•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 36
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubie ...
Lubię inicjować proces kastracji dupków .... powoli ... żeby bolało ... pozbawiam jaj na kilka lat:-)


Uwielbiam ;-)


Hmmm po prostu OBS:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
heheh od dawna czułem ze niebezpieczna z ciebie kobitka monia:-)
(02-12-2008, 10:54)m link napisał(a): heheh od dawna czułem ze niebezpieczna z ciebie kobitka monia:-)

...czujesz się zagrożony? :-)

....lubię jak się wszystko układa, niczym puzle, wszystko do siebie pasuje, pewna przewidywalność która daje poczucie bezpieczeństwa ...
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
hipotetycznie  Wink
(02-12-2008, 14:05)m link napisał(a): hipotetycznie  Wink
.... no podpadłeś, ale zupełnie inaczej niż (niecenzuralne słowo) Artur:-) więc nie musisz mnie unikać:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Lubie spedzac z Wami czas. ;-)
Lubie ten czas w pracy, kiedy pozostaje tylko godzina do zamkniecia, ledwie jeden klient, a z radia leci rock.
Lubie "swoich" ludzi, z ktorymi widuje sie 2-3 razy w tygodniu. Moi ludzie, moja paczka. I tak juz od kilku ladnych lat....:-)))
se plumkać...  ;D
plum...
Lubie niczym nieprzerywana cisze.
Skakać  wysoko po łóżku z radochy Tongue
Szkoda lozka i ewentualnie sufitu. :-P
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 36
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości