Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pomoc dla ślicznej Zosi!
#51
Bardzo ważna informacja Kochani!
Jestem mamą Zosi- numer sms jest już od pół roku nieaktualny....(pisałam o tym na blogu Zosi)
Prosimy nie wysyłać żadnych smsów- bo to jedno wielkie oszustwo.
Firma którą zaproponowała nam smsy, robi na tym niezłe kokosy- sms za 6 zł z czego na konto Zosi trafiała tylko 1 złotówka..dlatego zrezygnowaliśmy z tej formy pomocy Zosi.
#52
Skontaktowałem się wczoraj z jednym z moich geniuszy od informatycznych rzeczy i będziemy się starać zrobić coś na styl bannera klikaj i dorzuć symboliczną złotówkę dla strony erotycznego żeby działała pod javę na naszym czacie,z tego co się orientuję może być to problem dla użytkowników IceQ ale myślę,że każdy na te parę chwil wejdzie normalnie przez stronkę żeby dołożyć się na ten szczytny cel.Jeśli nam się to uda stworzyć podepniemy to pod Konto Zosi bo zakładam,że takie istnieje.Postaramy się to oddać jak najszybciej do użytkuSmile
Mam nadzieję,że Polchat nie będzie robił większych przeszkód na podpięcie tego pod servisSmile
Ifffff youuuuuuu smeeeeeeeleleleleelelllll what The Rock is cooking!!if you smell ....Just Bring It!!!
#53
poszlo Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości