•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 32
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie lubię
Zimna nie lubię.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Zasmarkanych ,kichajacych  wspolpracownikow przychodzacych do roboty z goraczka ....
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
...ślepej ideologii. Czy footbolowa czy rodem z radia Maryja. Biedactwa. Kropka.
gorączki, kiedy muszę być na pełnych obrotach...  :-[
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
(17-09-2008, 10:36)_KOTKA link napisał(a): gorączki, kiedy muszę być na pełnych obrotach...  :-[
Coś w tym stylu chciałam napisać, echhh  >Sad
jak nie mogę swobodnie oddychać.
(16-09-2008, 19:15)Borowianin link napisał(a): Problem polega na tym, ze na Świecie nie ma stadionu wolnego od wulgaryzmów, nienawiści itp. No chyba, ze pedały mają swoją lige Tongue Jak chcesz cieszyć się świętem piłki z synkiem, polecam Siatkówke w TV.

Pewnie jesteś w stanie odróżnić pseudo-kibica od zwykłego, kulturalnego kibica Big Grin

Ale skoro mówisz, ze chcesz spokojnie obejrzeć mecz - prosze: Masz jeden z dobrych motywów o Tatusiu z Synkiem i ochronie praworzadnych obywateli przed pseudokibicami Big Grin http://pl.youtube.com/watch?v=GnbYe4F_Hxg

nie wiem borek nie bywam na meczach ligi pedałow ale skoro tak mowisz to pewnie taka gdzies jest ... arka tam gra? :-)

a na temat co  by niektorym słuzbistom zrobic dobrze powiem ze nie lubie gdy ktos kto jest pozorne ulozony i grzeczny okazuje sie byc kabotynem
specjalnie dla ciebie borus :-) http://www.cos.pl/sw/78_02/71.pdf mozesz tez kolegom poczytac ...
you'll never read alone ...
jak brakuje mi cierpliwości.  :-\
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
jak mnie gardło nawala i zaczyna mi się katar, a w tym czasie mam milion ważnych rzeczy do załatwienia  :-\
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 32
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości