•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#21
Co do wypowiedzi i  takiego tematu na forum  jak najbardziej popieram.


Wyzej pisano ze  mozna bylo napisac maila do redakcjii ....  przepraszam, ale nie bylo nigdzie info gdzie mozna pisac, do kogo,  wszystkie linki z pomoca, z mailami byly zablokowane. polfanu tez nie bylo....  My czatownicy, zwykli uzerzy zostawieni bylismy wlasnie w tej wielkiej niewiedzy i nie mielismy zielonego pojecia co sie stalo, ( czytaj wlam) zadnej informacjii nigdzie o tym nie bylo.

Wczesniej juz ( przed wlamem)  byly informacje i proby tworzenia nowego polchatu, ciagle cos  bylo testowane przerabiane, ciagle serwer siadall, po kilka dni nie bylo czatow,  wiec w momencie jak nastapil owy Wlam, nikomu z uzerow nie przyszlo do glowy cos podobnego, kazdy myslal ze to poprostu nastepne jakies proby. Przeszukalam pol netu zeby cos znalezc, jakas  wiadomosc, jakiegos maila, jakis kontakt ..  gdzies wygrzebalam skrzynke pocztowa  do yesmeika  czy jak  on  tam  sie pisal ...  ale  maile  od  niego wracaly spowrotem i to w dziwnej olbrzymiej ilosci  kopii .... wiec  znowu nici ... przypadkiem znalazlam bloga ikarego ... i    to  naprowadzilo mnie dopiero na jakiekolwiek nicki  operatorow polchatu,  maile i kontakty.

Sprawa  zaczelam  mocniej sie interesowac  dopiero w momencie jak u mnie w pokoju znikly opy, naszczescie wszystko wrocilo do normy.

I prosze nie dziwic sie ze ludzi nachodza takie dziwne mysli, Z braku informacji  wymysla sie rozne historie... to niestety Ludzka slabosc.



Ps. Szczerze mowiac wcale nie bylo zle  zrobienie tego tematu i wywolania  Wilka z Lasu  nawet jezeli  oskarzenia maja wiele niescislosci a nawet sa wogole wymyslone. Dzieki temu  dowiedzielismy sie wogole co w trawie piszczy i mysle ze mielismy do tego pelne prawa. Dzieki Temu  co mozna teraz tu wyczytac mysle ze Userzy Polchatu zaczna tez inaczej do sprawy podchodzic.  Jak napisal kolega wyzej  w kazdej spolecznosci  sa ludzie i ludziska  i niestety nie na wszystkich mozna pozytywnie zadzialac Smile mysle tylko ze tak jak ja  zostalam  Na polchacie dla  naprawde niewielkiej  ilosci moich czatownikow i tez mialam jakies zobowiazania co do nich odnosnie informacjii  co jak i kiedy    tak  Polchat  ma takowe wobec Userow, nawet jezeli jest to narazie  tylko mala garstka ludzi.  w tej chwili to wylacznie od Was zalezy czy wroci ta dawna swietnosc w nowym wykonaniu. My mozemy tylko  obserwowac i  pomagac kazdy na swoj sposob.

Dodam jeszcze ze posprzatanie polchatu tak jak DEVVIL napisal jest konieczne  i Oczywiscie ze erotyczne pokoje nie maja nic do szukania w Pokojach towarzyskich i nikt o to nie ma prawa sie denerwowac.
Robcie swoje, ja  nie znam sie na takich rzeczach jak tworzenie profesjonalnych serwisow  wiec  na ten temat wypowiadac sie nie bede, ale  zycze powodzenia  i napewno bede obserwowac  ten temat dalej.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#22
(17-09-2007, 22:50)Anetchen link napisał(a): Co do wypowiedzi i  takiego tematu na forum  jak najbardziej popieram.


Wyzej pisano ze  mozna bylo napisac maila do redakcjii ....  przepraszam, ale nie bylo nigdzie info gdzie mozna pisac, do kogo,  wszystkie linki z pomoca, z mailami byly zablokowane. polfanu tez nie bylo....  My czatownicy, zwykli uzerzy zostawieni bylismy wlasnie w tej wielkiej niewiedzy i nie mielismy zielonego pojecia co sie stalo, ( czytaj wlam) zadnej informacjii nigdzie o tym nie bylo.

Wczesniej juz ( przed wlamem)  byly informacje i proby tworzenia nowego polchatu, ciagle cos  bylo testowane przerabiane, ciagle serwer siadall, po kilka dni nie bylo czatow,  wiec w momencie jak nastapil owy Wlam, nikomu z uzerow nie przyszlo do glowy cos podobnego, kazdy myslal ze to poprostu nastepne jakies proby. Przeszukalam pol netu zeby cos znalezc, jakas  wiadomosc, jakiegos maila, jakis kontakt ..  gdzies wygrzebalam skrzynke pocztowa  do yesmeika  czy jak  on  tam  sie pisal ...  ale  maile  od  niego wracaly spowrotem i to w dziwnej olbrzymiej ilosci  kopii .... wiec  znowu nici ... przypadkiem znalazlam bloga ikarego ... i    to  naprowadzilo mnie dopiero na jakiekolwiek nicki  operatorow polchatu,  maile i kontakty.

Sprawa  zaczelam  mocniej sie interesowac  dopiero w momencie jak u mnie w pokoju znikly opy, naszczescie wszystko wrocilo do normy.

I prosze nie dziwic sie ze ludzi nachodza takie dziwne mysli, Z braku informacji  wymysla sie rozne historie... to niestety Ludzka słabość.

Mówicie o okresie czasu w którym , ani ja ani roe nie dostaliśmy wogole polecenia zajęcia sie tym tematem wtedy sprawa była dopiero rozważana , nie było info bo my go nie mieliśmy wiec o czym mieliśmy informować skoro sami nie wiedzieliśmy.

Informacje my zajęliśmy sie polchatem były , i to w przeciągu tygodnia bodajże . skoro sami nie wiedzieliśmy o co chodzi i co sie z czym je chociażby co to polfan to jak mogliśmy cokolwiek informować. Były osoby które ponoć rozmawiały z prezesem i one na pewno w tym okresie czasu posiadały większe informacje odemnie , wiec trudno oczekiwać odemnie czy od roe jakich kolwiek informacji . Dlatego mowie , ja mogę rozmawiać z wami od momentu kiedy sie zająłem sprawa wcześniej co było po prostu nie wiem :] napisałem wam wszystkie informacje w 1 moim poście odnośnie tego co wiedziałem przed pojawieniem sie moim . I tyle. jeśli chodzi o mnie sprawa zamknięta , chcecie wieszać koty na LC za to ze nie było info przez miesiąc czy tam 1.5 , proszę bardzo , ale wątpię żeby to cokolwiek zmieniło . Z natury jestem osoba która nie zajmuje sie przeszłością a teraźniejszością i przyszłością . To co było to już było i nie zmieni sie tego.   

Cytat:Jeżeli chodzi o testy beta to nie wiem, może ja po prostu jestem niedouczony (cóż, zdarza się) i mylę pojęcia. Dla mnie wersja beta to wersja ukończona całkowicie (nie w części) upubliczniona w celu zgłaszania błędów. Może się mylę, jeżeli tak to z góry dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.


tak ale widzisz polchat community który wy widzicie  jest ukończony prawie caly bo sa tam funkcjonalności docelowe i mi działają , od was sie chciałem dowiedzieć co wam nie działa albo co nie jest intuicyjne co trudno złapać itd , co jest złe zaplanowane , itd itp . Po słowie "wszystko" znaczy ze nawet ramki są złe :]
Dlaczego mowie ze polchat który wy widzicie bo jest polchat beta 2 który jest teraz w przygotowywaniu narazie dostęp ma tam tylko kilka osób 1 tylko z polchata mianowicie myk .

Tym samym nie dlugo bende ogłaszał konkurs na moderatorów community , gdzie będzie trzeba wysłać CV , obrazu powiem tak będziemy wybierać osoby które znamy które sie tematem interesują które maja ku temu doświadczenie i wiedzę . BO zdarzyć sie może ze jak skończę moja robotę z polchatem zostanę  przeniesiony do innego projektu , a polchatem zajmą sie ci których wybierzemy . Tego nie wiem . dlatego nie wróże zajmuje sie tym co jest teraz . I jeśli wy chcecie by prace szły szybko i gładko a wasze zdanie było brane pod uwagę to czekam na te opinie ale konkretne a nie "wszystko" . Ktoś ma pomysły super zebrać w 1 mail i wysłać . ktoś ma propozycje , jeszcze lepiej zebrać w 1 mail i wysłać . A nie biadolić jacy to my jesteśmy biedni a LC be .

Poruszę sprawę myka na szybko bez zbędnego gadania , ja zawsze patrze na 2 strony medalu nigdy nie słucham jednej strony konfliktu i podejmuje decyzje. i tak ta sprawa ma tez 2 stronę , przykładowo myk wchodzi na kanal za nim 10 jegomości po zachowaniu ja bym z nimi w ogole słowa nie zamienił . A oni  specjalnie  podjudzają go by ich zbanował kopnął czy cokolwiek i nakręcają sie wzajemnie jaki to on jest niedobry i w ogole świnia.  Byłem tego światkiem , i szczerze mówiąc na jego miejscu sprzedał bym im najpierw po banie na 48 godzin bo dyskusja z nimi była jałowa bo uwierzcie mi próbowałem i dostawałem chamsko wycięte logi z kontekstu i same texty w stylu  WYWALIĆ MYKA BO JEST GUPI . i przekonany jestem ze on ma na nich ignora a ja dostaje na niego skargo ze on im nie odpowiada :] . mało to jeden z nich codziennie dzwonił i zawracał działowi marketingu LC głowę rozmawiając ze sprzedawcami żeby wyrzucili myka ? No chwila moment , co to krucjata osobista ? po rozmowie z nim zobaczyłem ze argumentów nie ma żadnych tylko same przykłady kopnięć i banów do których sam doprowadził. Może i było kilka takich gdzie postąpił niesprawiedliwie , ale wydaje misie ze wtedy żadna z tych osób nie poszła z nim porozmawiać normalnie tylko zaczęła miedzy pokojowa nagonkę . opisując i przekręcając fakty . bo mi tez sie już to zdążyło i widziałem to w praniu . Jeśli ktoś uważa ze myk zrobił coś nie tak i w ogole jest mail . Proszę podać swój nick dane dokładny opis zdarzenia pełne logi  podkreślam słowo pełne najlepiej z całej wizyty wtedy a nie tylko wybrane liniki zaznaczyć w którym momencie podając godzinę bądź screeny i wtedy mogę rozmawiać . I dyskutować z nim . a tak to tylko słyszę " myk zly "  . Powiem że nawet ktoś do mnie skargę napisał na mnie w ten sam sposób :]

A miało być bez zbędnego gadania :]  myślę że sprawę postawiłem jasno .
#23
Smile Sprawa wyjasniona, i szkoda czasu chyba na dalsze jalowe dyskusje, Zycze powodzenia w pracy.
Ps. Co do myka, ja tylko raz poprosilam  go o pomoc, zainteresowal sie sprawa odrazu, i zrobil co do niego nalezalo. Nie mam nic do tego czlowieka, wrecz, dziekuje mu za pomoc.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#24
(18-09-2007, 01:39)DEVVIL link napisał(a): A nie biadolić jacy to my jesteśmy biedni a LC be .

Jeżeli uważasz, że jest to jedynie biadolenie to jest mi przykro. Zawsze uważałem, że człowiek uczy sie na błędach jeżeli je dostrzega. Jeżeli nie chce ich widzieć, to nic się nie nauczy i będzie popełniał je dalej. Cóż... Ja tu już nic więcej nie zdziałam.

Widzę, że obstajesz dalej przy formie mailowej, cóż, niech i tak będzie Smile Może ja faktycznie mam złe pomysły ;] Postaram się dzisiaj wysłać CI moje spostrzeżenia odnośnie community, tylko mam nadzieję, że odpowiedź nie będzie w stylu: "masz dziwny gust" bo po retoryce na forum mam świadomość, że mogę się tego spodziewać.

Co do sprawy myka: coś to spodobało nie uważasz? Nie przypominam sobie sytuacji aby kiedykolwiek którykolwiek z sopów był aż tak nie lubiany na Polchacie. Z kosmosu się to nie wzięło Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#25
Stary przeczytaj cale zdanie , i odnoś sie do całego kontekstu a nie tylko do jego jednej części bo to jest łapanie za słówka .

A tak to można sie bawić jeszcze latami , i nie doszukuj sie czegoś czego nie ma . Tak jak prosiłem .

Bo teraz napisałeś "Jeżeli nie chce ich widzieć, to nic się nie nauczy i będzie popełniał je dalej. " czy ja gdzieś napisałem że nie będę brał waszych uwag pod uwagę po co sie tu produkuje i powtarzam co chwile że chce wasze uwagi i propozycje co chwile. I wkurzam ie że ich nie dostaje , to myślisz po co to robie by nie brać ich pod uwagę ? 

Tu masz wyżej wymieniony odpowiedz na łapanie za wycięte z kontekstu zdanie. Takie coś nie ma sensu więc.

Masz pomysły propozycje uwagi . Bah wysyłasz i jeśli są to konkretne uwagi na poszczególne funkcjonalności, ramki, elementy , to możemy rozmawiać konkretnie jeśli uwaga będzie "wszystko" źle to nie mamy jak konkretnie rozmawiać. Bo co mam ci odpisać , ok zmienimy wszystko ? napiszmy cały serwer polchata od nowa , cały aplet od nowa , cały polchat community od nowa , cały system zakładania pokoi itd itp .  Bo ja rozumiem wszystko  tak jak to słowo oznacza, czyli cały projekt polchat.

Ps. żałuje tylko że w dyskusji zostaliśmy tylko my 2 . a na początku widziałem tu więcej osób.  Chciałbym usłyszeć jak już sie napisałem tez ich opinie. 
#26
To nie było wyrwanie z kontekstu lecz zacytowane twoje podsumowanie całego akapitu, który napisałeś Smile . A ja  mam z jednej strony wrażenie, że chcesz opinii (o czym cały czas czytelników uświadamiasz) a z drugiej strony nazywasz to biadoleniem, że LC jest be.

Dalej czepiasz sie tego "wszystko" i co praktycznie z każdym postem ponownie proszę żebyś sie nie czepiał za rzeczy , których nie zrobiłem. Ale chyba Ci się to jakoś wyjątkowo spodobało. Jak obiecałem w poprzedniej wypowiedzi wysłałem Ci moje uwagi i propozycje odnośnie community i było to o godzinie 13:53 (czyli przed Twoja kolejną doczepką o "wszystko"). (dop. odpowiedzi oczywiście nie otrzymałem Wink)

W dyskusji zostaliśmy tylko we 2 bo to bardziej już przypomina kłótnię, a nie dyskusję i Twoje personalne doczepki mojej osoby i "wszystko" Tongue Ja do Ciebie nic nie mam, co najwyżej do LC i to jest chyba uzasadnione.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że obaj w końcu zmienimy ton wypowiedzi, bo tak do współpracy to my nie dojdziemy. A mi szczególnie nie zależy pchać sie na siłę Smile

E: Swoją drogą mało osób zapewne o tej dyskusji wie, stąd mała liczba wypowiadających się. A Ci z początku tematu może się boją? Tongue
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#27
Smile

...  Przepraszam ze wylaczylam sie z Waszej dyskusjii ale  z mojej strony  zostalo wszystko powiedziane, dowiedzialam sie dokladnie tego czego  chcialam sie dowiedziec, a uwazam ze dalej drazyc  ta sprawe nie ma sensu,  lepiej zabrac sie do pracy, Lapanie sie za slowka i wyszukiwanie  podtexow niczego tu nie zmieni, a wlasciwie zmieni, ale wasza dyskusje w bardzo niemila wymiane slow, a po co ? w sumie kazdemu z nas chodzi o to samo Smile))  O Swietnosc i doskonala funkcjonalnosc Polchatu.


;> ja nadal sledze wasza dyskusje :> i caly czas testuje  Polchat ;> 


zauwazylam niestety    ze ludzie maja  wielkie  problemy z zalozeniem nicka odpowiednio do pokoju jak rowniez samego czata, co mysle wlasnie wiaze sie z tym nickiem.    moze  mozna by bylo  po za Newsami  (w ktorych w prawdzie jest info jak to zrobic  ale  neistety  dla laikow malo czytelne jak zauwazylam)  jakos jasniej  wyjasnic co z czym sie je... Smile      ludzie myla  rejestracje  denerwuja sie, i nie ma na  poczekaniu  nikogo kto im to podpowie,  to zanczy  staram sie jak moge  podpowiadac  i  dla calkowitych laikow  zrobilam skrena  na  ktorym zaznaczylam  konkretnie  "tu  a nie tu" ... ktorego jak trzeba wysylam im  bezposrednio namaila.  Ale jednak przydaloby sie bardziej czytelnie to napisac.

Nastepne moje pytanie to: jakiej wielkosci  mozna wysylac na serwer  Pliki ?. Chodzi mi o galerie przy profilu.  Wyslalam fote, niby byla u was na serwerze, zaznaczylam ja jako priorytet ale  w okienku z fota na profilu  nie bylo pliku aczkolwiek widzialam ja w okienku "prezentacja"

Nastepne: po wlaczeniu prezentacjii, wybieram osobe z ktora chce rozmawiac, naciskam na "chmurke"  otwiera sie okienko do rozmowy  tylko niestety laduje sie cala wiecznosc,  przez  caly czas  otworzylo mi sie tylko raz, ale moja wiadomosc i tak nie doszla  do odbiorcy. Czy to wina naszych  komputerow  ze tak dlugo sie ladueje?  czy jeszcze nie dokonca sprawne ?

[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#28
Wreszcie się zarejestrowałem.

Mało osób dyskutuje nad przyszłością PolChatu i nad community? Nie ma dziwne: 'stara kadra' się wykruszyła, nowym słowo 'polfan' mówi niewiele, a może nic, prawdopodobnie w ogóle nie znają tego serwisu. Zatem i nie dyskutują. Poza tym może aż tak się PolChatem nie interesują, są zwykłymi konsumentami nie wnikającymi w szczegóły techniczne.

Ciekawi mnie też, czemu z PolChatu znikł zupełnie yes2mike i dzika, nie mówiąc o Ikarim. ten ostatni pewnie studiuje i nie ma zbytnio czasu, by się odnaleźć w nowej rzeczywistości [mój domysł].

Userów coraz mniej, mój pokój podupadł, czemu sie nie dziwię, bo przez stronę wejść nie można, a tam przede wszystkim były 'wrota' do pokoju. Strona główna PolChatu straszy prowizorką, pokoje są puste, co nie zachęca do próbowania wejścia do nich.
Polchatowskie forum znikło i wg mnie nie ma szans, by zaistniało od nowa.
O samym community się nie wypowiadam, bo rzadko się tam loguję, choć zarejestrowałem tam ten forumowy nick i założyłem pokój o nazwie takiej, jak pokój główny PolChatu.
Kiedyś żywo uczestniczyłem w życiu PolChatu, ale teraz ogień jakby sie już wypalił i pozostałem tylko obserwatorem nadchodzących zmian, bez ich komentowania.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#29
Pozwolę Sobie zacytować Twoje słowa Devv,

Z natury jestem osoba która nie zajmuje sie przeszłością a teraźniejszością i przyszłością . To co było to już było i nie zmieni sie tego. 

No właśnie, a dlaczego to zmieniacie? Na polchacie sopów obowiązywały zasady, które były przestrzegane. Każda ze stron, wiedziała na co może liczyć. Sopowie byli szanowani. Jak jest teraz?
To, co sie działo na randce, jest dobrym przykładem. Dawniej sop był dla użytkowników. Teraz widać jest inaczej... Myk ma taka opinie, jaka sobie wyrobił własnymi, nieprzymuszonymi decyzjami. Nie będę kontynuować tego wątku. Bo to bezcelowe.

Swego czasu, jak na chat zdaje sie erotyczny wszedł na redzie nick 7dem. czyli MJ - prezes Livechat-u - właściciela polchat-u. Zarobił grubego bana, bo nikt go nie znał i bali sie włamania. Zresztą, jakby sie nawet przedstawił - out. Sprawa obyła sie bez echa, bo co takiego sie stało? NIC.

Starałem sie Was zrozumieć, bo macie prawo nie wiedzieć. Nie znacie specyfiki polchatu. Jesteście nowymi użytkownikami. A o takowych uregulowaniach nikt Was nie miał okazji powiadomić. Z grona dawnych sopów, został tylko Michał.

Tyranią sobie ludzi nie zjednacie...

Wystarczy trochę dobrej woli i rozmowa na tym samym poziomie...

2wersja community zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy, co z niej wyjdzie :-)

To tyle na chwile obecna Wink

Pozdrawiam
Donald matole - wypierdalaj!
#30
Borowianin .

"No właśnie, a dlaczego to zmieniacie? Na polchacie sopów obowiązywały zasady, które były przestrzegane. Każda ze stron, wiedziała na co może liczyć. Sopowie byli szanowani. Jak jest teraz? "

NIE MA JUŻ STARYCH SOPÓW , NIE MA JUŻ ICH ZASAD. Są nowi i nowe zasady.

"Swego czasu, jak na chat zdaje sie erotyczny wszedł na redzie nick 7dem. czyli MJ - prezes Livechat-u - właściciela polchat-u. Zarobił grubego bana, bo nikt go nie znał i bali sie włamania. Zresztą, jakby sie nawet przedstawił - out. Sprawa obyła sie bez echa, bo co takiego sie stało? NIC. "

Hehe nie w cale nic poza tym że blokuje wszystkie moje zmiany bo twierdzi ze będziecie sie burzyć bo macie swój mały światek , blokuje wszelkie moje pomysły , itd , O wszystko muszę go grubo przekonywać , i to często nie sam , podając przykłady. Właśnie przez to że stwierdził że wy wolicie kisić sie we własnym kisielu . I co sie stało ? Właśnie dzięki takiemu podejsciu zapewniliście sobie taki stan polchata :]  ( nie jest to oczywiście całkowicie wasza wina , ale nie widzicie że po części też ?) to jest NIC ?

"Tyranią sobie ludzi nie zjednacie..."  Gdzie ja widzisz ? 


"Wystarczy trochę dobrej woli i rozmowa na tym samym poziomie..."  - O widzisz tego oczekuje a jedynie co dostaje to oskarżenia , a w kilku przypadkach szyderstwo ( tak jak mówiłem w 1 poście są wyjątki od tego ).

"2wersja community zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy, co z niej wyjdzie :-)" -  tak zmieniło sie dużo są jeszcze problemy integracyjne z serverem polchata no i to co będzie wyświetlone na 1 stronie .

  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości