•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Lata mijają a Wy nadal jak dzieci w piaskownicy.. ała...  :o
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
Kresek... po raz kolejny starasz sie siebie wybielić ... naciągając cała sytuację na swoją korzysć.. przekręcanie przez Ciebie faktów jest conajmniej żenujące...

cały priv brzmial tak: ( sam go tu juz tak wklejałes, bez pomijania SWOICH WŁASNYCH SŁÓW)

vectra* kresek.... sorry ale przegiąłes [11:46:13]
*vectra* wytlumacz mi za co ten ban?
[11:46:38] za minute ciszy
Rozmówca: vectra [11:46:59] *vectra* popier*oliło CIe?? ze sie tak zapytam?? [11:47:10] zdejmij mi opa [11:47:14] w tej chwili i na stale Czas zapisu: 2010-04-10 11:47:18 Rozmówca: vectra [11:47:18] *vectra* prosze bardzo [11:47:27] dziekuje

jest róznica? jest...


loga z maina z tego dnia nie będe tu wklejała...ale jest tak przez Ciebie zmanipulowany, żeby wyszło na Twoje...

żałosny jesteś...wszystko co ma do powiedzenai w tym temacie.

dziękuje za uwagę.



Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
przepraszam ale ja przecież nie mam pretensji o bana ...poniosło mnie...

...a później ja tylko napisałem, że temat miał być skasowany i ja swój post (swój tekst) wykasowałem ...wycofałem się z tego co napisałem

jednak ponieważ Wyście tego nie zrobili to od nowa musiałem to tu wkleić ...ponieważ trwa dyskusja, żeby ludzie mieli się do czego odnieść

o "per chuju" nie odpisałem bo to był mój skrót myślowy oznaczający, że zostałem obrażony słowami "popierdoliło cie" (i wyjaśniłem to kiedyś psOjce osobno bodajże na gg lub na priv)

...i żeby nie było, że mijam się z prawdą więc wycofałem cały swój post

tylko Wy zostawiliście wszystko dalej (mimo, że też się zdeklarowałeś, że usuniesz)
(17-04-2010, 09:16)Bajkowy link napisał(a): Dobrze, skasujemy watek (w sumie sam już skasowałeś)

za swoje zachowanie dostałem bana ...i się z tym pogodziłem ...kare bana odsiedziałem w całości (jako były op nie mam co do tego żadnej pretensji)

(17-04-2010, 00:06)wybredna__39 link napisał(a): Kresku ...
(...)
Vectra też człowiek ... i też ma nerwy...

...jak widać ja nerwów mieć nie mogę
... masz chyba jednak BARDZO wielki problem z sobą...
... skoro słowo 'popier*oliło CIe??' [dotyczące nie CIEBIE personalnie, ale tego CO robiłeś w tamtym momencie] ... umiesz przełożyć ...na Ty ch**
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
Człowieku czy ty nie rozumiesz że dalej jest oczekiwane magiczne słowo, czy dalej będziesz się wybielał ze ty jesteś mniam a my ci bleee??    szybko zmienia się punkt widzenia od miejsca siedzenia i wiecej w tym temacie już nie będzie
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
1. napisałem już, że bana zgodnie z regulaminem w całości odsiedziałem i nie zgłaszam o niego żadnych pretensji

2.
(20-04-2010, 12:11)wybredna__39 link napisał(a):
... skoro słowo 'popier*oliło CIe??' [dotyczące nie CIEBIE personalnie, ale tego CO robiłeś w tamtym momencie]

a co ja zrobiłem ? dałem bana gdyż w mojej ocenie zachowanie tej osoby obrażała uczucia osób na czacie w chwili tuż po katastrofie
...i za to usłyszałem od full opa "popierdoliło cie"

3.
(20-04-2010, 12:14)Bajkowy link napisał(a): Człowieku czy ty nie rozumiesz że dalej jest oczekiwane magiczne słowo

może wszyscy wypowiedzmy magiczne słowa

vectra [11:46:59] *vectra* popier*oliło CIe??

rozumiem, że uważacie tutaj nic się nie stało

4.
(20-04-2010, 11:54)vectra link napisał(a): Kresek... po raz kolejny starasz sie siebie wybielić ... naciągając cała sytuację na swoją korzysć.. przekręcanie przez Ciebie faktów jest conajmniej żenujące...

cały priv brzmial tak: ( sam go tu juz tak wklejałes, bez pomijania SWOICH WŁASNYCH SŁÓW)

vectra* kresek.... sorry ale przegiąłes [11:46:13]
*vectra* wytlumacz mi za co ten ban?
[11:46:38] za minute ciszy
Rozmówca: vectra [11:46:59] *vectra* popier*oliło CIe?? ze sie tak zapytam?? [11:47:10] zdejmij mi opa [11:47:14] w tej chwili i na stale Czas zapisu: 2010-04-10 11:47:18 Rozmówca: vectra [11:47:18] *vectra* prosze bardzo [11:47:27] dziekuje

jest róznica? jest...
no nie ma różnicy bo i tu i tu w wulgarny sposób ganisz moją decyzję (którą miałem prawo podjąć). Jeśli się z nią nie zgadzasz mogłaś to sformułować w normalny sposób.

Przypominam, że tamtego dnia zanim dałem tego bana wiele osób na czacie burzyło się na słowa wypowiadane przez tę osobę w sprawie śmierci prezydenta.

Wszystko zaczęło się od: "Popierdoliło cię"

5. już dawno chciałem zakończyć tę dyskusję ...nawet poprosiłem o wykasowanie wątku ...wykasowałem na forum to co sam napisałem
...tylko Wy w kółko


...wszystko tak naprawdę ..zaczęło się ...od SZOPKI...jaką odstawiłeś w Tą sobotę...
I chyba tego NIE umiesz pojąć [albo przyznać się teraz do tego]...że to co zrobiłeś wklejając na main ... prywatną rozmowę ... będąc tu wcześniej parę lat opem ... wywołało nasze oburzenie i wzburzenie Twoim zachowaniem...

A Ty z uporem maniaka wracasz do jednego słowa...
Miałeś cały tydzień... gdy opadły emocje ...wyjaśnić to na spokojnie... na priv czy gg.
Czemu tego nie zrobiłeś... skoro Cię to aż tak zabolało???

ale Ty wolałeś to zrobić po swojemu...


PS. A prośba o skasowanie postu ... Sam go skasowałeś ...więc w czym rzecz???
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
poprosiłem o wykasowanie wątku z forum ...a nie postu

moja szopka była wynikiem niestosownego zachowania vectry

uważam, że dany przez mnie ban był słuszny (a już na pewno nie kwalifikował się na taką jej reakcje i nie na takie jej słowa wobec mnie)

szopka była tego efektem ...wybuchłem za co dostałem bana
później jak ochłonąłem poprosiłem o wykasowanie tego wątku z forum ...ale Wyście nie wykasowali tylko go ciągniecie (ja wam cały czas tylko odpowiadam)
My tu, ty tam i tyle w tym temacie. Na tym kończymy więcej bohatera z ciebie nie mam zamiaru robić. Temat przenoszę  do wątku TEMAT O PIERDOŁACH 
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
jak pierdoły to pierdoły ;p
lalalalalalalalalalalalalala
pasjami uwielbiam takich zapatrzonych w siebie ludzików, co to UWAŻAJĄ się za nieomylnych i zawsze mających racje...
oni tacy cacy a wszyscy inni beeeee  :Smile
niedobra vectra, niedobra, śmiała do biednego człowieczka brzydko się odezwac ...<plask> zbic ja trzeba ;p
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości