Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afera w fundacji Kidprotect.pl. "Pycha uderzyła mu do głowy"
#1
Jakub Śpiewak nick na polchacie ->>(kid) sam stworzył fundację Kidprotect.pl, a potem sam ją zniszczył - czytamy na łamach tygodnika "Wprost". Za pieniądze organizacji kupował sobie drogie ubrania, biżuterię, a nawet zafundował sobie wakacje. Teraz tłumaczy się, że kłopoty fundacji to wina jego niefrasobliwości.

Czytaj wiecej na   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-w-f...omosc.html
#2
A teraz prokuratura postawiła mu zarzuty i już się nie przyznaje.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...sc__W.html
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadom...07039.html

Ale kto go zna, kojarzy, ten raczej nie jest zdziwiony.
#3
Wiecie, jak się ta historia skończyła? Został w końcu skazany czy nie?
#4
Więcej tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/ruszyl-proces-by...649776769a

Jakub Śpiewak pisze bloga.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#5
A ja byłem pewny, ze tak fundacja jako jedna z nielicznych jest naprawdę ZAUFANA...
Sprawdź [url=https://poznajrichevon.pl/cera-po-30-roku-zycia-idealny-krem-przeciwzmarszczkowy-30/]serum 30 bez parabenów[/url]!
#6
Raczej większość była o tym przekonana. KidProtect miało jakąś umowę z Polchatem, nie? Wiem, że w ICeQ-u była funkcja zgłoszenia pedofila.
#7
Na adminów Polchatu był wywierany miękki nacisk ze strony KidProtect, by chat był chroniony przed pedofilami. Stąd Ikari umieścił ten alert w ICeq-u, a sam kid miał status halfserweroperatora. To gwarantowało, że Polchat  był postrzegany jako chat bezpieczny.
Zaś sama osoba kida jest wg mnie dość kontrowersyjna. Sam miałem z nim nieprzyjemne zajścia (ale nie na pedofilskim podłożu). Ale to już inna bajka.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#8
Na forum kolegi też wywierali nacisk na to, że pedofile mogą tam żerować ale ich spławił tym: "od czego jest policja w naszym kraju?"
Zobacz koniecznie []
#9
koleś skończył tam gdzie powinnien, od początku wydawal sie podejrzany
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości