•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#11
(15-09-2007, 12:56)fekal link napisał(a): albo uderzyć bezpośrednio do władz livechatu (a może odniesie większy skutek niż żaden ?).
Juz bylo uderzone. Wink [dzieki za zwrocenie uwagi na blad]
i am what i am...
#12
(15-09-2007, 13:26)CleyScot link napisał(a): Juz bylo udezone. Wink
I znowu się sprowadza do tego, że g... wiem. A skoro ja g... wiem to znaczna większość wie tyle samo co ja albo i nawet mniej. To jest to o czym pisałem w moim długim wywodzie. Ty coś wiesz, ja nie wiem nic, ale za cholerę się wiedzą nie podzielisz.

Skąd u nas takie podejście?  ???

PS: uderzone*
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#13
Historia jest taka, że pisałem do Macieja Jarzębowskiego, prezesa LiveChatu z propozycją, że zajmę się PolChatem od góry do dołu, zaczynając od strony, a na poprawkach w kodzie kończąc, za zupełne friko. Całą akcję zacząłem na poprzednim forum, więc ludzie trochę się orientowali, że próbuję coś zrobić. Napisał do mnie myk, z hasłem, że zna paru ludzi i chętnie pomoże. Zaczęliśmy się dogadywać i wspólnie drążyliśmy temat w LC.

Po tygodniu czy dwóch dostaliśmy dostęp do serwera testowego i zapoznałem się z tym jak to działa. Podczas jednej głupiej akcji myk  pokłócił się ze mną o totalną pierdołę, i zamiast przeprosić za swoją lekko impulsywną reakcję zwyzywał mnie od dzieciaków. Stwierdziłem, że sobie podaruję taką znajomość, a z braku czasu (egzaminy na studia) odłożyłem rozmowy z LC.

Po egzaminach (dzięki, dostałem się), wracam do tematu i okazuje się, że myk ma sopa, dogadał się z jakimś gościem w livechatu, serwer jest rozkopany i w dodatku strona polchatu leży. Maciej nie odpisuje na moje wiadomości, nie wiadomo nic. Myk chce zrobić ze mnie 'podwykonawcę', który odwala czarną robotę (patrz www), a zasługi idą na jego konto. Dziękuję mu za tę propozycję i odpuszczam sobie pomaganie polchatowi.

Miesiąc później okazuje się, że polchatem opiekuje się Bartek Kazimierczak (devvil), z którym zaczynam e-mailować deklarując chęć pomocy. BK stwierdza, że najpierw muszą poskładać serwery do kupy, żeby komuś to powierzyć, a dopiero potem będą szukali pomocników. Zasugerował też odebranie wszystkich sopów i rozdanie ich na nowo.

To by były ważniejsze kwestie odnośnie wielkiej pomocy i tajnej wiedzy, którą nie chcemy się dzielić. Może dlatego, że niespecjalnie jest się czym chwalić - nie udało się nic zrobić.
#14
Myk jest bardzo nerwowy, naduzywa władzy, jest nie do pogadania i jest taki, że ty musisz robić coś dla niego - a on na Ciebie się wypnie i jeszcze dostaniesz "joby" jak mu zadasz pytanie / poprosisz o pomoc.

Na moje chłop ma kompleksy - dziwny typ.
#15
Az sie zarejestrowałem :]

Twórca tego tematu pisał ze nikt z  LC tego forum nie czyta :]  - Błąd czytam je od początku istnienia od pierwszego posta :] ale po prostu nie widziałem powodu by sie wypowiadać. Już mam.

Dlaczego nagle znalazłem powód ? bo przeczytałem nonsensowny stek bzdur wyssany z palca które twórca tematu zimputował użytkownika tego forum :] . Posiadając 0 wiedzy i informacji stworzył iście Gibsonowska teorie spisku , na miarę tego ze huragan "Katrina" spowodowany został przez japońskie urządzenie produkujące dźwięki soniczne :]

Drogi użytkowniku , nie wiem kim jesteś nie znam cię w przeciwieństwie do smoka który od razu tylko jak zobaczył moja osobę i informacje odnośnie Polchatu skontaktował sie ze mną i przeprowadziliśmy małą dyskusje na temat polchatu wyjaśniając sobie pewne sprawy . ty wpadłeś jak Lepper wykrzykując propagandę i i jeszcze trochę a w twoich wypowiedziach usłyszał bym haslo "Livechat musi odejść". Najgorsze jednak jest to ze nie wiem naprawdę skąd ta teoria spisku skąd te wydumane i dziwne texty.

Wystarczyło ze mną porozmawiać tak jak zrobił to smok :] czy filipque który tez ze mną rozmawiał :] ( ale trochę na inny temat :] ) ja nie mam nic do ukrycia kontakt do mnie jest otwarty , i bardzo lubię konstruktywna krytykę bądź tez budujace pomysły , dziesiątki razy prosiłem już ludzi o zebranie pomysłów i wysłanie mi ich na maila bo wiadomo na chacie to sie zapomina o takich rzeczach lepiej mieć to na mailu. Ale nie szkodzi wychudzę z założenia ze nie wszystko musi być dla mnie zrozumiale , polityków tez nie rozumiem a dalej żyję w tym kraju :]

BY nie siać gołosłowiem wyjaśnię wszelkie zarzuty b nikt nie ma nic do ukrycia a już najmniej ja . WYSTARCZY CZYTAĆ TO CO JEST NAPISANE a nie szukać czegoś miedzy wierszami ja tam nic nie schowałem , a widziałem drogi twórco tematu ze szukałeś tam dzielnie.

Wiec po kolei tak server polchata został shackowany ponieważ joomla na nim nie była aktualizowana od dluugiego czasu i wykorzystał ktoś jej znane dziury .

Jakoś 2 ,3 tygodnie przed włamaniem firma Livechat przyjęła nowego administratora który zarządza teraz wszystkimi serwerami tej firmy jest to znany wam Roe aka. Yoda . Gdy doszło do włamania roe de fakto dopiero zaznajamiał sie z serwerami należącymi do firmy LC a jest ich trochę z dokumentacjami i wszelkimi innymi potrzebnymi rzeczami . O tym ze nasza firma posiada wogole server jak polchat , dowiedział sie następnego dnia po włamaniu , zresztą ja tez :] . Postawił te prowizoryczna stronę która zdążył uratować w baaaardzo skromnej części . I serwery które stoją do dziś dzień . Powiem od razu że backupowana była tylko baza danych i ona została przywrócona w całości.  Jednak nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności nasz kolega z pracy  ożenił sie ze swoja żona i wyjechał na dluuuuuga podroż poślubna . a tylko on wtedy wiedział z czym sie je temat polchatu :] wiec roe postawił co sie dało działa działa a dalej czekaliśmy na decyzje z gory . Ponieważ Smok już tutaj wspominał o mailach do naszego prezesa . Te maile wywołały taki skutek że zlecił on Mi i roe zajęciem sie tematu polchat i przywrócenie jego funkcjonalności (był to jakoś początek sierpnia ? coś kolo tego , nie chce skłamać bo jeszcze mnie ukrzyżujecie lub spalicie jako heretyka , bo widzę tu u co niektórych takie zapędy na cieple powitanie i pomoc w realizacji naszych celi :]  ) . Wiadomo jak często chyba za często powtarzam "Od razu Rzymu nie zbudowano" , na pierwszy ogień poszło zaznajomienie sie z dokumentacjami . Co to jest polchat z czym to sie je jakie mamy serwery wersje jakie były nowości które projekty itd . itp . I w sumie podzieliliśmy sie praca Ja buduje aplikacje zewnętrzne czyli strony ( tak prezes zażyczyl sobie community będzie community ), Roe aka Yoda wziął sie za część serwerowa . I tak rozpoczęliśmy prace .

Proszę nie dajcie tego czytać swoim dzieciom bo ta porażająca pełna napięcia i teorii spisków godnych Oskara za scenariusz historia może spowodować u nich koszmary nocne a tego bym nie chciał :] 

Co do community tak udało mi sie nakłonić naszego prezesa i kupić licencje na ten portal który teraz przerabiamy :]. A ha ktoś napisał tutaj 15 min :] Powiem tak 15 min to by trwało jakbyśmy chcieli z roe wersje gdzie dostęp ma każdy kto przeczytał podstawy włamania przez stronę . to wtedy napisalibyśmy wielki napis Free to hack ! zamiast POLCHAT COMMUNITY :]

Pominę już całkowicie ze ten portal nie ma wersji polskiej :] Tak tłumaczyłem ręcznie :] , stad błędy i beta testy by mi je zgłoszono .

AAAA właśnie dziękuje wam drodzy użytkownicy słowem spłynęło uwaga 6 słownie sześć uwag o takich błędach .  Nie wiem ilu jest zarejestrowanych użytkowników ale coś kolo 2000 .  Ktoś tu napisał "Ponieważ jesteśmy tu jak jedna wielka rodzina" , no to ja powiem to nie zła ta rodzinka ktoś coś dla niej robi a ona ma to kompletnie gdzieś, i jeszcze sie dziwi że tak wolno :] . Tym 6 osoba jeśli to przeczytają serdecznie dziękuje , przynajmniej wiem ze robie coś dla tych 6 osób, bo jeśli oni poświecili swoje cenne 30 sekund i napisało swoje konstruktywne uwagi , znaczy ze jednak jest ktoś w tym wielkiej rodzinie którego naprawdę interesuje jej los, aż ciśnie mi sie "Barwa dla tych 6 osób" .

To przejdę dalej bo sie rozpisałem :]  może znowu zacytuje . "Wywalenie wszystkich opów z randki z uzasadnieniem "ja nie muszę się przed nikim tłumaczyć" . Drogi użytkowniku ClayScot napisałeś o to takie zdanie które jeszcze napisałeś w cudzysłowu jako cytat . Ni wiem co to za cytat ale nie są to na pewno moje słowa ani roe , jeśli są to słowa myka który zrobił te czynność na polecenie roe . To zgadza sie nie musiał sie tłumaczyć tłumaczyć sie musiał Halik .I za co na pewien czas były osunięte opy Halik doskonale wie i tez kilka osób które weszły do mnie na priva i były na tyle grzeczne i zapytały wprost o co chodzi wytłumaczyłem im cała sytuacje . Jak widać nie dotarła do ciebie żadna z tych informacji , co nie jest moja sprawa ja prosiłem Halika o poinformowanie użytkowników i opów o co chodziło pytania skargi zażalenia do waszego fulla jeśli czujesz sie pominięty o ta informacje . Ja proszę jednak następnym razem żebyś nie używał wymyślonych przez siebie cytatów bo nie lubię jak ktoś wciska mi w usta kłamstwa.

Teraz może ja napisze co zauważyłem o was bo skoro tak ochoczo rozpisaliście sie o nas , jeszcze trochę chcąc ostrzyc widły i zapalać pochodnie , rozpruwając poduszki i gotować smołę .  Przedstawię sie bo dopiero zauważyłem ze nie zrobiłem tego od razu mój błąd zawsze to robie ( co niektórym sie bardzo nie podoba i uważają mnie za nadętego bufona który wyżywa sie na  użytkownikach bo może  - gdzieś padło takie stwierdzenie ale nie pamiętam gdzie wiec nie był to cytat , robie to ponieważ byłem nowy nikt mnie nie znal wchodziłem na kanał ktoś widział opa Yes2Mike już miał zawieszona linie telefoniczna :] , to żeby powstrzymać burze pytań przedstawiałem sie mówiąc że jestem z livechatu i zajmuje sie projektem polchat to chyba logiczne , no okazało sie ze nie dla wszystkich spotkałem sie z arogancja ,  małomiasteczkowością, a wręcz z podejściem jak do trędowatego , trafiło sie tez kilku co stwierdzili ze mogą sobie po szczepić jęzora obrażając mnie, ale to wszystko można opisać jednym słowem Średniowiecze , oczywiście świnia bym był jakbym powiedział ze tyczy sie to wszystkim spotkałem też kilka osób sympatycznych z którymi naprawdę milo mi sie rozmawiało niestety było ich jak napisałem kilka. Tak wyglądało zderzenie z ta "wielka rodzina"  ) a teraz wracając po tym wielkim nawiasie :] . Nazywam sie Bartosz "DEVVIL" Kaźmierczak i jestem jedną z 2 osób z LC która, ma ta niesamowita w.w. przyjemność  zajmować sie polchatem.

Mówiąc szczerze budowałem już wiele społeczności opartych o najróżniejsze tematy , i zresztą buduje je nadal , jeżdżę z nimi na zloty organizuje im je ,  pomagam, prowadzę , cokolwiek sobie zażyczą, bo wiem że robie to dla ludzi którzy chcą żebym to robił bo  wierze ze im sie to podoba i robie to dla nich za free. Mam szczera nadzieje ze kiedyś to społeczeństwo zagorzałych polchatowiczy dojrzeje i sie otworzy na ludzi . Bo na dzień dzisiejszy jest to niestety tylko moja praca.


PS. Proszę czytajcie w prost i wszystkie literki , przepraszam za błędy tak już mam , żaden lekarz psycholog ( tak oni sie zajmują tematem dysleksji ) nie mógł temu zaradzić byłem u bardzo wielu specjalistów chodziłem na specjalne szkolenia kilka lat robiłem dziesiątki testów tysiące dyktand nic nie pomogło poddałem sie . To dla tych co banda sie ich czepiać w przyszłości jeśli chcą mi pomóc i poprawiać je proszę bardzo ale w sposób miły a nie chamski bo chamstwa nie lubię. I na koniec proszę czytać newsy na stronie polchat community tam bandą informacje.
Ps2. po przeczytaniu tego co napisałem widzę ze troszkę poniósł mnie mój szyderczy humor za co przepraszam , jednak pisząc to tak właśnie czułem.
#16
I bardzo milo ze Wypowiedziales sie tu na ten temat, moze nie koniecznie tak dokladnie, ale cos w tym stylu powinno  juz byc dawno napisane na stronie glownej polchatu. Nie polfanu,  tylko wlasnie Polchatu.
Oczywiscie czytajac  teraz twojego posta  rozumiem ja i zapewne wszyscy inni  dlaczego  to nie mialo miejsca.  Pozostaje  MI w tej sytuacjii Tylko jedno, mianowicie  napisac " Przepraszam Bardzo"  I zyczyc Wam owocnej pracy nad tym portalem jak rowniez poznanie  troche wiecej niz tylko garstki milych uzytkownikow.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#17
(17-09-2007, 01:05)DEVVIL link napisał(a): To przejdę dalej bo sie rozpisałem :]  może znowu zacytuje . "Wywalenie wszystkich opów z randki z uzasadnieniem "ja nie muszę się przed nikim tłumaczyć" . Drogi użytkowniku ClayScot napisałeś o to takie zdanie które jeszcze napisałeś w cudzysłowu jako cytat . Ni wiem co to za cytat ale nie są to na pewno moje słowa ani roe , jeśli są to słowa myka który zrobił te czynność na polecenie roe . To zgadza sie nie musiał sie tłumaczyć tłumaczyć sie musiał Halik .I za co na pewien czas były osunięte opy Halik doskonale wie i tez kilka osób które weszły do mnie na priva i były na tyle grzeczne i zapytały wprost o co chodzi wytłumaczyłem im cała sytuacje . Jak widać nie dotarła do ciebie żadna z tych informacji , co nie jest moja sprawa ja prosiłem Halika o poinformowanie użytkowników i opów o co chodziło pytania skargi zażalenia do waszego fulla jeśli czujesz sie pominięty o ta informacje . Ja proszę jednak następnym razem żebyś nie używał wymyślonych przez siebie cytatów bo nie lubię jak ktoś wciska mi w usta kłamstwa.

Widzę zostałem wywołany do tablicy. Sprawa pierwsza, którą muszę sprostować to fakt, iż te słowa napisałem ja, nie CleyScot Smile Druga sprawa, że cytat nie jest wymyślony, i w żadnym bądź razie nie wciskam w Twoje usta kłamstwa. Bo niby jakiego ? Bardzo proszę nie rób ze mnie osoby, która wymyśla sobie jakieś sytuacje. Jeszcze aż tak bardzo mój mózg nie jest upośledzony ;-)
Jak sam sobie wydedukowałeś te słowa wypowiedział myk, między innymi przy sytuacji na randce, jednak nie była to jedyne sytuacja. Zauważyłem, że to jest jego ulubione powiedzenie. Nie zagłębiałem sie w tematykę dlaczego zabierał opy na randce, samotności czy pogawędce. Ja, jako osoba prowadząca pokój, którego ta sprawa na razie nie dotyczy i widząc powód "nie muszę się przed nikim tłumaczyć" zastanawiam się, kiedy ja będę następny. Bo czemu nie ?

Podsumowywując, możesz sytuacje prostować, nawet bym powiedział, że należy. Możesz zmienić mój i innych pogląd na to, ale nie zmienisz tego, jak to w tamtym czasie wyglądało dla osoby przyglądającej się z boku. Łagodnie mówiąc niepoważnie - prawda?

Następna sprawa, która chciałem poruszyć to kwestia ludzi na Polchacie. To nie jest jedna rodzina. Jak wszędzie ludzie są różni. Skoro tworzyszyłeś już jakieś społeczności na pewno o tym wiesz, i nie powinna Cie dziwić ani arogancja, ani chamstwo w kierunku administratorów. Obecnie spora grupa czatujących jest dość mocno wrogo nastawiona do administracji. Zauważyłeś dlaczego ? Jak Achnetchen (jak przekręciłem nick to przepraszam)  zauważyła owa informacja powinna pojawić się już dawno na stronie Polchatu. Było tylko, "w pełni funkcjonalny serwis już niebawem" (czy coś w tym stylu. Część osób się wkurzyła i poszła w cholerę, część tkwi w zdenerwowaniu i oczekiwaniu na chociaż jakąkolwiek informację, nie wspominając już o czymś działającym na polchacie.

Co do kwestii testowania nowego portalu społecznościowego. Nie chcę wypowiadam się za innym, wypowiem sie za siebie, ale zapewne spora część osób ma podobne odczucia. Co tam testować? To jest przede wszystkim nie dokończone, a jak będzie już skończone to wtedy chyba można mówić o testowaniu. Nawet chciałem wysłać mejla z "bugami", jednak jedyne co bym napisał to: "prawie wszystko". Przykro mi, ale chyba lepiej, żebym był szczery niż kłamał, co zarzuciłeś mi już wcześniej. I mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jako agresję czy wrogość. Takie jest po prostu moje zdanie.

Osobiście na czacie nigdy nie spotkałem ani Ciebie, ani Roe, i nic złego na Wasz temat nie słyszałem. Z mykiem, to inna bajka, ale jak już chyba wspominałem: mi do tej pory nic złego nie zrobił, chociaż naprawdę bardzo dużo złego o nim słyszałem.

A teraz skończył mi się wątek, może później coś dodam, chociaż już chyba wszystko zostało powiedziane.

Powodzenia w pracy nad Polchatem.
Zdravim.

PS: Autora tego tematu chyba nikt nie bierze na poważnie, jednak takie teorie spiskowe, jak już wcześniej zauważyłem, biorą się właśnie z braku wiedzy. Brak jakichkolwiek informacji i gotowe. Piszesz, że można było Ci wysłać mejla. Ludzie są już raczej nauczeniu, że nie truje się dupy administratorom, bo wątpię, aby chciało Ci się odpisywać co 5 minut na mejla o co chodzi itd Smile Łatwiej byłoby dać info na stronę główną, gdzie każdy mógłby sobie przeczytać. A, że żadnego info nie było, to większość pomyślała jedno: "mają w dupie". (I oczywiście, żeby nie było, że wkładam komuś w usta czy myśli kłamstwa. Jest to moje stwierdzenie i subiektywna opinia wyrażona w oparciu i zachowanie i poglądy użytkowników Polchatu).

PPS: skoro ten CMS, na który zakupiliście licencję, jest taki dziurawy, to czy nie lepiej, łatwiej i szybciej byłoby napisać własny? Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#18
Sprawa z randka jest inna myk dostał polecenie i je wykonał , on nie ma sie z czego tłumaczyć bo wtedy nawet nie wiedział o co chodzi .  Zamknijmy sprawę randki bo ona jest wyjaśniona i nie ma sensu do niej wracać ktoś chce głębszych informacji niech pyta Fulla tego kanału.

Co do info , info pojawiło sie na Polfan.pl  juz dawno temu zanim wogole community powstało w prosty sposób wyjaśniłem kroki w jakich powstawać będzie polchat z popiołów. Bliższe i dokładniejsze informacje mozna bylo dla dociekliwych uzyskać odemnie. A na polchacie były puszczane broadcasty o tej informacji . Na kanale polchat. informacja ta byla w topicu . Poza tym informacje są podawane w newsach na community , których prawie nikt nie czyta. A ja nie bende co 15 min edytował strony głównej polchatu tworzac tam newsy skoro jest do tego miejsce .

Napisałeś że nie będziesz wysyłał maila bo wszystko ci sie nie podoba nic nie działa . No ok działa dodawanie zdjęć ? działa dodawanie nicka działa dodawanie pokoi ? działa dodawanie filmów działa wysyłanie buziaków działa wewnętrzny komunikator ?  , czy używając twojego słowa wszystko nie działa , to powiedz mi jak mam sie odnieść do twojej informacji ?  skoro nie jest w ogóle konstruktywna nie zawiera w ogóle choć jednej ważnej informacji dzięki której będę mógł stwierdzić co sie użytkownikowi nie podoba a co nie działa . To co właśnie napisałeś jest dla mnie zerowa informacja równie dobrze mogłeś nie pisać nic . 

Co do społeczności tworzyłem ich wiele , mało to ludzie z jednej z nich pomagają mi tworzyć wersje beta 2 . Bo po prostu poprosiłem ich o to i robią to totalnie bezinteresownie. Ale wracając do ludzi , tak wszędzie sie z tym spotkałem ale nigdy nie widziałem takiego  zamknięcia i wrogości. mało to dzisiaj powiedziałem szefowi że chciałbym zrobić reorganizacje kategorii pokoi poukładać pokoje w kategoriach itd , bo jest z ty straszny burdel . przykładowo w kategorii Towarzyskiej jest wiecej pokoi erotycznych niż normalnych :] a kategoria erotyczna świeci pustkami. Dostałem odpowiedz oszalałeś oni cię zjedzą za to . Za co za wprowadzenie porządku ? za próbę zachowania jakieś elementów przyzwoitości , żeby użytkownik szukający  rówieśników do rozmowy nie natykał sie na pokoje o tematyce sexualne .  itd .  No i ostatnia sprawa zaprezentowania waszych pokoi na stronie . Jak mam to zrobić jak wyświetliłem sobie top 10 kategorii towarzyskie to stwierdziłem ze za chwile nas jakiś . Wielki Edukator oskarży o pedofilie i promocje pedofilii . bo nawet w kategorii hobby są zarejestrowane pokoje których nazwy potrafią załamać.  To chwila jak można wprowadzać zmiany jak każda zmianę krytykujecie , wymyślacie równacie z błotem tak jakby wchodził ktoś wam do domu i probował spać z wasza żona i dziewczyna . My chcemy zrobić coś dla was a wy nie pozwalacie . Community ` DO DUUUUPY !`  Zakładanie kont `DOO DUPY `  Admini `DO DUUPY ` , Polchat leży  ` DO DUPPY `  , no chwila moment tu mamy jakieś błędne koło nie ?  to Co w końcu chcecie żebyśmy coś robili czy dali se spokój ?

a i teraz fekal co do community ze zawiera błędy i w ogole może wkleję ci tutaj kawałek newsa którego nie czytałeś chyba albo ominełeś.
----------------------------------------------------------
Pyzatym INFORMUJE PO RAZ N`ty TO SA TYLKO BETA TESTY , DLA TYCH CO CHCĄ POZNAĆ FUNKCJONALNOŚCI COMMUNITY , I DLA TYCH CO CHCĄ POMÓC PRZY WDRAŻANIU GO PRZEZ ZGŁASZANIE NAM BŁĘDÓW I TESTOWANIE .
----------------------------------------------------------

Chyba będę musiał wyjaśnić zdanie Beta testy bo nie są one zrozumiałe , beta test znaczy ze przykładowo zrobiliśmy jakąś część portalu i chcemy przetestować to co jest , by nie tracić czasu na to że sami to testujemy od początku do końca dajemy to do wglądu publicznego.  by użytkownicy sami to zrobili , no jednak nie było tak w przypadku tego community :] ( np błędy w tłumaczeniu )  tutaj o błędach usłyszałem : Wszystko do dupy . i bądź tu mądry i zbieraj informacje :]
#19
http://polchat.pl/dementi.php
#20
(17-09-2007, 16:51)DEVVIL link napisał(a): Napisałeś że nie będziesz wysyłał maila bo wszystko ci sie nie podoba nic nie działa . No ok działa dodawanie zdjęć ? działa dodawanie nicka działa dodawanie pokoi ? działa dodawanie filmów działa wysyłanie buziaków działa wewnętrzny komunikator ?  , czy używając twojego słowa wszystko nie działa , to powiedz mi jak mam sie odnieść do twojej informacji ?  skoro nie jest w ogóle konstruktywna nie zawiera w ogóle choć jednej ważnej informacji dzięki której będę mógł stwierdzić co sie użytkownikowi nie podoba a co nie działa . To co właśnie napisałeś jest dla mnie zerowa informacja równie dobrze mogłeś nie pisać nic . 

Kolejne sprostowanie: napisałem, że nie będę wysyłał maila bo tak właśnie by on wyglądał. Jak już sam zauważyłeś byłaby to niekonstruktywna krytyka. Bardzo proszę, nie atakuj mnie za coś, czego nie zrobiłem Smile

W każdym bądź razie, zaczynając od początku. Przekonujesz mnie, że informacja była łatwo dostępna, u Ciebie czy na Polfanie. Mnie możesz przekonywać, chociaż raczej nie dam się na to nabrać. Informacja na Polfanie pojawiła się po ponad miesiącu od włamania i wtedy też znaczna większość osób zobaczyła, że istnieje taka osoba jak Bartosz K. ale nikt z tej większości za cholerę nie wiedział kto to jest Smile
Zrozumiałbym gdybym to ja był takim totalnym komputerowym laikiem, który nie wie co sie wokół niego w Internecie dzieje. Jednak ja nie byłem/jestem odosobnionym przypadkiem. Stwierdzenie, że informacja była to zwykłe wciskanie kitu. Ale było, stało się i ja bym raczej tego nie wypominał już specjalnie.

Co do tematu randki - dla mnie zamknięty, co do tematu myka - moim zdaniem powinieneś się jemu przyjrzeć. Ja konkretów nie znam, czytając nawet ten wątek znalazłem w osoby, które maja "coś do myka". Jeżeli czytałeś uważnie temat wiesz które, jeżeli nie to zauważyłeś tylko jedną ;-)

Jeżeli chodzi o testy beta to nie wiem, może ja po prostu jestem niedouczony (cóż, zdarza się) i mylę pojęcia. Dla mnie wersja beta to wersja ukończona całkowicie (nie w części) upubliczniona w celu zgłaszania błędów. Może się mylę, jeżeli tak to z góry dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.

Uporządkowanie pokoi, kategorii? Bardzo dobry pomysł. Po pierwsze: stworzenie tak ogromnej ilości pokoi głównych to był jeden ze strzałów samobójczych polchatu. Większość świeci totalnymi pustkami, a na Polchacie od dawna nie ma tylu osób żeby to wszystko zapełnić. Czyli: zredukować liczbę pokoi głównych i promowac je na stronie głównej Polchatu? Jak najbardziej tak. Co to pokoi erotycznych, a raczej związanych z różnego rodzaju dewiacjami? jeżeli o mnie chodzi to powinny być zlikwidowane, albo chociaż wrzucone do jakiejś osobnej kategorii z której nie można "wychodzić" jak się juz zaloguje. Przynajmniej wyeliminowałoby by nicki pokroju "zwale_on34wroc" , "zdradze_zone", "wylize_stopy" itd itp z pokojów gdzie przychodzą dzieci. Ato jest raczej większość Polchatu. Generalnie jeżeli chodzi o porządek z pokojami i kategoriami to większość osób, które znam tego chce. Ty mówisz, że nie wiem. Może bywamy na dwóch różnych Polchatach.

Wspomniałeś o wielkim edukatorze itepe, wiesz co, dam Ci radę. Jeżeli wiesz co robisz to to rób. Jesteś pewny, że to będzie dobra decyzja to nie wahaj się. Niezadowoleni ZAWSZE się znajdą Smile
Zawsze tez możesz kiedyś w wolnej chwili, zebrać masteropów pokoi głównych, zrobić burze mózgów na jednym kanale i też coś ciekawego można tym osiągnąć. A przynajmniej poznasz część osób i być może wyeliminujesz niechęć do siebie? Która na pewno jest, z różnych powodów. Zresztą sam to zauważyłeś.

Co do mnie, mam wrażenie, że odbierasz moje posty jako ataki. Jednak nic z tych rzeczy. Może chwilami "jadę trochę ostro", ale nie mam złych intencji ;-) Zresztą należę do tej grupy osób, która cieszy się, że coś się w ogóle dzieje niż nic, bo za wiele lat było stagnacji, a ostatnimi czasy nawet uwsteczniania się Polchatu.

Zdravim.

PS: Jeszcze jedna myśl mnie naszła. Co do zgłaszania błędów community. Lepszym rozwiązaniem zamiast wysyłania maili byłoby stworzenie jakiegoś tematu na forum (nawet tu, na polfanie, bo polchatowe forum to chyba nie działa nie ?) żeby ludzie wypowiadali swoje uwagi właśnie w tym temacie. Na stronie polchatu dać info, że mogą się wypowiadać tu i tu i wystarczy. Jeżeli miało by być na polfanie, to nie może być restrykcji dla zarejestrowanych. Ot taka myśl....
Dlaczego ? Ludzie jakoś bardziej wolą (chyba) napisac na forum, gdzie mają wgląd do tego co napisali, podyskutować z innymi niż "wysyłac jakieś głupie mejle". (cytacik z pewnego użytkownika) Smile

Edit: Rejestracja nicka nie działa, przynajmniej mi nie zarejestrowało Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości