Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośby i Życzenia... te możliwe do spelnienia i te nierealne.
#20
(14-09-2007, 11:07)zofija link napisał(a): Życzę sobie, żeby zawsze była taka pięęęęękna pogoda jak dzisiaj!
I jeszcze, żeby pokręciło wszystkich gópich roboli z administracji,
I żebym miała psa Tongue
Zofiozo, a może być świńjjja morska ? Big Grin
(14-09-2007, 11:58)_Leia_ link napisał(a): to ja sobie życzę, żeby mnie ktoś zabrał na tydzień na Bora Bora, a co ! Smile
(no dobra - mogą być Seszele  ;D)

bo mnie ta pogoda u nas nie przekonuje...
Bora chcesz Tongue
Boro w Gdyni mieszka Big Grin
(14-09-2007, 13:09)vectra link napisał(a): od 25 do 29 września będę "kwitła" w uroczym męskim towarzystwie < średnia wieku 60 lat> na jakiejś wystawie/konferencji/zjeździe branżowej <niepotrzebne skreślić> we wrocku - aż mną telepie na samą myśl jak się wynudzę...
i tu moja ogromna prośba  Smile do erotycznych wrocławiaków - podpowiedzcie gdzie, co, jak i z kim  wieczorem żeby nie tkwić bez sensu tylko w hotelu? dodam, że byłam raz w życiu we Wrocławiu i nie znam miasta zupełnie :/
Jesus Marja, Veci, za co ta kara  :o
Życzę Wam spełnienia marzeń Smile

//
Aguś, nie Wrocek, ino:
(14-09-2007, 13:09)vectra link napisał(a): od 25 do 29 września będę "kwitła" w uroczym męskim towarzystwie < średnia wieku 60 lat> na jakiejś wystawie/konferencji/zjeździe branżowej <niepotrzebne skreślić>
  ;D
Honesta res est laeta paupertas.
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Prośby i Życzenia... te możliwe do spelnienia i te nierealne. - przez Hannibal - 16-09-2007, 11:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości