•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Przepraszam ;-P.

Lubię to słowo, jest ładne.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
Chciałam coś napisać, ale tak właściwie, to nie mam nic do napisania...

Pozwolę więc sobie ukochać wszystkich tutaj się znajdujących ;-).

Z moją kobietą na czele.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
Sezon na trolla?
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
Nie, na Amelkę ;-).
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
prawda??????  Smile
Tez je lubię ... i może trudno w to uwierzyć ...ale działa czasem ... 'cuda'  Big Grin
nocnie pozdrawiam
I ... na zapas sobie powiem ... PRZEPRASZAM ...  że ...no  czasem trzeba ....ekhemmmmm  >Sad Wink
olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
Cynia ...szybko sie tu 'rozpleniasz'  Wink
Witaj  na forum  Smile Tongue
olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
O kurde! Przegapilem zadyme!
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
mush nie przejmuj sie, ja tez, na dodatek strzelono na mnie focha. tez nie wiem za co. przepraszam za swoj brak spostrzegawczosci Wink
no cóż ...

Na samym początku tego wątku poprosiłem o jego wykasowanie (i sam wykasowałem swój post z 16 kwietnia 2010r). Wątek miał zostać skasowany z forum...

(17-04-2010, 09:16)Bajkowy link napisał(a): Dobrze, skasujemy watek (w sumie sam już skasowałeś)[...]

...ale okazuje się, że wątek dalej istnieje. Nie wiem dlaczego bajek pisze jedno (o skasowaniu), a robi drugie i nie kasuje. Tym bardziej nie rozumiem tego skoro nie ma już mojego pierwszego postu, który miał być tematem do rozmowy. O czym więc, niektórzy chcą dyskutować skoro nie wiedzą "jak było na początku".

Niech Wam będzie i ponownie przytoczę fragmenty, które były zarzewiem późniejszych wydarzeń.

Otóż w dniu katastrofy samolotu prezydenckiego na czacie była osoba, które nie umiała (w mojej ocenie) uszanować tej chwili (wykasowałem nick tej osoby bo nie o nią tu teraz najbardziej chodzi):
[10:59:31] ~nick: i tak latali za nasze pieniadze.
[11:01:42] ~nick: nie za duzo piszecie? maly wypadek i juz gadaja jak najeci
[11:02:56] ~nick: ale pilot krazyl nad lotniskiem pewnie kaczka rozkazala ladowac, to ma teraz bigos
[11:06:18] ~nick: beeeeeek
[11:07:23] ~nick: a ja bym za jaja prezydenta powiesil,
[11:07:28] ~nick: ale chyba teraz ciezko bedzie je znalezc   
[11:07:30] ~nick: fiufiu
[11:29:29] ~nick: beeeek skonczyl sie ten nudny temat?
[11:30:14] ~nick: david od rana trabia o jakims czyms
[11:30:55] ~nick: ja chce rozmawiac o seksie a nie o tym kto kopnal w kalendarz!
[11:45:07] ~nick: beeek

Wiele osób będących wtedy na czacie reagowało zdziwieniem i oburzeniem na takie słowa. Osobie tej dałem bana (standardowego 15 minut). Podkreślam, iż dałem bana gdyż w mojej ocenie wypowiedzi te mogły obrażać uczucia innych Użytkowników (w chwili gdy rozbił się samolot Prezydenta RP).

Z decyzją można się było nie zgadzać i oprotestować ją w sposób ...kulturalny. Jednak mnie spotkały słowa:
[11:46:02] *vectra* kresek.... sorry ale przegiąłes
[11:46:13] *vectra* wytlumacz mi za co ten ban?
[11:46:59] *vectra* popierdoliło CIe??[...]

Wobec takie traktowania mnie przez full opa poprosiłem o "zdjęcie" mi uprawnień opa.

Przez kilka dni (nie pamiętam ale chyba przez około tydzień) nie poruszałem więcej tego tematu. Skumulowane emocje doprowadziły jednak, że (nie pamiętam terminu) wybuchłem na main na erocie i powiedziałem w ostrych słowach co mi leży na sercu. Efektem tego było najpierw nałożenie na mnie mute'a, a na koniec bana na 48 godzin.
Odbyłem swoją karę w całości. (mute jednak nie został do dziś zdjęty)

(17-04-2010, 00:06)wybredna__39 link napisał(a): Kresku ...
(...)
Vectra też człowiek ... i też ma nerwy...

Rozumiem, że ja człowiekiem nie jestem i nerwów mieć nie mogę.

Wymagane jest ode mnie magiczne słowo przepraszam. Ale moje suwerenne (wg regulaminu) decyzje jako operatora można oceniać słowami (zacytuję klasyka) "popierdoliło cię" bez żadnych słów przepraszam ?

Powtarzam, że miałem tego wszystkiego ponownie nie pisać i na samym początku poprosiłem o usunięcie tego wątku.

Kresek czemu nie skasowałem przemyśl po pierwsze sam. Zrobiłeś zamieszanie. Po drugie jak już rzucasz logami to wklejaj wszystkie a nie wybiórczo tak jak tobie pasuje, a po trzecie przypominam jeżeli masz z pamięcią problemy - ban dostałeś na innym Nicku niż mute. A najważniejsza sprawa w tym to grasz pokrzywdzonego jak rozumiem wiec oświadczam ze byłem świadkiem tego wydarzenia i tez posiadam logi co proponujesz wojnę na nie?? Na tym ma polegać zabawa na czacie?? Nie umiesz być z dystansem do tego wszystkiego?? Czy czegoś brakuje tobie teraz po tygodniu?

Resumując
1. Próbujesz sie teraz wybielić ... otóż zrobiłeś rzecz niedopuszczalną ...tym bardziej jako były op ..znający regulamin ... Ty nie opisałeś swoich emocji własnymi słowami ...a wkleiłeś PRYWATNA rozmowę na main...o cos takiego kwalifikuje się na ban
Po banie ..poszedłeś i to samo zrobiłeś na forum ogólnym ..tez wklejając tam prywatna rozmowę
2. miałeś cały tydzień na rozmowę z vecia ….jak CIEBIE to tak bolało
3. Pisałeś ze zostałeś wyzwany od ch** miałeś to przedstawić i dlatego nie był kasowany post, pamięć jednak zawodna prawda panie kresek
4.
Cytat:
[11:46:02] *vectra* kresek.... sorry ale przegiąłes
[11:46:13] *vectra* wytlumacz mi za co ten ban?
[11:46:59] *vectra* popier*oliło CIe??[...] 
kresek jednak sądzę ze to było bardzo delikatnie jednak po tym co pokazałeś możesz się z tym nie zgadzać ale to jest moja opinia

Kresek zachowujesz teraz się jak małe dziecko w piaskownicy po zabraniu mu zabawek
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości