Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamknięcie Polchat.pl - informacje
#3
Dalszy ciąg zabawnej korespondecji z GG ;-)

Cytat:Witam, w odpowiedzi na otrzymane pismo o treści:

"W imieniu GG Network S.A. - podmiotu będącego abonentem uprawnionym do korzystania z domeny polchat.pl oraz posiadającego prawa ochronne do znaków towarowych, które wykorzystywane są na fanpage'u polchat.pl w serwisie www.facebook.com, w szczególności "słoneczka GG", niniejszym oświadczamy, że kontekst i sposób w jaki w ostatnim czasie, używane są znaki towarowe GG Network S.A., jak również powoływana domena, naruszają prawa przysługujące GG Network S.A. i w związku z tym nie może być dłużej akceptowany .

W związku z powyższym wzywamy niniejszym do natychmiastowego zaprzestania używania tych znaków towarowych w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kontekście i formie. Oczekujemy, że "fanpage polchat.pl" zostanie USUNIĘTY z serwisu społecznościowego Facebook w całości w terminie 24 godzin od doręczenia niniejszego oświadczenia. W przypadku niezastosowania się do powyższego żądania i dalszego naruszania praw przysługujących GG Network S.A., skorzystamy z praw gwarantowanych przez usługodawcę serwisu Facebook oraz nie zawahamy się przed podjęciem wobec osób naruszających prawa GG Network S.A., dalszych kroków w celu ich ochrony."

informuję, że żądanie skasowania całości Fanpage Polchat to stanowczo zbyt duże wymagania. Przyznam szczerze, że w pierwszym momencie odebrałem tą wiadomość jako kiepskiej jakości żart (w szczególności w obecnej sytuacji, gdy użytkownicy walczą  o serwis), ale niechaj będzie tak jak firma sobie życzy.

"Słoneczko GG" o którym tutaj mowa zostało usunięte ze wskazanego Fanpage'a, jednocześnie informuję, że zostało ono udostępnione przez firmę GG na oficjalnej stronie www.gadudodatki.pl tak więc mowa o kontekście i sposobie wypowiedzi na temat firmy GG network w tym przypadku nie może być mowy gdyż jak wynika z tej właśnie strony - kontekst znacząco nie odbiega od tego jak firma przedstawia się w Sieci.
Mając na uwadze fakt, że w takich przypadkach prawo często łamane jest nieświadomie (nikt przecież nie będzie sprawdzał każdego znaku czy jest już zarejestrowany czy nie) bardzo proszę o wskazanie znaków towarowych, które należą do GG Network S.A. a zostaną one usunięte ze strony.

Tym samym pokazaliście Państwo gdzie macie setki użytkowników, którzy protestują przeciwko zamknięciu portalu na facebook.com. Właśnie tam, gdzie "słoneczko GG" nie dociera. A o dobre imię chcecie walczyć siłą.

Mimo wszystko pozdrawiam,
Rafał.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Wiadomości w tym wątku
Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez fekal - 22-10-2012, 11:15
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez fekal - 26-10-2012, 13:58
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez stoker - 06-11-2012, 00:05
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez stoker - 06-11-2012, 00:26
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez David - 06-11-2012, 14:03
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez David - 06-11-2012, 16:40
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez David - 06-11-2012, 23:56
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez 150 - 15-11-2012, 07:13
Odp: Zamknięcie Polchat.pl - informacje - przez dmc - 20-12-2012, 16:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości