•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 36
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubie ...
Ale żeby do tego stopnia?!  :Smile ;-)
Haha Big Grin 

Was czytać lubię!


Emeryta! <nu nu nu > <grozi_palcem> ;p 
...
uwielbiam lubiec miec przyjaciol Smile
Wtedy to i choroba nie straszna, slowo daje!
A najbardziej mnie rozczulila taka jedna Czarnulka z miasta Poznan: to ja moze przyjade na jakie 3-4 dni, co??

Normalnie odjazd Smile
Caluje mocno
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
a ja poprostu lubię coś lubić ...bo jak nie lubić czegoś co daje się lubić ??
(17-11-2008, 20:19)BlueOfSummerDay link napisał(a): a ja poprostu lubię coś lubić ...bo jak nie lubić czegoś co daje się lubić ??

brak2sensu?;P

A ja lubię pizze, i zimne piwko Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
swoją uczelnię i swoją pracę.

i swoje hobby też lubię.
i tanga 730 lubię.
zaś kawę to wprost kocham.

ah, zapomniałabym - uwielbiam też nie mieć czasu na uczestnictwo w bezsensownych i bezcelowych różnej-maści awanturach o pierdoły chatowe. bo poczytać forum PO to jednak mi się zdarzy. z pozytywnym efektem zazwyczaj.

bo przynajmniej po raz kolejny uświadamiam sobie, jakie mam fajne i ciekawe życie, skoro nie czuję potrzeby mieszania w cudzym/mieszania się w cudze.

;>
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
[i][color=maroon]moja, a mnie lubisz?  Wink bo ja Ciebie baaaaaaaaaaaardzo Tongue
jestem w niebie i dobrze mi tamSmile))
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Śmiech mamy ....
rozmowę z moją kotką ..Wink
budzona telefonem od Niego być lubię!...Wink
śnieg śnieg śnieg śnieg śnieg !!!!!!!!!
...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 36
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości