•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Jak się będą pode mnie podszywać i proponować seks to proszę się nie dać nabrać,ja mam nadal zakaz seksu ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Monik, to ja dyskretnie spytam: ile jeszcze ten zakaz bedzie obowiazywac?  ;D
(03-12-2008, 15:52)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Osobę, która podszywa się pode mnie na czacie na tyldach ~atka i ~agusia informuję, że nie zaszkodzi mi, ani nie narobi wkoło dupy. Raczej z siebie robi kretynkę, którą mniemam jest jeśli chce jej się tak zabawiać. Ja mam to gdzieś, a osoby, którym proponuje seks w moim imieniu wiedzą, że to nie ja Smile
Może by się tak zająć życiem realnym, co? A nie tylko czat i czat...

Miłego Smile
atka_ vel agusia_32

Ta sama osoba podszywa się pod większość stałych bywalców, o ile mówimy o tej samej osobie, co piszę spoza pokoju?jeżeli tak, to wszystko jasne.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(03-12-2008, 18:15)zofija link napisał(a): A pode mnie się nie podszywają, czuję się nieatrakcyjnaaa buuuu  :'( :'( :'(  ;D  ;D  ;D

to zupełnie tak jak ja  8) ;D ;D ;D
plum...
pode mnie też nie. ;(

buuu.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
f., pobububamy razem? ;>
plum...
pobubamy.

ja zamierzam bubać całą noc! ;(
o.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(03-12-2008, 23:45)LA link napisał(a): Monik, to ja dyskretnie spytam: ile jeszcze ten zakaz bedzie obowiazywac?  ;D


Aż mnie szlag jasny trafi...tyle wiem na pewno :Smile
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Moze jakąs "łapankę " zrobimy na to "cos"? Wink
no widzisz aga tyle kobiet ci zazdrosci a ty marudzisz:-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości