie wkrecilam na maksa Tongue
zeglowalam, jezdzilam na nartach, na rowerze...
ale teraz jakos nie bardzo chce mi sie znalezc na to czas.
wspomnisz moje slowa  8)
(03-10-2007, 14:02)_Leia_ link napisał(a): No to co jedziemy gdzieś za miasto? W sensie że do lasu? No i pytanie czy odpowiada Wam sobota godz. 9 (nasze grzyby na nas zaczekają ;-))? aaaa i czy w razie czego upsss zgodzisz się na jazdę skodą (zawsze to nie Twoja strzała Wink) No chyba że wolisz strzałą. Ofc - o ile ten termin "pasi".. ???
a ja, a ja?
bagaznik chociaz?  :Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#38
(03-10-2007, 14:07)_divinity_ link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=69.msg2332#msg2332 date=1191409358]

Div, nie masz racji co do tego że za rok na grzyby nie będzie mnie ciągnęło. Mam szersze spektrum zainteresowań  Tongue
tez tak mowilam, zanim sie nie wkrecilam na maksa Tongue
zeglowalam, jezdzilam na nartach, na rowerze...
ale teraz jakos nie bardzo chce mi sie znalezc na to czas.
wspomnisz moje slowa  8)
(03-10-2007, 14:02)_Leia_ link napisał(a): No to co jedziemy gdzieś za miasto? W sensie że do lasu? No i pytanie czy odpowiada Wam sobota godz. 9 (nasze grzyby na nas zaczekają ;-))? aaaa i czy w razie czego upsss zgodzisz się na jazdę skodą (zawsze to nie Twoja strzała Wink) No chyba że wolisz strzałą. Ofc - o ile ten termin "pasi".. ???
a ja, a ja?
bagaznik chociaz?  :Smile
[/quote]

ano zobaczę  ;D

A Ty to już jestes zapisana na wyjazd Koleżanko (cyt: "natomiast wycieczka - jak najbardziej
się piszę) ...a skoro wolisz bagażnik .... da sie zrobić  Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#39
[i][color=brown]Pfffffff ...
To ja znów składam petycję o przeniesienie wawy bliżej wrocka lub odwrotnie...
Zawsze " za daleko"...
I na grzyby nawet nie mam z kim iść Sad
#40
Ania - wole moja czarnulke (Strzala to Filipa jest), ale czarnulka sie do lasu na grzyby nie nadaje

no i ofc. termin mi nie pasi cholerka, bo u mnie z terminami to ciezko.. ale jezeli uda nam sie nam go przeniesc, to mozemy sie na grzyby wybrac i skompletowac wieksza ekipe Smile

to moze byc fajna impreza Big Grin

p.s. termin terminem, ale jak zrobi sie zimniej to jeszcze beda te grzyby ?
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości