•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Nie wiem z czego tu sie smiac..? To ze komus na kims nie zalezy..nie musi sie objawiac  brakiem kultury ,nie lepiej wcale nie pisac?
Jest takie powiedzenie ,postepuj z innymi tak ,jak chcesz by z Toba postepowano..Smile A watpie w to ze ktokolwiek lubi byc obrazany...
Ehh...dzieje sie tutaj teraz .. to samo co w kraju w ktorym jestem.Sa ludzie ktorzy protestuja przeciw rzadowi ..ale pokojowo. sa tez ktorzy protestuja z wielkiem halasem ,ci co  najbardziej halasuja ,robia to tylko dla swojej rozrywki..
łeska EA to [...] nie dyskutuj  [...] bo sprowadzi cie do swgo poziomu i wygra doswiadczeniem

[...] moderowane przez Leia.
Dosc, dosc, dosc podburzania! :-)
EA przeholowal, dostal banana, sprawa powinna byc juz jasna. Zatem...nie schodzcie juz do tego poziomu i utrzymajcie sie na tym, na ktorym zawsze byliscie. ;-) To nie powinno byc trudne.
(26-01-2009, 11:14)m link napisał(a): łeska EA to [...] sprowadzi cie do swgo poziomu i wygra doswiadczeniem

[...] moderowane przez Leia

a ty kim jesteś?kim nazwać osobę która ma najwięcej do powiedzenia jak zbanowany nie może się odezwać?Smile i zakończ pisać te swoje brednie na temat ea w każdym temacie, bo trochę za mało go znasz żeby wygłaszać jakieś opinie na jego temat.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
W ogole skonczcie. Niech kazdy idzie w swoja strone i swiety spokoj bedzie. :-)
(27-01-2009, 02:43)Marcin link napisał(a): [quote author=m link=topic=69.msg15334#msg15334 date=1232957644]
łeska EA to [...] :-) sprowadzi cie do swgo poziomu i wygra doswiadczeniem

a ty kim jesteś?kim nazwać osobę która ma najwięcej do powiedzenia jak zbanowany nie może się odezwać?Smile i zakończ pisać te swoje brednie na temat ea w każdym temacie, bo trochę za mało go znasz żeby wygłaszać jakieś opinie na jego temat.
[/quote]

co [...] nadal ujadasz? apropos piwko ma u mnie osoba ktora dała bana twemu panowi :-)

[...] moderowane przez Leia
(27-01-2009, 10:42)m link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=69.msg15342#msg15342 date=1233013395]
[quote author=m link=topic=69.msg15334#msg15334 date=1232957644]
łeska EA to [...]   :-) sprowadzi cie do swgo poziomu i wygra doswiadczeniem

a ty kim jesteś?kim nazwać osobę która ma najwięcej do powiedzenia jak zbanowany nie może się odezwać?Smile i zakończ pisać te swoje brednie na temat ea w każdym temacie, bo trochę za mało go znasz żeby wygłaszać jakieś opinie na jego temat.
[/quote]

co [...] nadal ujadasz? apropos piwko ma u mnie osoba ktora dała bana twemu panowi :-)
[/quote]

Najwyraźniej więcej osób ma ochote na odpoczynek od forum.
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
(27-01-2009, 11:08)vectra link napisał(a): Najwyraźniej więcej osób ma ochote na odpoczynek od forum.

na to wygląda...
wymoderowane wypowiedzi proszę potraktować jako ostrzeżenie dla użytkownika.

miłego dnia,
A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
tak, czas na odpoczynek ...
Czy Wy nigdy nie będziecie mieli dosyć? :]
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości