•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
(19-12-2008, 20:25)kk link napisał(a): Smile Mi sutki nie sterczą ,jak jeżdzę na rowerze Smile

Im sterczy zupelnie cos innego hehehehe... Big Grin jak wdziecznie ;>

ah, i dlaczego ci najnizsi sa tacy malo przystojni?  :-\
Pillock

[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
(19-12-2008, 20:25)kk link napisał(a): Smile Mi sutki nie sterczą ,jak jeżdzę na rowerze Smile

z siodełkiem? :-)
zieeeeeeeeeeeeeeeeef.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(29-12-2008, 05:34)Marcin link napisał(a): zieeeeeeeeeeeeeeeeef.

Co to za pierdoły? Tongue
(29-12-2008, 22:19)lullaby link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=69.msg14858#msg14858 date=1230518042]
zieeeeeeeeeeeeeeeeef.

Co to za pierdoły? Tongue
[/quote]

a takie moje nocne pierdółki. Tongue możesz się do mnie dołączyć, razem będziemy sobie tak w nocy... Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
botoks czy nie botoks o to jest pytanie ;-)
(06-01-2009, 16:24)m link napisał(a): botoks czy nie botoks o to jest pytanie ;-)

dla facetów ponoć "niebotox" - zmarszczki są ponoć sexy /PONOĆ/
dla kobietów:
a) wg nich samych botox
b) wg ich facetów "a na cholerę?"

A kto umarł..ten..nie żyje..
ale usta ponoc potrafia cuda zdziałac:-)
hmmm.. przeczytalam watek i nie bede oznajmiac swojego stanowiska w tej sprawie, bo ani nikomu ono nie pomoze ani nie zaszkodzi, no i co najwazniejsze, nie mam na to ochoty. Chce napisac o czyms innym. Zauwazylam, ze bez wzgledu na to, jaki slifff poruszy temat, to jednym z argumentow wytaczanych w pierwszym rzedzie jest to, ze zrezygnowala z bycia opem. a co to ma za znaczenie? zrezygnowala, bo moze nie miala nim ochoty byc, a moze zupelnie cos innego. fakt ten nie oznacza, ze nie oznacza, ze nie moze mowic o tym, co Jej sie nie podoba. Za kazdym razem, kiedy to zrobi w odpowiedzi dostanie haslo, ze mogla byc opem?
Drugie, co mnie uderza, moze to zludzenie, ale mam wrazenie, ze posty w Jej kierunku sa pelne sarkazmu, takie niby zabawne zdanka, ktore tak naprawde sa szpileczkami. "tracisz kontakt z rzeczywistoscia", "zrob sobie przerwe od czata, forum", "blog o erocie". A pisza to osoby scisle zwiazane i z czatem i z forum, ktore nawet za zyczenia urodzinowe zlozone przez telefon, na gadu gadu, na zywo, na kartce czy cholera wie, jak jeszcze,  dziekuja za posrednictwem forum. (nie wiem, chwala sie, ze kazda droga zyczenia dostaly, czy wszyscy Ich znajomi tu zagladaja i jeszcze raz dotrze do nich: "dziekuje"?, a jesli tak, to kto powinien sobie przerwe zrobic?). I gdzie jest napisane, ze nie mozna miec bloga o czacie? I czy jego posiadanie, swiadczy o tym, ze  ktos nie ma innego zycia? Mozna sie zdziwic, bo to nie jedyny blog slifffki, jest jeszcze inny, ktory wyraznie potwierdza to, ze nie ma Ona problemow z odroznieniem swiata polchatu od swiata realnego i smiem jeszcze przypuszczac, ze to co slifff ma do przekazania na blogach, ile by ich nie miala, to i tak tylko czesc Jej zycia, malutka, ktora chce sie podzielic, moze trzeba swoje oczy i umysly szerzej otworzyc.

baj Big Grin 
a własnie silff podeslij mi adres tego bloga na priv:-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości